توضیحات
USG6650E-AC متعلق به سری USG6600E از فایروال های هوش مصنوعی باکس های پیشرفته هواوی است. این قابلیت ها شامل قابلیت های امنیتی کامل مانند فایروال، IPS، AV، فیلتر URL، VPN، Anti-DDoS،و شناسایی تهدید هوشمنداین سیستم دارای سه موتور پردازش مشترک داخلی است که عملکرد بالا و دفاع عمیق را متعادل می کند و آن را برای شرکت های متوسط و بزرگ، دانشگاه ها، دانشگاه های دانشگاهی، دانشگاه های دانشگاهی و دانشگاه های دیگر مناسب می کند.و حفاظت از مرزهای مرکز داده.
HiSecEngine USG6650E-AC یک فایروال هوش مصنوعی 10 گیگابیت است که برای مرزهای مرکز شرکت های متوسط و بزرگ طراحی شده است.رابط های 12GE+12×10GE+2×40GE، افزوده شدن دو منبع برق و مناسب برای 7،000 تا 10،000 کاربر است.
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده پارامتر | جزئیات مشخصات |
| مدل محصول | USG6650E-AC (مستقبل AC) |
| شکل محصول | 1U نصب شده در قفسه |
| رابط ثابت | 12×GE RJ45 + 12×10GE SFP+ + 2×40GE QSFP+؛ شامل کنسول، رابط مدیریت USB 3.0 |
| سرعت عبور فایروال | 40Gbps ((1518/512بایت UDP) |
| خروجی IPS+AV | 18 گيگابايت در ثانیه |
| تعداد اتصالات همزمان | ۱۲ میلیون |
| تعداد اتصالات جدید | 400000 یوان/ ثانیه |
| IPSec VPN | سرعت 30Gbps؛ حداکثر 10000 تونل |
| SSL VPN | پیکربندی استاندارد برای 100 کاربر، حداکثر برای 5000 کاربر |
| فایروال مجازی | ۳۰۰ سناریوی DCN؛ ۱۰۰۰ سناریوی دیگر |
| منبع برق | منبع برق متناوب دوگانه استاندارد (100-240V) ، پشتیبان اضافی |
| ذخیره سازی | SSD 2.5 اینچی (240GB) /HDD (1TB) اختیاری |
| مدیریت | رابط کاربری وب 2.0،CLI،SNMP،NetConf، Huawei Qiankun Cloud iMaster NCE |
| دمای کار | 0 °C -45 °C (بدون هارد دیسک) ؛ 5 °C -40 °C (با هارد دیسک) |
| تعداد کاربران مرجع | ۷۰۰۰٫۱۰۰۰۰ |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
با ما تماس بگیرید
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86135 9465 3689 |
| واتساپ/وی چت | +86135 9465 3689 |
| ایمیل | "کينگ کاموسيتي"@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم