Açıklama
USG6610E, orta seviye yüksek performanslı bir güvenlik geçidi olarak konumlandırılmış 1U rak monteli AI bir sonraki nesil güvenlik duvarıdır.ve sıfır güven güvenlik yetenekleri, orta ve büyük işletmelerin, kampüslerin yüksek performanslı, yüksek güvenilirlik ve tüm senaryo güvenlik koruma ihtiyaçlarını karşılamak için 4 × 10GE + 20 × GE arayüzlerinin yüksek yoğunluğunu destekler.ve veri merkezi çıkış noktaları.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler | Spesifikasyon Ayrıntıları |
| Ürün biçimi | 1U raklı AI güvenlik duvarı |
| Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik) | 442 mm × 420 mm × 43,6 mm |
| Sabit arayüz | 12×GE (RJ45) + 8×GE (SFP) + 4×10GE (SFP+) |
| ölçeklenebilirlik | İş genişleme yuvası yok (sabit arayüz) |
| performansı | Güvenlik duvarı verimi: yaklaşık 20Gbps; IPS verimi: yaklaşık 8Gbps; Eşzamanlı bağlantılar: yaklaşık 4 milyon; Yeni bağlantı: Yaklaşık 300000/s |
| depolama | İsteğe bağlı 2.5 inçlik sabit sürücü, 240GB SSD, 1TB HDD desteği |
| Güç kaynağı | Tek/ikili güç kaynağı (AC/DC isteğe bağlı), yedekliği destekler |
| ısı dağılımı | Akıllı fan, ön ve arka hava kanalları |
| güvenilirlik | Çift makineli sıcak bekleme bypass,NSR,GR |
| Yönetim | CLI,Web,SNMP,NetConf,Telemetri, Huawei Qiankun Bulut Yönetimi |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C 45°C |
| Maksimum Güç Tüketimi | Yaklaşık 150W |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Bizimle İletişim
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.