Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Portları Kurumsal 24 Port Poe Gigabit Switch

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Portları Kurumsal 24 Port Poe Gigabit Switch

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735-L24T4X-IA1
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735-L24T4X-IA1
Ürün adı:
Kurumsal 24 Bağlantı Noktalı Poe Gigabit Anahtarı
Değişim kapasitesi:
336gbps/3.36tbps
Paket yönlendirme hızı:
108/126MPPS
Hafıza:
1GB; Flaş: 512MB
MAC adres tablosu:
32K; maksimum VLAN'lar: 4094
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

24 port PoE gigabit anahtar

,

Huawei S5700 kurumsal switch

,

24 port 10/100/1000BASE-T anahtarı

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 adet
Fiyat:
320-380 USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 iş günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Portları Kurumsal 24 Port Poe Gigabit Switch


Açıklama


CloudEngine S5735-L24T4X-IA1 endüstriyel geniş sıcaklıklı üç katmanlı Gigabit erişim anahtarı, S5735-L-I serisine aittir.Çevre dolapları gibi sert ortamlarda kullanılmak üzere uygun 1U raf monte tasarımı ile, sanayi alanları, alt istasyonlar ve açık hava istasyonları.

Cihaz, PoE güç kaynağı ve AC güç girişi olmadan 24 Gigabit Ethernet portu (10/100/1000BASE-T), 4 10 Gigabit SFP + optik portu sağlar.Huawei VRP birleşik işletim sistemi ile donatılmıştır., Katman 3 yönlendirme, yığma, güvenlik koruması ve akıllı operasyon ve bakım yeteneklerini destekler


1Katman 3 yönlendirme: statik yönlendirme, OSPF, RIP ve diğer yönlendirme protokollerini destekler, iStack yığmayı destekler ve cihaz sanallaştırmasını ve genişlemesini sağlar
2. Güvenlik yeteneği: 802.1X, MAC ve Portal kullanıcı kimlik doğrulama destekler; ACL, DHCP Snooping, ARP koruması, DoS saldırı savunması ve erişim güvenlik kontrolünü gerçekleştirir.
3. QoS hizmet kalitesi: Ses ve video hizmetlerinin istikrarlı iletilmesini sağlamak için port hız sınırı, kuyruk zamanlaması ve trafik şekillendirilmesini destekler.
4. İşleme ve bakım yönetimi: SVF plug and play, Telemetry telemetry'yi destekler ve iMaster NCE akıllı park platformu ile entegre edilebilir; USB yerel yapılandırma ithalatı ve ihracatını destekler,Tesiste hızlı bir şekilde kullanımı ve bakımını kolaylaştırmak.

Resimler


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Portları Kurumsal 24 Port Poe Gigabit Switch

Spesifikasyon


Ürün Spesifikasyon
Paketsiz boyutlar (H x W x D) [mm ((in.) ]

Temel boyutlar (bedenin dışına çıkan parçaları hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 220.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.66 in.)

Maksimum boyutlar (derinlik ön panel üzerindeki kapılardan arka panelden çıkan parçalara olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.94 in.)

Paketlenmiş boyutlar (H x W x D) [mm ((in.) ] 90.0 mm x 550.0 mm x 360.0 mm (3.54 in. x 21.65 in. x 14.17 in.)
Şasi yüksekliği [U] 1 U
Şasi malzemesi Metal
Paketlenmemiş ağırlık [kg ((lb) ] 2.5 kg (5.51 lb)
Paketlenmiş ağırlık [kg(lb) ] 3.3 kg (7.28 lb)
Tipik güç tüketimi [W] 29.8 W
Tipik ısı dağılımı [BTU/saat] 101.68 BTU/saat
Maksimum güç tüketimi [W] 46 W
Maksimum ısı dağılımı [BTU/saat] 155.96 BTU/saat
Statik güç tüketimi [W] 21.8 W
MTBF [yıl] 62.05 yıl
Kullanılabilir > 0.99999
Normal sıcaklıktaki gürültü (akustik güç) [dB(A] 39 dB ((A)
Normal sıcaklıktaki gürültü (akustik basınç) [dB(A] 27.2 dB ((A)
Kart yuvalarının sayısı 0
Güç yuvalarının sayısı 0
Fan modülleri sayısı 1
Gereksiz güç kaynağı Desteklenmiyor
Uzun süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F]

¥40°C'den +65°C'ye (¥40°F'den +149°F'ye) 0 ¥1800 m'lik bir yüksekliğe (0 ¥5906 ft.)

Not:

40 °C'den 30 °C'ye kadar (40 °F'den 22 °F'ye kadar): Istikrarlı port performansı sadece ilk sekiz Ethernet elektrikli portun en az dördü yüklendiğinde elde edilebilir.

Kısa süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F] ¥40°C'den +70°C'ye (¥40°F'dan +158°F'ye) 0°1800 m'lik bir yüksekliğe (0°5906 ft.)
Çalışma sıcaklığı değişim hızı kısıtlaması [°C(°F]

Yükseklik 1800-5000 m (5906-16404 ft) olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı, yüksekliğin 220 m (722 ft) arttığı her seferde 1 ° C (1.8 ° F) azalır.

Aygıt, çalışma sıcaklığı normal aralığın ötesindeyken kısa süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar yerine getirilmelidir:

  • Çalışma sıcaklığı, yılda en fazla 96 aralıksız saat boyunca 65°C'yi (149°F) aştırabilir.
  • Çalışma sıcaklığının bir yılda 65°C'yi (149°F) aştığı toplam zaman 360 saatten az veya eşit olmalıdır.
  • Çalışma sıcaklığının bir yılda 65°C'yi (149°F) geçmesinin sayısı 15'ten az veya eşit olmalıdır.

Önceki koşullardan herhangi biri yerine getirilmezse, cihaz hasar görebilir veya bilinmeyen bir hata meydana gelebilir.

Kısa süreli çalışma için kullanılan bir optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez.

Depolama sıcaklığı [°C(°F] 40°C'den +75°C'ye (40°F'den +167°F'ye)
Uzun süreli çalışma göreceli nemliği [RH] % 5 RH'dan % 95 RH'ya kadar, kondensasyon yapmayan
Uzun süreli çalışma yüksekliği [m ((ft.) ] 0 ¥5000 m (0 ¥16404 ft)
Depolama yüksekliği [m ((ft.) ] 0 ¥5000 m (0 ¥16404 ft)
Güç kaynağı modu Dahili AC
Adlık giriş voltajı [V]
  • AC giriş: 100 V AC ile 240 V AC; 50/60 Hz
  • Yüksek voltajlı DC giriş: 110 V DC'den 250 V DC'ye kadar
Giriş voltaj aralığı [V]
  • AC giriş: 90 V AC'den 264 V AC'ye; 47 Hz'den 63 Hz'ye
  • Yüksek voltajlı DC giriş: 88 V DC ile 300 V DC arasında
Maksimum giriş akımı [A] 2 A
Hafıza 512 MB
Flaş bellek 512 MB
Konsol portu RJ45
Eth Yönetim limanı Desteklenmiyor
USB Desteklenen
RTC Desteklenmiyor
RPS girişi Desteklenmiyor
Servis bağlantısı dalgalanma koruması [kV] Genel mod: ±7 kV
Güç kaynağı artış koruması [kV] Farklı modda ±6 kV, ortak modda ±6 kV
Girme koruma seviyesi (toz/su geçirmez) IP20
Fan türleri Dahili
Sıcaklık dağılma modu Fan ile ısı dağılımı, akıllı fan hızı ayarlama
Hava akışı yönü Sol ve ön taraftan hava alımı, sağ taraftan hava tükenmesi
PoE Desteklenmiyor
Sertifikasyon

EMC sertifikası

Güvenlik Sertifikasyonu

Üretim sertifikası


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Portları Kurumsal 24 Port Poe Gigabit Switch


Hizmetimiz


% 100 düşük fiyat garantisi:

networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar


% 100 Kalite Güvenliği:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.


%100 Para Geri Garanti:

Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.



Sık Sorulan Sorular


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
A: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtarıdır.


S2: S6730-H24X6C kaç 10GE bağlantı noktası sağlar?
A: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP + portları sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE yukarı bağlantılarını destekliyor mu?
Cevap: Evet. Değiştirici 6 × 100GE QSFP28 arayüzleri sağlar. Yüksek bağlantı portları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin özelliklerine göre bir Lisans ile 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin yollama performansı nedir?
A: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir yönlendirme performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtiyor.


S5: S6730-H24X6C, kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
A: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ve küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağlar için konumlandırıyor.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
VXLAN Katman 2 ve Katman 3 geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış geçitleri ve BGP-EVPN'yi destekler.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
S6730-H24X6C, 1.000 kablosuz AP'ye kadar yönetimi destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
A: Evet. SVF ile, S6730-H24X6C erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için ebeveyn anahtarı olarak çalışabilir ve ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz veri toplama ve ağ operasyonu analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi onaylamalıyım?
A: Müşteriler, gerekli yük bağlantı hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü,ve sipariş vermeden önce diğer aksesuarlar.