Huis > Producten >
Huaweischakelaar
>
S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Ports Enterprise 24 Port Poe Gigabit Switch

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Ports Enterprise 24 Port Poe Gigabit Switch

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Huawei
Modelnummer: S5735-L24T4X-IA1
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Huawei
Modelnummer:
S5735-L24T4X-IA1
Productnaam:
Enterprise 24-poorts Poe Gigabit-switch
Wisselcapaciteit:
336 Gbps/3.36Tbps
Tarief voor pakketdoorzending:
108/126MPPS
Geheugen:
1 GB; Flitser: 512 MB
Mac -adrestabel:
32K; maximale VLAN's: 4094
Markeren:

High Light

Markeren:

24-poort PoE gigabit-switch

,

Huawei S5700 Enterprise Switch

,

24 poort 10/100/1000BASE-T-schakelaar

Handelsinformatie
Min. bestelaantal:
1 eenheid
Prijs:
320-380 USD
Verpakking Details:
Origineel Karton
Levertijd:
7 werkdagen
Betalingscondities:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen:
1000 eenheden
Productbeschrijving

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Poorten Enterprise 24 Poort Poe Gigabit Switch


Beschrijving


De CloudEngine S5735-L24T4X-IA1 industriële drielaagse Gigabit-toegangsschakelaar met breed temperatuurbereik behoort tot de S5735-L-I-serie, met een 1U rack-mount ontwerp dat geschikt is voor implementatie in zware omgevingen zoals buitenkasten, industriële locaties, onderstations en buitenstations.

Het apparaat biedt 24 Gigabit Ethernet-poorten (10/100/1000BASE-T), 4 10 Gigabit SFP+-glasvezelpoorten, zonder PoE-voeding en met AC-stroominvoer. Het is uitgerust met het Huawei VRP unified besturingssysteem, ondersteunt Layer 3-routing, stacking, beveiligingsbescherming en intelligente operationele en onderhoudsmogelijkheden.


1. Layer 3-doorsturing: ondersteunt statische routing, OSPF, RIP en andere routeringsprotocollen, ondersteunt iStack-stacking en realiseert apparaatvirtualisatie en -uitbreiding.
2. Beveiligingsmogelijkheden: Ondersteunt 802.1X, MAC en Portal gebruikersauthenticatie; Ondersteunt ACL, DHCP Snooping, ARP-bescherming, DoS-aanvalsverdediging en realiseert toegangsbeveiligingscontrole.
3. QoS-servicekwaliteit: Ondersteunt poortsnelheidsbegrenzing, wachtrijplanning en verkeersvorming om stabiele transmissie van spraak- en videoservices te garanderen.
4. Operationeel en onderhoudsbeheer: Ondersteunt SVF plug-and-play, Telemetry telemetrie, en kan worden geïntegreerd met het iMaster NCE smart park platform; Ondersteunt USB lokale configuratie-import en -export, wat snelle implementatie en onderhoud ter plaatse vergemakkelijkt.

Afbeeldingen


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Ports Enterprise 24 Port Poe Gigabit Switch

Specificatie


Item Specificatie
Afmetingen zonder verpakking (H x B x D) [mm(in.)]

Basismaat (exclusief de delen die uit het lichaam steken): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 inch x 17,4 inch x 8,66 inch.)

Maximale afmetingen (de diepte is de afstand van de poorten op het voorpaneel tot de delen die uit het achterpaneel steken): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 inch x 17,4 inch x 8,94 inch.)

Afmetingen met verpakking (H x B x D) [mm(in.)] 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 inch x 21,65 inch x 14,17 inch.)
Chassis hoogte [U] 1 U
Chassis materiaal Metaal
Gewicht zonder verpakking [kg(lb)] 2,5 kg (5,51 lb)
Gewicht met verpakking [kg(lb)] 3,3 kg (7,28 lb)
Typisch stroomverbruik [W] 29,8 W
Typische warmteafvoer [BTU/uur] 101,68 BTU/uur
Maximaal stroomverbruik [W] 46 W
Maximale warmteafvoer [BTU/uur] 155,96 BTU/uur
Statisch stroomverbruik [W] 21,8 W
MTBF [jaren] 62,05 jaar
Beschikbaarheid > 0,99999
Geluidsniveau bij normale temperatuur (akoestisch vermogen) [dB(A)] 39 dB(A)
Geluidsniveau bij normale temperatuur (akoestische druk) [dB(A)] 27,2 dB(A)
Aantal kaartsleuven 0
Aantal stroomsleuven 0
Aantal ventilator modules 1
Redundante voeding Niet ondersteund
Langdurige bedrijfstemperatuur [°C(°F)]

–40°C tot +65°C (–40°F tot +149°F) op een hoogte van 0–1800 m (0–5906 ft.)

OPMERKING:

–40°C tot –30°C (–40°F tot –22°F): Stabiele poortprestaties kunnen alleen worden bereikt wanneer ten minste vier van de eerste acht Ethernet elektrische poorten 'Up' zijn.

Kortetermijn bedrijfstemperatuur [°C(°F)] –40°C tot +70°C (–40°F tot +158°F) op een hoogte van 0–1800 m (0–5906 ft.)
Beperking op de snelheid van temperatuurvariatie [°C(°F)]

Wanneer de hoogte 1800-5000 m (5906-16404 ft.) is, neemt de hoogste bedrijfstemperatuur met 1°C (1,8°F) af telkens als de hoogte met 220 m (722 ft.) toeneemt.

Het apparaat kan gedurende een korte periode werken wanneer de bedrijfstemperatuur buiten het normale bereik valt, maar de volgende voorwaarden moeten worden voldaan:

  • De bedrijfstemperatuur mag maximaal 96 opeenvolgende uren per jaar 65°C (149°F) overschrijden.
  • De totale tijd dat de bedrijfstemperatuur 65°C (149°F) overschrijdt, is minder dan of gelijk aan 360 uur per jaar.
  • Het aantal keren dat de bedrijfstemperatuur 65°C (149°F) overschrijdt, is minder dan of gelijk aan 15 per jaar.

Als aan een van de voorgaande voorwaarden niet wordt voldaan, kan het apparaat beschadigd raken of kan er een onbekende fout optreden.

De maximale transmissieafstand van een optische module die voor kortetermijngebruik wordt gebruikt, mag niet meer dan 10 km bedragen.

Opslagtemperatuur [°C(°F)] –40°C tot +75°C (–40°F tot +167°F)
Langdurige relatieve luchtvochtigheid tijdens bedrijf [RH] 5% RH tot 95% RH, niet-condenserend
Langdurige bedrijfshoogte [m(ft.)] 0–5000 m (0–16404 ft.)
Opslaghoogte [m(ft.)] 0–5000 m (0–16404 ft.)
Voedingsmodus Ingebouwde AC
Nominale ingangsspanning [V]
  • AC-ingang: 100 V AC tot 240 V AC; 50/60 Hz
  • Hoogspannings DC-ingang: 110 V DC tot 250 V DC
Ingangsspanningsbereik [V]
  • AC-ingang: 90 V AC tot 264 V AC; 47 Hz tot 63 Hz
  • Hoogspannings DC-ingang: 88 V DC tot 300 V DC
Maximale ingangsstroom [A] 2 A
Geheugen 512 MB
Flash-geheugen 512 MB
Consolepoort RJ45
Eth Management poort Niet ondersteund
USB Ondersteund
RTC Niet ondersteund
RPS-ingang Niet ondersteund
Servicepoort overspanningsbeveiliging [kV] Gezamenlijke modus: ±7 kV
Voeding overspanningsbeveiliging [kV] ±6 kV in differentiële modus, ±6 kV in gezamenlijke modus
Ingress protection niveau (stof-/waterdicht) IP20
Ventilatortypes Ingebouwd
Warmteafvoermodus Warmteafvoer met ventilator, intelligente ventilatorsnelheidsregeling
Luchtstroomrichting Luchtinlaat van links en voorkant, luchtuitlaat van rechts
PoE Niet ondersteund
Certificering

EMC-certificering

Veiligheidscertificering

Productiecertificering


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Ports Enterprise 24 Port Poe Gigabit Switch


Onze Service


100% Laagste Prijs Garantie:

networks-equipments.com biedt producten van hoge kwaliteit tegen lage groothandelsprijzen.


100% Kwaliteitsgarantie:

Alle artikelen zijn gloednieuw en fabrieksmatig verzegeld. Voor extra zekerheid kan elke unit volledig worden getest en geverifieerd als in perfecte werkende staat door een ingenieur - op uw verzoek.


100% Geld Terug Garantie:

Als uw retourzendingen voldoen aan onze relevante normen, kunt u contact opnemen met ons klantenserviceteam om elk product dat u bij ons hebt gekocht te ruilen of te retourneren.


Professionele Technische Ondersteuning:

Het ervaren technische team van networks-equipments.com kan ondersteuning bieden via telefoon, chat, e-mail of externe login.



Veelgestelde vragen


V1: Wat is de Huawei S6730-H24X6C?
A: De Huawei CloudEngine S6730-H24X6C is een 10GE vaste switch ontworpen voor grote campus aggregatie- en toegangsnetwerken van ondernemingen, evenals kernnetwerken van kleine en middelgrote campussen.


V2: Hoeveel 10GE-poorten biedt de S6730-H24X6C?
A: De S6730-H24X6C biedt 24 × 10GE SFP+-poorten voor optische netwerkverbindingen met hoge dichtheid.


V3: Ondersteunt de S6730-H24X6C 100GE uplinks?
A: Ja. De switch biedt 6 × 100GE QSFP28-interfaces. De uplink-poorten zijn standaard 40GE en kunnen worden geüpgraded naar 100GE via een licentie volgens de specificaties van Huawei.


V4: Wat is de doorsturingsprestatie van de S6730-H24X6C?
A: De officiële productpagina van Huawei China specificeert een doorsturingsprestatie van 1260 Mpps en een schakelcapaciteit van 2,56 T/25,6 Tbps.


V5: Is de S6730-H24X6C geschikt voor campusnetwerken van ondernemingen?
A: Ja. Huawei positioneert de S6730-H-serie voor grote campus aggregatie- en toegangsnetwerken van ondernemingen, evenals kernnetwerken in kleine en middelgrote campussen.


V6: Ondersteunt de S6730-H24X6C VXLAN?
A: Ja. Het ondersteunt VXLAN Layer 2 en Layer 3 gateways, gecentraliseerde en gedistribueerde gateways, en BGP-EVPN, waardoor het geschikt is voor campusnetwerkvirtualisatie.


V7: Kan de S6730-H24X6C draadloze toegangspunten beheren?
A: Ja. De S6730-H24X6C ondersteunt het beheer van maximaal 1.000 draadloze AP's en biedt WLAN-beheermogelijkheden voor geïntegreerde bekabelde en draadloze campusnetwerken.


V8: Kan de S6730-H24X6C toegangsschakelaars beheren?
A: Ja. Met SVF kan de S6730-H24X6C fungeren als een Parent-switch om toegangsschakelaars en AP's te beheren, wat helpt bij het vereenvoudigen van netwerkimplementatie en -beheer.


V9: Ondersteunt de S6730-H24X6C netwerktelemetrie?
A: Ja. De S6730-H-serie ondersteunt Telemetry voor realtime verzameling van apparaatgegevens en analyse van netwerkoperaties.


V10: Wat moet ik bevestigen voordat ik de S6730-H24X6C aanschaf?
A: Klanten moeten de vereiste uplink-snelheid, 40GE of 100GE licentievereisten, optische modules, kabels, stroomconfiguratie, softwareversie en andere accessoires bevestigen voordat ze een bestelling plaatsen.