Açıklama
USG6650E-AC, Huawei'nin USG6600E serisinin üst düzey kutu tipi AI güvenlik duvarlarına aittir.ve akıllı tehdit tespitiYüksek performans ve derin savunmayı dengeleyen üç yerleşik coprocessing motoruna sahiptir, bu da orta ve büyük işletmeler, kampüsler,ve veri merkezi sınır koruması.
HiSecEngine USG6650E-AC, orta ve büyük işletme merkezi / veri merkezi sınırları için tasarlanmış 1U rak monteli 10 Gigabit AI güvenlik duvarıdır.12GE+12×10GE+2×40GE arayüzleri, çift güç kaynağı yedekliği ve 7.000-10.000 kullanıcı için uygundur.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler | Spesifikasyon Ayrıntıları |
| Ürün modeli | USG6650E-AC (AC host) |
| Ürün biçimi | 1U raklı |
| Sabit arayüz | 12×GE RJ45 + 12×10GE SFP+ + 2×40GE QSFP+; Konsol, yönetim arayüzü USB 3 dahil.0 |
| Güvenlik duvarı verimi | 40Gbps ((1518/512byte UDP) |
| IPS+AV verimi | 18 Gbps. |
| eşzamanlı bağlantı sayısı | 12 milyon |
| Yeni Bağlantı sayısı | 400000 yuan/saniye |
| IPSec VPN | 30Gbps'lik verim; En fazla 10000 tünel |
| SSL VPN | 100 kullanıcı için standart yapılandırma, maksimum 5000 kullanıcı için |
| Sanal güvenlik duvarı | 300 DCN senaryosu; 1000 diğer senaryo |
| Güç kaynağı | Standart çift AC güç kaynağı (100-240V), fazla yedek |
| depolama | İsteğe bağlı 2,5 inçlik SSD (240GB) /HDD (1TB) |
| Yönetim | Web arayüzü 2.0CLI, SNMP, NetConf, Huawei Qiankun Cloud iMaster NCE |
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C -45 °C (sert sürücü olmadan); 5 °C -40 °C (sert sürücü ile) |
| Referans kullanıcı sayısı | 7000 ¢10000 |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Bizimle İletişim
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.