Do domu > Produkty >
przełącznik Huaweia
>
S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik sieciowy Ethernet

S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik sieciowy Ethernet

Szczegóły produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Huawei
Numer modelu: S5735-L8T4X-IA1
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
Huawei
Numer modelu:
S5735-L8T4X-IA1
Nazwa produktu:
Przełącznik Ethernet sieciowy
Pojemność wymiany:
336 Gb/s/3,36TBPS
Szybkość przekazywania pakietów:
84/102Mpps
Pamięć:
1 GB; Flash: 512 MB
Tabela adresu MAC:
32 tys.; maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
Podkreślić:

High Light

Podkreślić:

Huawei S5700 Ethernet 8-port switch

,

Przełącznik sieciowy 10/100/1000Base-T

,

S5735-L8T4X-IA1 przełącznik gigabit Ethernet

Informacje handlowe
Minimalne zamówienie:
1 jednostka
Cena:
210-250 USD
Szczegóły pakowania:
Oryginalny karton
Czas dostawy:
7 dni roboczych
Zasady płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply:
1000 jednostek
Opis produktu

S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik sieciowy Ethernet


Opis


S5735-L8T4X-IA1 należy do serii CloudEngine S5735-L-I szeroko-temperaturowych przełączników przemysłowych.Jest to 1U stojak zamontowany lekki przełącznik dostępu gigabit z szeroką temperaturą pracy i silne możliwości ochrony przed błyskawicamiJest odpowiedni dla szaf zewnętrznych i sieci w trudnych warunkach środowiskowych i może być stosowany jako małe urządzenie do dostępu i agregacji krawędzi w celu uzyskania dostępu do terminala gigabit i transmisji 10G uplink.

Konfiguracja sprzętu: 8 gigabitowych portów elektrycznych 10/100/1000BASE-T do dostępu do łącza w dół, 4 10GE porty optyczne SFP+10G do rozszerzenia łącza w górę; Cała maszyna wykorzystuje zasilacz prądu przemiennego,obsługuje przemysłowy szeroki zakres pracy w temperaturze, posiada profesjonalną ochronę przed błyskawicami i może dostosować się do trudnych warunków eksploatacji, takich jak wysokie i niskie temperatury, szafki zewnętrzne itp. Urządzenie obsługuje inteligentne układanie iStack,który może wirtualizować wiele urządzeń w jedno urządzenie logiczne, uproszczające zarządzanie topologią sieci. W pełni obsługuje funkcje sieci w warstwie 2 i 3 przedsiębiorstwa, takie jak VLAN, QoS, ACL, STP/RSTP/MSTP, OSPF, IPv4/IPv6, DHCP Snooping itp.,z kompleksową kontrolą dostępu bezpieczeństwa, może osiągnąć bezpieczeństwo portu, obronę DoS i wielowarunkową uwierzytelnianie użytkownika.

Zdjęcia


S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik sieciowy Ethernet

Specyfikacja


Pozycja Specyfikacja
Wymiary bez opakowania (H x W x D) [mm(in.)]

Rozmiary podstawowe (z wyłączeniem części wystających z nadwozia): 35 mm x 195 mm x 130 mm (1,38 cala x 7,68 cala x 5,12 cala)

Maksymalne wymiary (głębokość to odległość od otworów na przednim panelu do części wystających z tylnego panelu): 35 mm x 195 mm x 136 mm (1,38 cala x 7,68 cala x 5,35 cala)

