Açıklama
USG6630E, Huawei'nin USG6600E serisinin amiral gemisi modeline ait 1U raf montajlı AI güvenlik duvarıdır.Çekirdek yapılandırması, 12 × GE elektrik + 12 × 10 GE optik + 2 × 40 GE optik portlarından oluşan ultra yüksek yoğunluklu bir hibrit ara yüzüne sahiptir, 30Gbps'lik bir güvenlik duvarı verimi elde eder. Tam özellikli güvenlik ve AI işbirliği yeteneklerini entegre ederek, büyük kurumsal merkezler gibi kritik senaryolar için uygun hale getirir.Veri merkezi çekirdek sınırları, ve büyük ölçekli çok dallı bağlantılar, dengeleme performansı, arayüz yoğunluğu ve kapsamlı güvenlik koruması.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler | Spesifikasyon Ayrıntıları |
| Ürün modeli | USG6630E-AC (AC) /USG6630E-DC (DC) |
| Ürün biçimi | 1U raklı |
| Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik) | 442 mm × 420 mm × 43,6 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 7,6 kg (paket hariç) |
| Sabit arayüz | 12×GE (RJ45) + 12×10GE (SFP+) + 2×40GE (QSFP+); Konsol, ETH yönetim portu USB 3 dahil.0 |
| ölçeklenebilirlik | İş yeri yok; Çift güç kaynağını destekle 1 + 1 yedekliği |
| Performans ölçümleri | Güvenlik duvarı verimi: 30 Gbps; IPS/AV verimi: yaklaşık 10 Gbps; Eşzamanlı bağlantılar: 12 milyon; Yeni bağlantılar: 400000/s |
| VPN performansı | IPSec VPN işlem hızı: 30Gbps; 100 kullanıcı için standart SSL VPN (2000'den fazla genişletilebilir) |
| Hafıza/Düşünce | 16 GB DDR4 belleği; Seçenek olarak 2,5 inçlik sabit disk (240 GB/HDD 1 TB) |
| Güç kaynağı | Tek/ikili güç kaynağı (AC 100-240V veya DC -40~-60V), 1+1 yedekliğini destekler |
| ısı dağılımı | 3 ileri ve geri hava boruları olan akıllı sıcak değişken fanlar |
| Yönetim | Web/CLI,SNMP,NetConf,Telemetri, Huawei Qiankun Bulut Yönetimi |
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C ~ 45 °C (sert sürücü olmadan); 5 °C ~ 40 °C (ihtiyaçlı sabit sürücü) |
| Sanal güvenlik duvarı | İzole için 500'e kadar örneği destekler. |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Bizimle İletişim
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.