Chongqing Yujia Technology Co., Ltd.
حالا حرف بزن
خانه > محصولات >
سوئیچ هواوی
>
S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T پورتهای شرکت 24 پورت Poe گگابیت سوئیچ

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T پورتهای شرکت 24 پورت Poe گگابیت سوئیچ

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: Huawei
شماره مدل: S5735-L24T4X-IA1
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
نام تجاری:
Huawei
شماره مدل:
S5735-L24T4X-IA1
نام محصول:
سوئیچ گیگابیتی 24 پورت Poe Enterprise
ظرفیت مبادله:
336gbps/3.36tbps
نرخ حمل و نقل بسته:
108/126mpps
حافظه:
1 گیگابایت؛ فلش: 512 مگابایت
جدول آدرس MAC:
32 هزار؛ حداکثر VLAN: 4094
برجسته کردن:

High Light

برجسته کردن:

سوئیچ گیگابیتی PoE با 24 پورت

,

سوئیچ سازمانی Huawei S5700

,

سوئیچ 24 پورت 10/100/1000BASE-T

اطلاعات تجاری
مقدار حداقل تعداد سفارش:
1 واحد
قیمت:
320-380 USD
جزئیات بسته بندی:
کارتن اصلی
زمان تحویل:
7 روز کاری
شرایط پرداخت:
L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
قابلیت ارائه:
1000 واحد
توضیح محصول

S5735-L24T4X-IA1 98011597 سوئیچ گیگابیتی سازمانی 24 پورت PoE با 24 پورت 10/100/1000BASE-T


توضیحات


سوئیچ دسترسی گیگابیتی سه لایه صنعتی با دمای وسیع CloudEngine S5735-L24T4X-IA1 متعلق به سری S5735-L-I است و دارای طراحی نصب رک 1U مناسب برای استقرار در محیط‌های سخت مانند کابینت‌های فضای باز، سایت‌های صنعتی، پست‌های برق و ایستگاه‌های فضای باز است.

این دستگاه 24 پورت گیگابیت اترنت (10/100/1000BASE-T) و 4 پورت فیبر نوری 10 گیگابیت SFP+ را بدون منبع تغذیه PoE و با ورودی برق AC ارائه می‌دهد. این دستگاه مجهز به سیستم عامل یکپارچه Huawei VRP است و از مسیریابی لایه 3، پشته‌سازی (stacking)، حفاظت امنیتی و قابلیت‌های عملیات و نگهداری هوشمند پشتیبانی می‌کند.


1. فورواردینگ لایه 3: پشتیبانی از مسیریابی استاتیک، OSPF، RIP و سایر پروتکل‌های مسیریابی، پشتیبانی از پشته‌سازی iStack و دستیابی به مجازی‌سازی و گسترش دستگاه.
2. قابلیت امنیتی: پشتیبانی از احراز هویت کاربر 802.1X، MAC و Portal؛ پشتیبانی از ACL، DHCP Snooping، حفاظت ARP، دفاع در برابر حملات DoS و دستیابی به کنترل امنیتی دسترسی.
3. کیفیت خدمات QoS: پشتیبانی از محدودیت سرعت پورت، زمان‌بندی صف و شکل‌دهی ترافیک برای اطمینان از انتقال پایدار خدمات صوتی و تصویری.
4. مدیریت عملیات و نگهداری: پشتیبانی از پلاگین و پلی SVF، تلمتری (Telemetry)، و قابلیت ادغام با پلتفرم پارک هوشمند iMaster NCE؛ پشتیبانی از واردات و صادرات پیکربندی محلی USB، که استقرار و نگهداری سریع در محل را تسهیل می‌کند.

تصاویر


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T پورتهای شرکت 24 پورت Poe گگابیت سوئیچ

مشخصات


مورد مشخصات
ابعاد بدون بسته‌بندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلی‌متر (اینچ)]

ابعاد پایه (بدون در نظر گرفتن قسمت‌های بیرون زده از بدنه): 43.6 میلی‌متر × 442.0 میلی‌متر × 220.0 میلی‌متر (1.72 اینچ × 17.4 اینچ × 8.66 اینچ)

حداکثر ابعاد (عمق فاصله از پورت‌های پنل جلو تا قسمت‌های بیرون زده از پنل عقب است): 43.6 میلی‌متر × 442.0 میلی‌متر × 227.0 میلی‌متر (1.72 اینچ × 17.4 اینچ × 8.94 اینچ)

ابعاد با بسته‌بندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلی‌متر (اینچ)] 90.0 میلی‌متر × 550.0 میلی‌متر × 360.0 میلی‌متر (3.54 اینچ × 21.65 اینچ × 14.17 اینچ)
ارتفاع شاسی [U] 1 U
جنس شاسی فلزی
وزن بدون بسته‌بندی [کیلوگرم (پوند)] 2.5 کیلوگرم (5.51 پوند)
وزن با بسته‌بندی [کیلوگرم (پوند)] 3.3 کیلوگرم (7.28 پوند)
مصرف برق معمول [وات] 29.8 وات
اتلاف حرارت معمول [BTU/ساعت] 101.68 BTU/ساعت
حداکثر مصرف برق [وات] 46 وات
حداکثر اتلاف حرارت [BTU/ساعت] 155.96 BTU/ساعت
مصرف برق استاتیک [وات] 21.8 وات
MTBF [سال] 62.05 سال
در دسترس بودن > 0.99999
نویز در دمای معمولی (توان صوتی) [dB(A)] 39 دسی‌بل (A)
نویز در دمای معمولی (فشار صوتی) [dB(A)] 27.2 دسی‌بل (A)
تعداد اسلات کارت 0
تعداد اسلات برق 0
تعداد ماژول فن 1
منبع تغذیه افزونه (Redundant) پشتیبانی نمی‌شود
دمای عملیاتی طولانی مدت [°C(°F)]

–40°C تا +65°C (–40°F تا +149°F) در ارتفاع 0–1800 متر (0–5906 فوت)

توجه:

–40°C تا –30°C (–40°F تا –22°F): عملکرد پایدار پورت فقط زمانی حاصل می‌شود که حداقل چهار پورت الکتریکی اترنت از هشت پورت اول فعال باشند.

دمای عملیاتی کوتاه مدت [°C(°F)] –40°C تا +70°C (–40°F تا +158°F) در ارتفاع 0–1800 متر (0–5906 فوت)
محدودیت نرخ تغییر دمای عملیاتی [°C(°F)]

هنگامی که ارتفاع 1800-5000 متر (5906-16404 فوت) است، بالاترین دمای عملیاتی به ازای هر 220 متر (722 فوت) افزایش ارتفاع، 1 درجه سانتی‌گراد (1.8 درجه فارنهایت) کاهش می‌یابد.

دستگاه می‌تواند برای مدت کوتاهی در دمای عملیاتی خارج از محدوده نرمال کار کند، اما شرایط زیر باید رعایت شود:

  • دمای عملیاتی می‌تواند حداکثر 96 ساعت متوالی در سال از 65 درجه سانتی‌گراد (149 درجه فارنهایت) تجاوز کند.
  • کل زمان تجاوز دمای عملیاتی از 65 درجه سانتی‌گراد (149 درجه فارنهایت) در سال کمتر یا مساوی 360 ساعت است.
  • تعداد دفعاتی که دمای عملیاتی از 65 درجه سانتی‌گراد (149 درجه فارنهایت) در یک سال تجاوز می‌کند، کمتر یا مساوی 15 بار است.

در صورت عدم رعایت هر یک از شرایط فوق، ممکن است دستگاه آسیب ببیند یا خطای ناشناخته‌ای رخ دهد.

حداکثر فاصله انتقال ماژول نوری مورد استفاده برای عملیات کوتاه مدت نمی‌تواند از 10 کیلومتر تجاوز کند.

دمای ذخیره‌سازی [°C(°F)] –40°C تا +75°C (–40°F تا +167°F)
رطوبت نسبی عملیاتی طولانی مدت [RH] 5% RH تا 95% RH، بدون میعان
ارتفاع عملیاتی طولانی مدت [متر (فوت)] 0–5000 متر (0–16404 فوت)
ارتفاع ذخیره‌سازی [متر (فوت)] 0–5000 متر (0–16404 فوت)
حالت منبع تغذیه داخلی AC
ولتاژ ورودی نامی [V]
  • ورودی AC: 100 ولت AC تا 240 ولت AC؛ 50/60 هرتز
  • ورودی DC ولتاژ بالا: 110 ولت DC تا 250 ولت DC
محدوده ولتاژ ورودی [V]
  • ورودی AC: 90 ولت AC تا 264 ولت AC؛ 47 هرتز تا 63 هرتز
  • ورودی DC ولتاژ بالا: 88 ولت DC تا 300 ولت DC
حداکثر جریان ورودی [آمپر] 2 آمپر
حافظه 512 مگابایت
حافظه فلش 512 مگابایت
پورت کنسول RJ45
پورت مدیریت اترنت پشتیبانی نمی‌شود
USB پشتیبانی می‌شود
RTC پشتیبانی نمی‌شود
ورودی RPS پشتیبانی نمی‌شود
حفاظت در برابر نوسان پورت سرویس [کیلوولت] حالت مشترک: ±7 کیلوولت
حفاظت در برابر نوسان منبع تغذیه [کیلوولت] ±6 کیلوولت در حالت دیفرانسیل، ±6 کیلوولت در حالت مشترک
سطح حفاظت در برابر نفوذ (ضد گرد و غبار/ضد آب) IP20
انواع فن‌ها داخلی
حالت اتلاف حرارت اتلاف حرارت با فن، تنظیم سرعت فن هوشمند
جهت جریان هوا ورودی هوا از چپ و جلو، خروجی هوا از راست
PoE پشتیبانی نمی‌شود
گواهینامه

گواهینامه EMC

گواهینامه ایمنی

گواهینامه تولید


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T پورتهای شرکت 24 پورت Poe گگابیت سوئیچ


خدمات ما


تضمین کمترین قیمت 100%:

networks-equipments.com محصولات با کیفیت را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می‌دهد.


تضمین کیفیت 100%:

تمام کالاها کاملاً نو و پلمپ کارخانه هستند. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می‌تواند به طور کامل توسط مهندس آزمایش و تأیید شود که در شرایط کاری عالی قرار دارد - در صورت درخواست شما.


تضمین بازگشت وجه 100%:

اگر مرجوعی شما استانداردهای مربوطه ما را برآورده کند، می‌توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی را که از ما خریداری کرده‌اید تعویض یا مرجوع کنید.


پشتیبانی فنی حرفه‌ای:

تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می‌تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا ورود از راه دور پشتیبانی ارائه دهد.



سوالات متداول


س1: Huawei S6730-H24X6C چیست؟
پاسخ: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C یک سوئیچ ثابت 10GE است که برای شبکه‌های تجمیع و دسترسی پردیس‌های بزرگ سازمانی و همچنین شبکه‌های هسته کوچک و متوسط سازمانی طراحی شده است.


س2: S6730-H24X6C چند پورت 10GE ارائه می‌دهد؟
پاسخ: S6730-H24X6C 24 پورت SFP+ 10GE را برای اتصالات شبکه نوری با تراکم بالا ارائه می‌دهد.


س3: آیا S6730-H24X6C از Uplink های 100GE پشتیبانی می‌کند؟
پاسخ: بله. این سوئیچ 6 رابط QSFP28 100GE را ارائه می‌دهد. پورت‌های Uplink به طور پیش‌فرض 40GE هستند و می‌توانند از طریق یک لایسنس مطابق با مشخصات هواوی به 100GE ارتقا یابند.


س4: عملکرد فورواردینگ S6730-H24X6C چقدر است؟
پاسخ: صفحه رسمی محصول هواوی چین عملکرد فورواردینگ 1260 Mpps و ظرفیت سوئیچینگ 2.56T/25.6Tbps را مشخص می‌کند.


س5: آیا S6730-H24X6C برای شبکه‌های پردیس سازمانی مناسب است؟
پاسخ: بله. هواوی سری S6730-H را برای شبکه‌های تجمیع و دسترسی پردیس‌های بزرگ سازمانی و همچنین شبکه‌های هسته در پردیس‌های کوچک و متوسط قرار می‌دهد.


س6: آیا S6730-H24X6C از VXLAN پشتیبانی می‌کند؟
پاسخ: بله. از گیت‌وی‌های لایه 2 و لایه 3 VXLAN، گیت‌وی‌های متمرکز و توزیع شده و BGP-EVPN پشتیبانی می‌کند و آن را برای مجازی‌سازی شبکه پردیس مناسب می‌سازد.


س7: آیا S6730-H24X6C می‌تواند نقاط دسترسی بی‌سیم را مدیریت کند؟
پاسخ: بله. S6730-H24X6C از مدیریت تا 1000 نقطه دسترسی بی‌سیم پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های مدیریت WLAN را برای شبکه‌های پردیس سیمی و بی‌سیم یکپارچه فراهم می‌کند.


س8: آیا S6730-H24X6C می‌تواند سوئیچ‌های دسترسی را مدیریت کند؟
پاسخ: بله. با استفاده از SVF، S6730-H24X6C می‌تواند به عنوان یک سوئیچ والد (Parent switch) برای مدیریت سوئیچ‌های دسترسی و نقاط دسترسی عمل کند و به ساده‌سازی استقرار و مدیریت شبکه کمک کند.


س9: آیا S6730-H24X6C از تلمتری شبکه پشتیبانی می‌کند؟
پاسخ: بله. سری S6730-H از تلمتری برای جمع‌آوری داده‌های دستگاه در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل عملیات شبکه پشتیبانی می‌کند.


س10: قبل از خرید S6730-H24X6C چه مواردی را باید تأیید کنم؟
پاسخ: مشتریان باید قبل از ثبت سفارش، سرعت Uplink مورد نیاز، الزامات لایسنس 40GE یا 100GE، ماژول‌های نوری، کابل‌ها، پیکربندی برق، نسخه نرم‌افزار و سایر لوازم جانبی را تأیید کنند.