Wymiary z opakowaniem (H x W x D) [mm(in.)] 93.0 mm x 285,0 mm x 190,0 mm (3,66 cala x 11,22 cala x 7,48 cala)
Wysokość podwozia [U] 0.8 U
Materiał podwozia Metal
Masa bez opakowania [kg(lb) ] 00,83 kg (1,83 lb)
Waga z opakowaniem [kg(lb) ] 1.28 kg (2.82 lb)
Typowe zużycie energii [W] 10.52 W
Typowe rozpraszanie ciepła [BTU/godzinę] 350,90 BTU/godzinę
Maksymalne zużycie energii [W]
  • 7.46 W (korpus)
  • 10.93 W (urządzenie + adapter)
Maksymalna rozpraszanie ciepła [BTU/godzinę]
  • 25.45 (urządzenie)
  • 37.29 (urządzenie + adapter)
zużycie energii statycznej [W] 40,85 W
MTBF [roki] 102.91 lat
Dostępność > 0.99999
Hałas w temperaturze normalnej (moc akustyczna) [dB(A] Bez hałasu (bez wentylatorów), < 30
Hałas w temperaturze normalnej (ciśnienie akustyczne) [dB(A] Bez hałasu (bez wentylatorów), < 20
Liczba automatów do kart 0
Liczba gniazd mocy 0
Liczba modułów wentylatorów 0
Zbytne zasilanie Nie obsługiwane
Długotrwała temperatura pracy [°C ((°F)) ]

¥5°C do +45°C (23°F do 113°F) na wysokości od 0 do 1800 m (0 do 5906 ft)

Przy użyciu adaptera zasilania AD-120100E0W (Europa) (numer części: 02221933), długoterminowa temperatura pracy urządzenia waha się od ∼5°C do +40°C.

Ograniczenie częstotliwości zmiany temperatury pracy [°C(°F]

Kiedy wysokość wynosi 1800-5000 m (5906-16404 ft), najwyższa temperatura operacyjna zmniejsza się o 1 ° C (1,8 ° F) za każdym razem, gdy wysokość wzrasta o 220 m (722 ft).

Urządzenia nie mogą działać, gdy temperatura jest niższa niż 0°C (32°F).

Temperatura przechowywania [°C[°F] ¥40°C do +70°C (¥40°F do +158°F)
Długoterminowa wilgotność względna robocza [RH] 5% RH do 95% RH, nie kondensujące
Długoterminowa wysokość operacyjna [m(ft.)] 0 ‰ 5000 m (0 ‰ 16404 ft)
Wysokość przechowywania [m(ft.)] 0-5000 m (0-16404 ft)
Tryb zasilania Adapter zasilania
Włókno wejściowe [V]

Adaptator zasilania HW-120100C9W (02221791) dla Chin:

  • wejście adaptera zasilania: 170 V AC do 240 V AC; 50/60 Hz
  • Wyjście z adaptera zasilania: 12 V prąd stały

Adapter zasilania AD-120100E0W (02221933) dla Europy:

  • wejście adaptera zasilania: 100 V AC do 240 V AC; 50/60 Hz
  • Wyjście z adaptera zasilania: 12 V prąd stały

Adapter zasilania AD-120100B0W (02221936) dla Zjednoczonego Królestwa:

  • wejście adaptera zasilania: 100 V AC do 240 V AC; 50/60 Hz
  • Wyjście z adaptera zasilania: 12 V prąd stały

Adapter zasilania AD-120100U0W (02221932) dla USA:

  • wejście adaptera zasilania: 100 V AC do 240 V AC; 50/60 Hz
  • Wyjście z adaptera zasilania: 12 V prąd stały
Zakres napięcia wejściowego [V]

Adaptator zasilania HW-120100C9W (02221791) dla Chin:

- wejście adaptera zasilania: 170 V AC do 270 V AC; 47 Hz do 63 Hz

Adapter zasilania AD-120100E0W (02221933) dla Europy:

- wejście adaptera zasilania: 90 V AC do 264 V AC; 45 Hz do 65 Hz

Adapter zasilania AD-120100B0W (02221936) dla Zjednoczonego Królestwa:

- wejście adaptera zasilania: 90 V AC do 264 V AC; 45 Hz do 65 Hz

Adapter zasilania AD-120100U0W (02221932) dla USA:

