توضیحات
USG6630E یک فایروال هوش مصنوعی 1U Huawei است که متعلق به مدل پرچمدار سری USG6600E است.پیکربندی هسته ای آن دارای یک رابط هیبریدی با چگالی فوق العاده بالا از پورت های الکتریکی 12 × GE + 12 × 10GE نوری + 2 × 40GE نوری است، با دستیابی به سرعت فایروال 30 گیگابایت در ثانیه. این قابلیت قابلیت های امنیتی و همکاری هوش مصنوعی را به طور کامل ادغام می کند و آن را برای سناریوهای بحرانی مانند دفتر مرکزی شرکت های بزرگ مناسب می کند.مرزهای هسته مرکز داده، و ارتباطات متقابل چند شاخه ای در مقیاس بزرگ، عملکرد تعادل، تراکم رابط و حفاظت جامع از امنیت.
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده پارامتر | جزئیات مشخصات |
| مدل محصول | USG6630E-AC (AC) /USG6630E-DC (DC) |
| شکل محصول | 1U نصب شده در قفسه |
| ابعاد (عرض × عمق × ارتفاع) | 442mm × 420mm × 43.6mm |
| وزن | حدود 7.6 کیلوگرم (به غیر از بسته بندی) |
| رابط ثابت | 12×GE (RJ45) + 12×10GE (SFP+) + 2×40GE (QSFP+) ؛ از جمله کنسول، پورت مدیریت ETH USB 3.0 |
| مقیاس پذیری | هیچ اسلات کسب و کار در دسترس نیست؛ پشتیبانی از منبع برق دوگانه 1 + 1 افزوده |
| معیارهای عملکرد | سرعت فایروال: 30 گیگابایت در ثانیه؛ سرعت IPS/AV: حدود 10 گیگابایت در ثانیه؛ اتصال همزمان: 12 میلیون؛ اتصال جدید: 400000/ ثانیه |
| عملکرد VPN | سرعت IPSec VPN: 30Gbps؛ VPN استاندارد SSL برای 100 کاربر (توسع پذیر به بیش از 2000) |
| حافظه / ذخیره سازی | حافظه 16GB DDR4؛ هارد دیسک 2.5 اینچی اختیاری (SSD 240GB/HDD 1TB) |
| منبع برق | منبع برق تک/دوگانه (AC 100-240V یا DC -40~-60V) ، پشتیبانی از افزایشی 1+1 |
| انتشار گرما | 3 فن قابل تعویض هوشمند با لوله های هوا به جلو و عقب |
| مدیریت | وب/CLI،SNMP،NetConf،Telemetry، Huawei Qiankun Cloud Management |
| دمای کار | 0 °C ~ 45 °C (بدون هارد دیسک) ؛ 5 °C ~ 40 °C (هارد دیسک اختیاری) |
| فایروال مجازی | از 500 نمونه برای جداسازی پشتیبانی می کند |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
با ما تماس بگیرید
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86135 9465 3689 |
| واتساپ/وی چت | +86135 9465 3689 |
| ایمیل | "کينگ کاموسيتي"@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم