Huis > Producten >
Huaweischakelaar
>
S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Poorten Netwerk Ethernet Switch

S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Poorten Netwerk Ethernet Switch

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Huawei
Modelnummer: S5735-L8T4X-IA1
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Huawei
Modelnummer:
S5735-L8T4X-IA1
Productnaam:
Network Ethernet Switch
Wisselcapaciteit:
336 Gbps/3.36Tbps
Tarief voor pakketdoorzending:
84/102Mpps
Geheugen:
1 GB; Flitser: 512 MB
Mac -adrestabel:
32K; maximale VLAN's: 4094
Markeren:

High Light

Markeren:

Huawei S5700 Ethernet switch 8-poorts

,

10/100/1000Base-T netwerkswitch

,

S5735-L8T4X-IA1 gigabit Ethernet switch

Handelsinformatie
Min. bestelaantal:
1 eenheid
Prijs:
210-250 USD
Verpakking Details:
Origineel Karton
Levertijd:
7 werkdagen
Betalingscondities:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen:
1000 eenheden
Productbeschrijving

S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Poorten Netwerk Ethernet Switch


Beschrijving


De S5735-L8T4X-IA1 behoort tot de CloudEngine S5735-L-I serie  industriële switch met breed temperatuurbereik. Het is een 1U rack-gemonteerde lichtgewicht gigabit access switch met werking bij breed temperatuurbereik en sterke bliksembeveiligingsmogelijkheden. Het is geschikt voor buitenkasten en netwerken in zware omgevingen, en kan worden gebruikt als een klein access- en edge-aggregatieapparaat om gigabit terminaltoegang en 10G uplinktransmissie te realiseren.

Apparatuurconfiguratie:  8 10/100/1000BASE-T gigabit elektrische poorten  voor downlink-toegang, 4 10GE SFP+10G optische poorten  voor uplink-uitbreiding; De hele machine maakt gebruik van AC-voeding, ondersteunt industriële brede temperatuurbereik, heeft professionele bliksembeveiliging en kan zich aanpassen aan zware implementatieomgevingen zoals hoge en lage temperaturen, buitenkasten, enz. Het apparaat ondersteunt iStack intelligente stacking, die meerdere apparaten kan virtualiseren tot één logisch apparaat, waardoor het beheer van de netwerktopologie wordt vereenvoudigd. Ondersteunt volledig enterprise layer 2 en layer 3 netwerkfuncties zoals VLAN, QoS, ACL, STP/RSTP/MSTP, OSPF, IPv4/IPv6, DHCP Snooping, etc., met uitgebreide beveiligingstoegangscontrole, kan het poortbeveiliging, DoS-verdediging en multi-mode gebruikersauthenticatie bereiken.

Afbeeldingen


S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Poorten Netwerk Ethernet Switch

Specificatie


Item Specificatie
Afmetingen zonder verpakking (H x B x D) [mm(in.)]

Basismaat (exclusief de delen die uit de behuizing steken): 35 mm x 195 mm x 130 mm (1,38 inch x 7,68 inch x 5,12 inch.)

Maximale afmetingen (de diepte is de afstand van de poorten op het voorpaneel tot de delen die uit het achterpaneel steken): 35 mm x 195 mm x 136 mm (1,38 inch x 7,68 inch x 5,35 inch.)

Afmetingen met verpakking (H x B x D) [mm(in.)] 93,0 mm x 285,0 mm x 190,0 mm (3,66 inch x 11,22 inch x 7,48 inch.)
Chassis hoogte [U] 0,8 U
Chassis materiaal Metaal
Gewicht zonder verpakking [kg(lb)] 0,83 kg (1,83 lb)
Gewicht met verpakking [kg(lb)] 1,28 kg (2,82 lb)
Typisch stroomverbruik [W] 10,52 W
Typische warmteafvoer [BTU/uur] 35,90 BTU/uur
Maximaal stroomverbruik [W]
  • 7,46 W (behuizing)
  • 10,93 W (apparaat + adapter)
Maximale warmteafvoer [BTU/uur]
  • 25,45 (apparaat)
  • 37,29 (apparaat + adapter)
Statisch stroomverbruik [W] 4,85 W
MTBF [jaren] 102,91 jaar
Beschikbaarheid > 0,99999
Geluidsniveau bij normale temperatuur (akoestisch vermogen) [dB(A)] Geluidsloos (geen ventilatoren), < 30
Geluidsniveau bij normale temperatuur (akoestische druk) [dB(A)] Geluidsloos (geen ventilatoren), < 20
Aantal kaartsleuven 0
Aantal stroomsleuven 0
Aantal ventilator modules 0
Redundante voeding Niet ondersteund
Langdurige bedrijfstemperatuur [°C(°F)]

–5°C tot +45°C (23°F tot 113°F) op een hoogte van 0 tot 1800 m (0 tot 5906 ft.)

Wanneer de voedingsadapter AD-120100E0W (Europa) (onderdeelnummer: 02221933) wordt gebruikt, varieert de langdurige bedrijfstemperatuur van het apparaat van –5°C tot +40°C (23°F tot 104°F).

Beperking op de variatiesnelheid van de bedrijfstemperatuur [°C(°F)]

Wanneer de hoogte 1800-5000 m (5906-16404 ft.) bedraagt, vermindert de hoogste bedrijfstemperatuur met 1°C (1,8°F) telkens als de hoogte met 220 m (722 ft.) toeneemt.

Apparaten kunnen niet starten als de temperatuur lager is dan 0°C (32°F).

Opslagtemperatuur [°C(°F)] –40°C tot +70°C (–40°F tot +158°F)
Langdurige relatieve bedrijfsvochtigheid [RH] 5% RH tot 95% RH, niet-condenserend
Langdurige operationele hoogte [m(ft.)] 0–5000 m (0–16404 ft.)
Opslaghoogte [m(ft.)] 0-5000 m (0-16404 ft.)
Voedingsmodus Voedingsadapter
Nominale ingangsspanning [V]

Voedingsadapter HW-120100C9W (02221791) voor China:

  • Voedingsadapter ingang: 170 V AC tot 240 V AC; 50/60 Hz
  • Voedingsadapter uitgang: 12 V DC

Voedingsadapter AD-120100E0W (02221933) voor Europa:

  • Voedingsadapter ingang: 100 V AC tot 240 V AC; 50/60 Hz
  • Voedingsadapter uitgang: 12 V DC

Voedingsadapter AD-120100B0W (02221936) voor het VK:

  • Voedingsadapter ingang: 100 V AC tot 240 V AC; 50/60 Hz
  • Voedingsadapter uitgang: 12 V DC

Voedingsadapter AD-120100U0W (02221932) voor de VS:

  • Voedingsadapter ingang: 100 V AC tot 240 V AC; 50/60 Hz
  • Voedingsadapter uitgang: 12 V DC
Ingangsspanningsbereik [V]

Voedingsadapter HW-120100C9W (02221791) voor China:

- Voedingsadapter ingang: 170 V AC tot 270 V AC; 47 Hz tot 63 Hz

Voedingsadapter AD-120100E0W (02221933) voor Europa:

- Voedingsadapter ingang: 90 V AC tot 264 V AC; 45 Hz tot 65 Hz

Voedingsadapter AD-120100B0W (02221936) voor het VK:

- Voedingsadapter ingang: 90 V AC tot 264 V AC; 45 Hz tot 65 Hz

Voedingsadapter AD-120100U0W (02221932) voor de VS:

- Voedingsadapter ingang: 90 V AC tot 264 V AC; 47 Hz tot 63 Hz

Maximale ingangsstroom [A] 1 A
Geheugen -
Flash-geheugen -
Consolepoort Niet ondersteund
Eth Management poort Niet ondersteund
USB Niet ondersteund
RTC Niet ondersteund
RPS ingang Niet ondersteund
Voedingsspanningsbeveiliging [kV] Differentiële modus: ±4 kV; gemeenschappelijke modus: ±6 kV
Ingress beschermingsniveau (stof-/waterdicht) IP20
Typen ventilatoren Geen
Warmteafvoer modus Natuurlijke warmteafvoer
Luchtstroomrichting -
PoE Niet ondersteund
Certificering

EMC-certificering

Veiligheidscertificering

Productiecertificering


S5735-L8T4X-IA1 98011581 8*10/100/1000BASE-T Poorten Netwerk Ethernet Switch


Onze Service


100% Lage Prijs Garantie:

networks-equipments.com biedt producten van hoge kwaliteit tegen lage groothandelsprijzen


100% Kwaliteitsgarantie:

Alle artikelen zijn gloednieuw en fabrieksmatig verzegeld. Voor extra zekerheid kan elke unit volledig worden getest en geverifieerd als in perfecte werkende staat door een ingenieur - op uw verzoek.


100% Geld Terug Garantie:

Als uw retourzendingen voldoen aan onze relevante normen, kunt u contact opnemen met ons klantenserviceteam om elk product dat u bij ons hebt gekocht te ruilen of te retourneren.


Professionele Technische Ondersteuning:

Het ervaren technische team van networks-equipments.com kan ondersteuning bieden via telefoon, chat, e-mail of externe login.



FAQ


V1: Wat is de Huawei S6730-H24X6C?
A: De Huawei CloudEngine S6730-H24X6C is een 10GE fixed switch ontworpen voor grote enterprise campus aggregatie- en toegangsnetwerken, evenals kernnetwerken van kleine en middelgrote campussen.


V2: Hoeveel 10GE-poorten biedt de S6730-H24X6C?
A: De S6730-H24X6C biedt 24 × 10GE SFP+ poorten voor optische netwerkverbindingen met hoge dichtheid.


V3: Ondersteunt de S6730-H24X6C 100GE uplinks?
A: Ja. De switch biedt 6 × 100GE QSFP28 interfaces. De uplinkpoorten zijn standaard 40GE en kunnen worden geüpgraded naar 100GE via een licentie volgens de specificaties van Huawei.


V4: Wat is de doorstuurprestatie van de S6730-H24X6C?
A: De officiële productpagina van Huawei China specificeert een doorstuurprestatie van 1260 Mpps en een schakelcapaciteit van 2,56T/25,6Tbps.


V5: Is de S6730-H24X6C geschikt voor enterprise campusnetwerken?
A: Ja. Huawei positioneert de S6730-H-serie voor grote enterprise campus aggregatie- en toegangsnetwerken, evenals kernnetwerken in kleine en middelgrote campussen.


V6: Ondersteunt de S6730-H24X6C VXLAN?
A: Ja. Het ondersteunt VXLAN Layer 2 en Layer 3 gateways, gecentraliseerde en gedistribueerde gateways, en BGP-EVPN, waardoor het geschikt is voor campusnetwerkvirtualisatie.


V7: Kan de S6730-H24X6C draadloze access points beheren?
A: Ja. De S6730-H24X6C ondersteunt het beheer van maximaal 1.000 draadloze AP's en biedt WLAN-beheermogelijkheden voor geïntegreerde bekabelde en draadloze campusnetwerken.


V8: Kan de S6730-H24X6C access switches beheren?
A: Ja. Met SVF kan de S6730-H24X6C functioneren als een Parent switch om access switches en AP's te beheren, wat helpt bij het vereenvoudigen van de netwerkimplementatie en het beheer.


V9: Ondersteunt de S6730-H24X6C netwerktelemetrie?
A: Ja. De S6730-H-serie ondersteunt Telemetrie voor real-time verzameling van apparaatgegevens en analyse van netwerkoperaties.


V10: Wat moet ik bevestigen voordat ik de S6730-H24X6C aanschaf?
A: Klanten moeten de vereiste uplink-snelheid, 40GE of 100GE licentievereisten, optische modules, kabels, stroomconfiguratie, softwareversie en andere accessoires bevestigen voordat ze een bestelling plaatsen.