- wejście adaptera zasilania: 90 V AC do 264 V AC; 47 Hz do 63 Hz

Maksymalny prąd wejściowy [A] 1 A
Pamięć -
Pamięć flash -
Port konsoli Nie obsługiwane
Port zarządzania Nie obsługiwane
USB. Nie obsługiwane
RTC Nie obsługiwane
Wejście RPS Nie obsługiwane
Opieka przeciwprężowa zasilania [kV] Tryb różnicowy: ±4 kV; tryb wspólny: ±6 kV
Poziom ochrony przed wnikaniem (przeciśnienie przed pyłem/przeciśnienie przed wodą) IP20
Rodzaje wentylatorów Żadnego
Tryb rozpraszania ciepła Naturalne rozpraszanie ciepła
Kierunek przepływu powietrza -
PoE Nie obsługiwane
Certyfikacja

Certyfikacja EMC

Certyfikacja bezpieczeństwa

Certyfikacja produkcji


S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Porty Przełącznik sieciowy Ethernet


Nasza służba


100% gwarancja niskiej ceny:

networks-equipments.com dostarcza wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych


100% zapewnienie jakości:

Wszystkie elementy są zupełnie nowe i zapieczętowane fabrycznie. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana przez inżyniera na Twoje żądanie.


100% gwarancja zwrotu pieniędzy:

Jeśli zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić produkt, który kupiłeś od nas.


Profesjonalne wsparcie techniczne:

networks-equipments.com doświadczony zespół techniczny może zapewnić wsparcie telefonicznie, przez czat, e-mail lub zdalnym logowaniem.



Częste pytania


P1: Co to jest Huawei S6730-H24X6C?
Odpowiedź: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C to stały przełącznik 10GE zaprojektowany do dużych sieci agregacji i dostępu do kampusu przedsiębiorstw, a także małych i średnich sieci rdzeniowych kampusu.


P2: Ile portów 10GE zapewnia S6730-H24X6C?
Odpowiedź: S6730-H24X6C zapewnia porty 24 × 10GE SFP+ do połączeń sieciowych o wysokiej gęstości.


P3: Czy S6730-H24X6C obsługuje 100GE uplinks?
Odpowiedź: Tak. Przełącznik zapewnia interfejsy 6 × 100GE QSFP28. Porty uplink są domyślnie 40GE i mogą być uaktualnione do 100GE za pośrednictwem licencji zgodnie ze specyfikacjami Huawei.


P4: Jaka jest wydajność przesyłania S6730-H24X6C?
Odpowiedź: Na oficjalnej stronie produktu Huawei China określono przepustowość przesyłania 1260 Mpps i pojemność przełączania 2,56T/25,6Tbps.


P5: Czy S6730-H24X6C nadaje się do sieci kampusowych przedsiębiorstw?
Huawei pozycjonuje serię S6730-H do sieci agregacji i dostępu w dużych przedsiębiorstwach, a także do sieci podstawowych w małych i średnich kampusach.


P6: Czy S6730-H24X6C obsługuje VXLAN?
Wspiera bramki VXLAN Layer 2 i Layer 3, scentralizowane i rozproszone bramy oraz BGP-EVPN, co czyni go odpowiednim do wirtualizacji sieci kampusowej.


P7: Czy S6730-H24X6C może zarządzać bezprzewodowymi punktami dostępu?
Odpowiedź: Tak. S6730-H24X6C obsługuje zarządzanie do 1000 bezprzewodowymi punktami dostępu i zapewnia możliwości zarządzania WLAN dla zintegrowanych sieci kablowych i bezprzewodowych kampusu.


P8: Czy S6730-H24X6C może zarządzać przełącznikami dostępu?
Z SVF, S6730-H24X6C może działać jako przełącznik rodzicielski do zarządzania przełącznikami dostępu i punktami dostępu, pomagając uproszczyć wdrożenie i zarządzanie siecią.


P9: Czy S6730-H24X6C obsługuje telemetrię sieciową?
Odpowiedź: Tak. Seria S6730-H obsługuje telemetrię do zbierania danych urządzeń w czasie rzeczywistym i analizy działania sieci.


P10: Co powinienem potwierdzić przed zakupem S6730-H24X6C?
Odpowiedź: Klienci powinni potwierdzić wymaganą prędkość łącza górnego, wymagania licencyjne 40GE lub 100GE, moduły optyczne, kable, konfigurację zasilania, wersję oprogramowania,i inne akcesoria przed złożeniem zamówienia.