Do domu > Produkty >
przełącznik Huaweia
>
S5720SV2-52P-LI-AC 98010853 48*10/100/1000Porty sieci BASE-T

S5720SV2-52P-LI-AC 98010853 48*10/100/1000Porty sieci BASE-T

Szczegóły produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Huawei
Numer modelu: S5720SV2-52P-LI-AC
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
Huawei
Numer modelu:
S5720SV2-52P-LI-AC
Nazwa produktu:
przełącznik sieciowy 48-portowy
Pojemność wymiany:
336 Gb/s/3,36TBPS
Szybkość przekazywania pakietów:
87Mpps
Tabela adresu MAC:
16 tys
Podkreślić:

High Light

Podkreślić:

Huawei S5700 przełącznik 48 portów

,

48-portowy przełącznik Gigabit Ethernet

,

Przełącznik sieciowy Huawei S5700 z gwarancją

Informacje handlowe
Minimalne zamówienie:
1 jednostka
Cena:
260-390 USD
Szczegóły pakowania:
Oryginalny karton
Czas dostawy:
7 dni roboczych
Zasady płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply:
1000 jednostek
Opis produktu

S5720SV2-52P-LI-AC 98010853 48*10/100/1000BASE-T portów przełącznik sieciowy 48-portowy


Opis


S5720SV2-52P-LI-AC to usprawniony przełącznik dostępowy gigabitowy z serii S5720SV2. SV2 to ulepszona wersja dystrybucyjna przeznaczona do scenariuszy dostępu w parkach korporacyjnych, oferująca 48 portów gigabitowego dostępu elektrycznego z 4 gigabitowymi portami światłowodowymi SFP do agregacji. W porównaniu do starszego modelu 25720S-LI, posiada ulepszone możliwości routingu warstwy trzeciej oraz funkcje stackowania, ochrony bezpieczeństwa i energooszczędności. Jest szeroko stosowany w scenariuszach dostępu gigabitowego dla małych i średnich przedsiębiorstw, budynków biurowych i pulpitów kampusowych.


Wysoka gęstość dostępu gigabitowego, 48 gigabitowych portów zasilających do obsługi dużej liczby terminali stacjonarnych, 4 gigabitowe porty światłowodowe SFP, obsługujące agregację przełączników światłowodowych dalekiego zasięgu, elastyczne okablowanie.
Ulepszona wersja SV2 dodaje protokół routingu OSPF w porównaniu do standardowego 25720S-LI, umożliwiając małym i średnim sieciom wykonywanie prostego przekazywania danych na poziomie warstwy 3 i posiadanie silniejszych możliwości sieciowych.
Obsługa inteligentnego stackowania iStack, umożliwiającego agregację wielu urządzeń dostępowych w celu rozszerzenia możliwości urządzeń i jednolitego zarządzania, zmniejszając obciążenie pracą związaną z zarządzaniem.
Sprzętowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe portów, dostosowane do złożonego środowiska zasilania słaboprądowych pomieszczeń w budynkach biurowych, zmniejszające ryzyko uszkodzenia sprzętu przez przepięcia.
Obsługa SVF super wirtualnej sieci szkieletowej, która może być używana jako klient do współpracy z urządzeniami nadrzędnymi w celu minimalnego wdrożenia, zmniejszając obciążenie pracą związaną z konfiguracją na miejscu.
Wzbogacona wewnętrzna ochrona sieci, ochrona ARP, DHCP Snooping, tłumienie burz, odporność na powszechne ataki w sieci wewnętrznej i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa sieci wewnętrznej.
Ulepszone planowanie QoS, priorytetyzacja usług głosowych i wideo nadzoru, dostosowanie do hybrydowych sieci biurowych z wieloma usługami.
EEE Energy Efficiency Ethernet, niskonapięciowa konstrukcja, zmniejsza zużycie energii w centrum danych.
Standardowy stelaż 1U, łatwy w instalacji, odpowiedni dla parków korporacyjnych, oddziałów rządowych, kampusów i dostępu biurowego małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Obrazy


S5720SV2-52P-LI-AC 98010853 48*10/100/1000Porty sieci BASE-T

Specyfikacja


Element

Opis

Pamięć (RAM)

512 MB

Pamięć Flash

Łącznie 512 MB. Aby wyświetlić dostępny rozmiar pamięci flash, uruchom polecenie display version .

Średni czas między awariami (MTBF)

41 lat

Średni czas naprawy (MTTR)

2 godziny

Dostępność

> 0,99999

Ochrona przeciwprzepięciowa portu serwisowego

Tryb wspólny: ±7 kV

Ochrona przeciwprzepięciowa zasilania

±6 kV w trybie różnicowym, ±6 kV w trybie wspólnym

Wymiary (wys. x szer. x gł.)

  • Wymiary podstawowe (bez części wystających z obudowy): 43,6 mm x 442,0 mm x 224,8 mm (1,72 cala x 17,4 cala x 8,85 cala)
  • Maksymalne wymiary (głębokość to odległość od portów na panelu przednim do części wystających z panelu tylnego): 43,6 mm x 442,0 mm x 233,8 mm (1,72 cala x 17,4 cala x 9,21 cala)

Waga (z opakowaniem)

4,4 kg (9,7 funta)

Porty stackowania

Czterdzieści osiem portów 10/100/1000BASE-T i cztery porty 1000BASE-X

RTC

Nieobsługiwane

RPS

Nieobsługiwane

PoE

Nieobsługiwane

Znamionowy zakres napięcia

100 V AC do 240 V AC, 50/60 Hz

Maksymalny zakres napięcia

90 V AC do 264 V AC, 47 Hz do 63 Hz

Maksymalne zużycie energii (100% przepustowości, pełna prędkość wentylatorów)

47,3 W

Typowe zużycie energii (30% obciążenia ruchem)
  • Testowane zgodnie ze standardem ATIS
  • Włączone EEE
  • Brak zużycia energii PoE

29,9 W

Temperatura pracy

0°C do 45°C (32°F do 113°F) na wysokości 0-1800 m (0-5906 stóp)
UWAGA:

Gdy wysokość wynosi 1800-5000 m (5906-16404 stóp), najwyższa temperatura pracy zmniejsza się o 1°C (1,8°F) za każdym razem, gdy wysokość wzrasta o 220 m (722 stóp).

Krótkoterminowa temperatura pracy

-5°C do +55°C (23°F do 131°F) na wysokości 0-1800 m (0-5906 stóp)

UWAGA:

Gdy wysokość wynosi 1800-5000 m (5906-16404 stóp), najwyższa temperatura pracy zmniejsza się o 1°C (1,8°F) za każdym razem, gdy wysokość wzrasta o 220 m (722 stóp).

Urządzenie może pracować poza normalnym zakresem temperatury pracy przez krótki okres czasu, pod warunkiem spełnienia następujących warunków:
  • Urządzenie pracuje w temperaturze powyżej 45°C (113°F) przez co najmniej 96 godzin w ciągu roku.
  • Urządzenie pracuje w temperaturze powyżej 45°C (113°F) przez łączny czas nieprzekraczający 360 godzin w ciągu roku.
  • Urządzenie pracuje w temperaturze powyżej 45°C (113°F) nie więcej niż 15 razy w ciągu roku.
Urządzenie może ulec uszkodzeniu lub wystąpić nieoczekiwane wyjątki, jeśli przekroczone zostaną którekolwiek z powyższych limitów.

Urządzenie nie może się uruchomić, gdy temperatura jest niższa niż 0°C (32°F). Maksymalna odległość modułów optycznych używanych w tych warunkach nie może przekraczać 10 km.

Temperatura przechowywania

-40°C do +70°C (-40°F do +158°F)

Hałas w normalnej temperaturze (27°C, moc akustyczna)

< 44,5 dB(A)

Wilgotność względna

5% do 95%, bez kondensacji

Wysokość pracy

0-5000 m (0-16404 stóp)

Certyfikacja

  • Certyfikacja EMC
  • Certyfikacja bezpieczeństwa
  • Certyfikacja produkcji

Numer części

98010853


S5720SV2-52P-LI-AC 98010853 48*10/100/1000Porty sieci BASE-T


Nasza usługa


Gwarancja najniższej ceny 100%:

networks-equipments.com oferuje wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych


Gwarancja jakości 100%:

Wszystkie przedmioty są fabrycznie nowe i fabrycznie zapieczętowane. Dla dodatkowego zapewnienia, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana jako w idealnym stanie roboczym przez inżyniera - na Twoje życzenie.


Gwarancja zwrotu pieniędzy 100%:

Jeśli Twoje zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić każdy produkt, który kupiłeś od nas.


Profesjonalne wsparcie techniczne:

Doświadczony zespół techniczny networks-equipments.com może zapewnić wsparcie telefoniczne, czatem, e-mailem lub zdalnym logowaniem.



FAQ


P1: Co to jest Huawei S6730-H24X6C?
O: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C to przełącznik stacjonarny 10GE przeznaczony do agregacji i sieci dostępowych dużych kampusów korporacyjnych, a także do sieci rdzeniowych małych i średnich kampusów.


P2: Ile portów 10GE oferuje S6730-H24X6C?
O: S6730-H24X6C oferuje 24 porty SFP+ 10GE do połączeń sieciowych światłowodowych o dużej gęstości.


P3: Czy S6730-H24X6C obsługuje łącza nadrzędne 100GE?
O: Tak. Przełącznik oferuje 6 interfejsów QSFP28 100GE. Porty nadrzędne są domyślnie 40GE i mogą zostać zaktualizowane do 100GE za pomocą licencji zgodnie ze specyfikacjami Huawei.


P4: Jaka jest wydajność przekazywania danych S6730-H24X6C?
O: Oficjalna strona produktu Huawei w Chinach podaje wydajność przekazywania danych 1260 Mpps i przepustowość przełączania 2,56 T/25,6 Tbps.


P5: Czy S6730-H24X6C nadaje się do sieci kampusowych?
O: Tak. Huawei pozycjonuje serię S6730-H dla dużych sieci agregacji i dostępu w kampusach korporacyjnych, a także dla sieci rdzeniowych w małych i średnich kampusach.


P6: Czy S6730-H24X6C obsługuje VXLAN?
O: Tak. Obsługuje bramy VXLAN warstwy 2 i 3, bramy scentralizowane i rozproszone oraz BGP-EVPN, co czyni go odpowiednim do wirtualizacji sieci kampusowych.


P7: Czy S6730-H24X6C może zarządzać punktami dostępu bezprzewodowego?
O: Tak. S6730-H24X6C obsługuje zarządzanie do 1000 punktów dostępu bezprzewodowego i zapewnia możliwości zarządzania WLAN dla zintegrowanych sieci przewodowych i bezprzewodowych w kampusach.


P8: Czy S6730-H24X6C może zarządzać przełącznikami dostępowymi?
O: Tak. Dzięki SVF, S6730-H24X6C może działać jako przełącznik nadrzędny do zarządzania przełącznikami dostępowymi i punktami dostępu, pomagając uprościć wdrażanie i zarządzanie siecią.


P9: Czy S6730-H24X6C obsługuje telemetrię sieciową?
O: Tak. Seria S6730-H obsługuje telemetrię do zbierania danych urządzeń w czasie rzeczywistym i analizy działania sieci.


P10: Co należy potwierdzić przed zakupem S6730-H24X6C?
O: Klienci powinni potwierdzić wymaganą prędkość łącza nadrzędnego, wymagania licencyjne 40GE lub 100GE, moduły optyczne, kable, konfigurację zasilania, wersję oprogramowania i inne akcesoria przed złożeniem zamówienia.