توضیحات
USG6716E-AC یک فایروال هوش مصنوعی با کیفیت بالا در سری USG6700E هواوی است. این قابلیت قابلیت های امنیتی کامل (فایر وال ، IPS ، AV ، فیلتر URL ، VPN ، Anti-DDoS ،تشخیص تهدید هوشمند، و غیره) ، و دارای یک موتور انتقال NP داخلی و سخت افزار شتاب AI است. تعادل سرعت بسیار بالا و دفاع عمیق، برای مراکز داده نسل بعدی طراحی شده است.دفتر مرکزی شرکت های بسیار بزرگ، و زمینه های اصلی مالی / دولتی ، که قابلیت های اتصال امن را در سطح 100Gbps فراهم می کند.
HiSecEngine USG6716E-AC یک فایروال هوش مصنوعی پرچمدار 1U است که در مرز اصلی شرکت های فوق العاده بزرگ / مراکز داده قرار دارد.2×100GE+2×40GE+20×10GE تمام رابط های نوریاین مدل از مدل های برتر در سری USG6700E است که برای اتصال های متقابل فوق العاده با سرعت 100Gbps طراحی شده است.
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده پارامتر | جزئیات مشخصات |
| مدل محصول | HiSecEngine USG6716E-AC (مضمون AC) |
| شکل محصول | 1U نصب شده در قفسه |
| رابط ثابت | 2×100GE ((QSFP28) + 2×40GE ((QSFP+) + 20×10GE ((SFP+) + 2×10GE ((SFP+) HA؛ از جمله کنسول، رابط مدیریت GE USB 3.0 |
| سرعت عبور فایروال | 160Gbps ((1518بایت UDP) |
| خروجی IPS+AV | ۴۰ گیگابایت در ثانیه |
| تعداد اتصالات همزمان | ۴۵ میلیون |
| تعداد اتصالات جدید | 1.8 میلیون در ثانیه |
| IPSec VPN | سرعت 80Gbps؛ حداکثر تعداد تونل ها 40000 است |
| SSL VPN | پیکربندی استاندارد شامل 100 کاربر با حداکثر 10000 کاربر است |
| فایروال مجازی | 1000 عدد |
| تعداد قوانین سیاست | ۸۰۰۰۰ عدد |
| اسلات توسعه | نه (طراحی رابط کاربری با چگالی بالا، نیازی به گسترش ندارد) |
| منبع برق | منبع برق متناوب دوگانه استاندارد (100-240V) ، 1+1 افزوده |
| ذخیره سازی | SSD 2.5 اینچی (240GB) /HDD (1TB) اختیاری برای ذخیره و تجزیه و تحلیل لاگ |
| مدیریت | رابط کاربری وب 2.0،CLI،SNMP،NetConf، Huawei Qiankun Cloud iMaster NCE |
| دمای کار | 0 °C -45 °C (بدون هارد دیسک) ؛ 5 °C -40 °C (با هارد دیسک) |
| تعداد کاربران مرجع | 80000 ¥100000 |
| اندازه | 44×442×600mm ((H×W×D) |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
با ما تماس بگیرید
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86135 9465 3689 |
| واتساپ/وی چت | +86135 9465 3689 |
| ایمیل | "کينگ کاموسيتي"@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم