Do domu > Produkty >
przełącznik Huaweia
>
S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik Gigabit Enterprise 24 Port Poe

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik Gigabit Enterprise 24 Port Poe

Szczegóły produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Huawei
Numer modelu: S5735-L24T4X-IA1
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
Huawei
Numer modelu:
S5735-L24T4X-IA1
Nazwa produktu:
24-portowy przełącznik Gigabit Poe dla przedsiębiorstw
Pojemność wymiany:
336 Gb/s/3,36TBPS
Szybkość przekazywania pakietów:
108/126MPPS
Pamięć:
1 GB; Flash: 512 MB
Tabela adresu MAC:
32 tys.; maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
Podkreślić:

High Light

Podkreślić:

24-portowy przełącznik gigabitowy PoE

,

Przełącznik korporacyjny Huawei S5700

,

24-portowy przełącznik 10/100/1000BASE-T

Informacje handlowe
Minimalne zamówienie:
1 jednostka
Cena:
320-380 USD
Szczegóły pakowania:
Oryginalny karton
Czas dostawy:
7 dni roboczych
Zasady płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply:
1000 jednostek
Opis produktu

S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Porty Przemysłowy Przełącznik Gigabitowy 24-portowy PoE


Opis


Przemysłowy przełącznik dostępowy Gigabitowy CloudEngine S5735-L24T4X-IA1 o szerokim zakresie temperatur, należący do serii S5735-L-I, posiada konstrukcję montowaną w szafie 1U, odpowiednią do zastosowania w trudnych warunkach, takich jak szafy zewnętrzne, obiekty przemysłowe, podstacje i stacje zewnętrzne.

Urządzenie oferuje 24 porty Gigabit Ethernet (10/100/1000BASE-T), 4 porty światłowodowe 10 Gigabit SFP+, bez zasilania PoE i zasilaniem AC. Jest wyposażone w zunifikowany system operacyjny Huawei VRP, obsługujący routing warstwy 3, stosowanie, ochronę bezpieczeństwa oraz inteligentne funkcje operacyjne i konserwacyjne.


1. Przekazywanie warstwy 3: obsługuje routing statyczny, protokoły routingu OSPF, RIP i inne, obsługuje stosowanie iStack, umożliwiając wirtualizację i rozszerzenie urządzeń.
2. Zdolności bezpieczeństwa: Obsługuje uwierzytelnianie użytkowników 802.1X, MAC i Portal; Obsługuje ACL, DHCP Snooping, ochronę ARP, obronę przed atakami DoS i zapewnia kontrolę bezpieczeństwa dostępu.
3. Jakość usług QoS: Obsługuje ograniczanie prędkości portów, harmonogramowanie kolejek i kształtowanie ruchu, aby zapewnić stabilną transmisję usług głosowych i wideo.
4. Zarządzanie operacyjne i konserwacyjne: Obsługuje wtyczkę i odtwarzanie SVF, telemetrię, i może być zintegrowany z platformą inteligentnego parku iMaster NCE; Obsługuje lokalny import i eksport konfiguracji przez USB, ułatwiając szybkie wdrażanie i konserwację na miejscu.

Zdjęcia


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik Gigabit Enterprise 24 Port Poe

Specyfikacja


Element Specyfikacja
Wymiary bez opakowania (wys. x szer. x gł.) [mm(cale)]

Podstawowe wymiary (z wyłączeniem części wystających z obudowy): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 cala x 17,4 cala x 8,66 cala)

Maksymalne wymiary (głębokość to odległość od portów na panelu przednim do części wystających z panelu tylnego): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 cala x 17,4 cala x 8,94 cala)

Wymiary z opakowaniem (wys. x szer. x gł.) [mm(cale)] 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 cala x 21,65 cala x 14,17 cala)
Wysokość obudowy [U] 1 U
Materiał obudowy Metal
Waga bez opakowania [kg(lb)] 2,5 kg (5,51 funta)
Waga z opakowaniem [kg(lb)] 3,3 kg (7,28 funta)
Typowe zużycie energii [W] 29,8 W
Typowe rozpraszanie ciepła [BTU/godz.] 101,68 BTU/godz.
Maksymalne zużycie energii [W] 46 W
Maksymalne rozpraszanie ciepła [BTU/godz.] 155,96 BTU/godz.
Statyczne zużycie energii [W] 21,8 W
MTBF [lata] 62,05 lat
Dostępność > 0,99999
Hałas w normalnej temperaturze (moc akustyczna) [dB(A)] 39 dB(A)
Hałas w normalnej temperaturze (ciśnienie akustyczne) [dB(A)] 27,2 dB(A)
Liczba gniazd kart 0
Liczba gniazd zasilania 0
Liczba modułów wentylatorów 1
Redundantne zasilanie Nieobsługiwane
Długoterminowa temperatura pracy [°C(°F)]

–40°C do +65°C (–40°F do +149°F) na wysokości 0–1800 m (0–5906 stóp).

UWAGA:

–40°C do –30°C (–40°F do –22°F): Stabilna wydajność portów jest możliwa tylko wtedy, gdy co najmniej cztery z pierwszych ośmiu elektrycznych portów Ethernet są aktywne.

Krótkoterminowa temperatura pracy [°C(°F)] –40°C do +70°C (–40°F do +158°F) na wysokości 0–1800 m (0–5906 stóp).
Ograniczenie szybkości zmian temperatury pracy [°C(°F)]

Przy wysokości 1800-5000 m (5906-16404 stóp), najwyższa temperatura pracy zmniejsza się o 1°C (1,8°F) za każdym razem, gdy wysokość wzrasta o 220 m (722 stopy).

Urządzenie może pracować przez krótki okres czasu, gdy temperatura pracy wykracza poza normalny zakres, ale muszą być spełnione następujące warunki:

  • Temperatura pracy może przekraczać 65°C (149°F) przez maksymalnie 96 kolejnych godzin w roku.
  • Całkowity czas, w którym temperatura pracy przekracza 65°C (149°F) w ciągu roku, jest mniejszy lub równy 360 godzin.
  • Liczba przypadków przekroczenia temperatury pracy 65°C (149°F) jest mniejsza lub równa 15 w ciągu roku.

Jeśli którykolwiek z powyższych warunków nie zostanie spełniony, urządzenie może ulec uszkodzeniu lub wystąpić nieznany błąd.

Maksymalna odległość transmisji modułu optycznego używanego do pracy krótkoterminowej nie może przekraczać 10 km.

Temperatura przechowywania [°C(°F)] –40°C do +75°C (–40°F do +167°F)
Długoterminowa wilgotność względna pracy [RH] 5% RH do 95% RH, bez kondensacji
Długoterminowa wysokość pracy [m(stopy)] 0–5000 m (0–16404 stóp)
Wysokość przechowywania [m(stopy)] 0–5000 m (0–16404 stóp)
Tryb zasilania Wbudowany AC
Znamionowe napięcie wejściowe [V]
  • Wejście AC: 100 V AC do 240 V AC; 50/60 Hz
  • Wejście DC wysokiego napięcia: 110 V DC do 250 V DC
Zakres napięcia wejściowego [V]
  • Wejście AC: 90 V AC do 264 V AC; 47 Hz do 63 Hz
  • Wejście DC wysokiego napięcia: 88 V DC do 300 V DC
Maksymalny prąd wejściowy [A] 2 A
Pamięć RAM 512 MB
Pamięć Flash 512 MB
Port konsoli RJ45
Port zarządzania Eth Nieobsługiwane
USB Obsługiwane
RTC Nieobsługiwane
Wejście RPS Nieobsługiwane
Ochrona przeciwprzepięciowa portu serwisowego [kV] Tryb wspólny: ±7 kV
Ochrona przeciwprzepięciowa zasilania [kV] ±6 kV w trybie różnicowym, ±6 kV w trybie wspólnym
Poziom ochrony przeciwpyłowej/przeciwwodnej (Ingress Protection) IP20
Typy wentylatorów Wbudowane
Tryb rozpraszania ciepła Rozpraszanie ciepła z wentylatorem, inteligentna regulacja prędkości wentylatora
Kierunek przepływu powietrza Wlot powietrza od lewej i z przodu, wylot powietrza od prawej
PoE Nieobsługiwane
Certyfikaty

Certyfikat EMC

Certyfikat bezpieczeństwa

Certyfikat produkcji


S5735-L24T4X-IA1 98011597 24*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik Gigabit Enterprise 24 Port Poe


Nasza Usługa


Gwarancja najniższej ceny 100%:

networks-equipments.com oferuje wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych


Gwarancja jakości 100%:

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i zapakowane fabrycznie. Dla dodatkowego spokoju, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana pod kątem idealnego stanu pracy przez inżyniera – na Twoje życzenie.


Gwarancja zwrotu pieniędzy 100%:

Jeśli Twoje zwroty spełnią nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić dowolny produkt, który kupiłeś od nas.


Profesjonalne wsparcie techniczne:

Doświadczony zespół techniczny networks-equipments.com może zapewnić wsparcie telefoniczne, czatem, e-mailem lub zdalnym logowaniem.



FAQ


P1: Co to jest Huawei S6730-H24X6C?
O: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C to przełącznik stały 10GE przeznaczony do agregacji i dostępu w dużych sieciach kampusowych przedsiębiorstw, a także do sieci rdzeniowych małych i średnich kampusów.


P2: Ile portów 10GE oferuje S6730-H24X6C?
O: S6730-H24X6C oferuje 24 porty SFP+ 10GE do połączeń sieci światłowodowych o dużej gęstości.


P3: Czy S6730-H24X6C obsługuje łącza nadrzędne 100GE?
O: Tak. Przełącznik oferuje 6 interfejsów QSFP28 100GE. Porty nadrzędne są domyślnie 40GE i mogą zostać zaktualizowane do 100GE za pomocą licencji zgodnie ze specyfikacjami Huawei.


P4: Jaka jest wydajność przekazywania S6730-H24X6C?
O: Oficjalna strona produktu Huawei w Chinach podaje wydajność przekazywania 1260 Mpps i przepustowość przełączania 2,56 T/25,6 Tbps.


P5: Czy S6730-H24X6C nadaje się do sieci kampusowych przedsiębiorstw?
O: Tak. Huawei pozycjonuje serię S6730-H dla dużych sieci kampusowych przedsiębiorstw w zakresie agregacji i dostępu, a także dla sieci rdzeniowych w małych i średnich kampusach.


P6: Czy S6730-H24X6C obsługuje VXLAN?
O: Tak. Obsługuje bramy VXLAN warstwy 2 i 3, bramy scentralizowane i rozproszone oraz BGP-EVPN, co czyni go odpowiednim do wirtualizacji sieci kampusowych.


P7: Czy S6730-H24X6C może zarządzać punktami dostępu bezprzewodowego?
O: Tak. S6730-H24X6C obsługuje zarządzanie do 1000 punktów dostępu bezprzewodowego i zapewnia możliwości zarządzania WLAN dla zintegrowanych sieci kampusowych przewodowych i bezprzewodowych.


P8: Czy S6730-H24X6C może zarządzać przełącznikami dostępowymi?
O: Tak. Dzięki SVF, S6730-H24X6C może działać jako przełącznik nadrzędny do zarządzania przełącznikami dostępowymi i punktami dostępu, pomagając uprościć wdrażanie i zarządzanie siecią.


P9: Czy S6730-H24X6C obsługuje telemetrię sieciową?
O: Tak. Seria S6730-H obsługuje telemetrię do zbierania danych urządzeń w czasie rzeczywistym i analizy działania sieci.


P10: Co należy potwierdzić przed zakupem S6730-H24X6C?
O: Klienci powinni potwierdzić wymaganą prędkość łącza nadrzędnego, wymagania licencyjne 40GE lub 100GE, moduły optyczne, kable, konfigurację zasilania, wersję oprogramowania i inne akcesoria przed złożeniem zamówienia.