Chongqing Yujia Technology Co., Ltd.
حالا حرف بزن
خانه > محصولات >
سوئیچ هواوی
>
سوئیچ PoE سازمانی S5735-L8P4X-IA1 98011579 با 8 پورت 8*10/100/1000BASE-T

سوئیچ PoE سازمانی S5735-L8P4X-IA1 98011579 با 8 پورت 8*10/100/1000BASE-T

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: Huawei
شماره مدل: S5735-L8P4X-IA1
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
نام تجاری:
Huawei
شماره مدل:
S5735-L8P4X-IA1
نام محصول:
سوئیچ Poe Enterprise
ظرفیت مبادله:
336gbps/3.36tbps
نرخ حمل و نقل بسته:
84/102 مگاپیکسل
حافظه:
1 گیگابایت؛ فلش: 512 مگابایت
جدول آدرس MAC:
32 هزار؛ حداکثر VLAN: 4094
برجسته کردن:

High Light

برجسته کردن:

سوئیچ PoE سازمانی Huawei S5700

,

سوئیچ اترنت 8 پورت گیگابیتی

,

10/100/1000Base-T PoE Switch

اطلاعات تجاری
مقدار حداقل تعداد سفارش:
1 واحد
قیمت:
310-385 USD
جزئیات بسته بندی:
کارتن اصلی
زمان تحویل:
7 روز کاری
شرایط پرداخت:
L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
قابلیت ارائه:
1000 واحد
توضیح محصول

S5735-L8P4X-IA1 98011579 8 پورت سوئیچ PoE سازمانی 8*10/100/1000BASE-T


توضیحات


S5735-L8P4X-IA1 متعلق به سری سوئیچ‌های PoE صنعتی با دمای گسترده CloudEngine S5735-L-I است. این دستگاه دسترسی گیگابیتی سبک وزن با قابلیت نصب در رک 1U با مشخصات دمای گسترده و حفاظت قوی در برابر صاعقه است که برای کابینت‌های فضای باز و شبکه‌سازی در محیط‌های خشن مناسب است. می‌توان از آن به عنوان دستگاه دسترسی لبه و تجمیع کوچک برای دستیابی به دسترسی تغذیه PoE ترمینال گیگابیتی و انتقال بالادستی 10 گیگابیتی استفاده کرد.

این دستگاه با 8 پورت الکتریکی گیگابیتی 10/100/1000BASE-T (پشتیبانی از تغذیه PoE+) برای دسترسی پایین‌دست و 4 پورت نوری 10GE SFP+ 10G برای توسعه بالادستی پیکربندی شده است؛ کل دستگاه از منبع تغذیه AC استفاده می‌کند، از عملکرد دمای گسترده از -40 درجه سانتی‌گراد تا +65 درجه سانتی‌گراد پشتیبانی می‌کند، از راه‌اندازی سرد در -40 درجه سانتی‌گراد پشتیبانی می‌کند و دارای حفاظت داخلی در برابر صاعقه ±10kV است که می‌تواند با محیط‌های استقرار خشن مانند دماهای بالا و پایین و کابینت‌های فضای باز سازگار شود. این دستگاه از پشته‌سازی هوشمند iStack پشتیبانی می‌کند که می‌تواند چندین دستگاه را به یک دستگاه منطقی مجازی‌سازی کند و مدیریت توپولوژی شبکه را ساده‌تر کند. به طور کامل از ویژگی‌های شبکه لایه 2 و لایه 3 سازمانی مانند VLAN، QoS، ACL، STP/RSTP/MSTP، OSPF، IPv4/IPv6، DHCP Snooping و غیره پشتیبانی می‌کند و دارای قابلیت‌های امنیتی مانند امنیت پورت، دفاع DoS، احراز هویت کاربر 802.1X/MAC/Portal و غیره است.

تصاویر


سوئیچ PoE سازمانی S5735-L8P4X-IA1 98011579 با 8 پورت 8*10/100/1000BASE-T

مشخصات


مورد مشخصات
ابعاد بدون بسته‌بندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلی‌متر (اینچ)]

ابعاد پایه (بدون قطعات بیرون زده از بدنه): 43.6 میلی‌متر × 300.0 میلی‌متر × 220.0 میلی‌متر (1.72 اینچ × 11.81 اینچ × 8.66 اینچ)

حداکثر ابعاد (عمق فاصله پورت‌های پنل جلو تا قطعات بیرون زده از پنل عقب است): 43.6 میلی‌متر × 300.0 میلی‌متر × 227.0 میلی‌متر (1.72 اینچ × 11.81 اینچ × 8.94 اینچ)

ابعاد با بسته‌بندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلی‌متر (اینچ)] 110.0 میلی‌متر × 435.0 میلی‌متر × 360.0 میلی‌متر (4.33 اینچ × 17.13 اینچ × 14.17 اینچ)
ارتفاع شاسی [U] 1 U
جنس شاسی فلزی
وزن بدون بسته‌بندی [کیلوگرم (پوند)] 2.23 کیلوگرم (4.92 پوند)
وزن با بسته‌بندی [کیلوگرم (پوند)] 3.04 کیلوگرم (6.7 پوند)
مصرف برق معمول [وات] 26.2 وات
اتلاف حرارت معمول [BTU/ساعت] 89.40 BTU/ساعت
حداکثر مصرف برق [وات]
  • بدون PoE: 33 وات
  • بار کامل PoE: 178 وات (PoE: 124 وات)
حداکثر اتلاف حرارت [BTU/ساعت]
  • بدون PoE: 112.60
  • بار کامل PoE: 607.35
مصرف برق استاتیک [وات] 18.7 وات
MTBF [سال] 62.46 سال
در دسترس بودن > 0.99999
نویز در دمای معمولی (توان صوتی) [dB(A)] 42.2 dB(A)
نویز در دمای معمولی (فشار صوتی) [dB(A)] 30.5 dB(A)
تعداد اسلات کارت 0
تعداد اسلات برق 0
تعداد ماژول فن 1
منبع تغذیه افزونه پشتیبانی نمی‌شود
دمای عملیاتی طولانی مدت [°C(°F)]

–40°C تا +65°C (–40°F تا +149°F) در ارتفاع 0 تا 1800 متر (0 تا 5906 فوت)

توجه:

–40°C تا –30°C (–40°F تا –22°F): عملکرد پایدار پورت فقط زمانی حاصل می‌شود که حداقل دو پورت الکتریکی اترنت فعال شوند.

دمای عملیاتی کوتاه مدت [°C(°F)] –40°C تا +70°C (–40°F تا +158°F) در ارتفاع 0 تا 1800 متر (0 تا 5906 فوت)
محدودیت نرخ تغییر دمای عملیاتی [°C(°F)]

هنگامی که ارتفاع 1800 تا 5000 متر (5906 تا 16404 فوت) است، بالاترین دمای عملیاتی با افزایش هر 220 متر (722 فوت) ارتفاع، 1 درجه سانتی‌گراد (1.8 درجه فارنهایت) کاهش می‌یابد.

دستگاه می‌تواند برای مدت کوتاهی در زمانی که دمای عملیاتی خارج از محدوده نرمال است کار کند، اما شرایط زیر باید رعایت شود:

  • دمای عملیاتی می‌تواند حداکثر 96 ساعت متوالی در سال از 65 درجه سانتی‌گراد (149 درجه فارنهایت) تجاوز کند.
  • کل زمان تجاوز دمای عملیاتی از 65 درجه سانتی‌گراد (149 درجه فارنهایت) در سال کمتر یا مساوی 360 ساعت است.
  • تعداد دفعاتی که دمای عملیاتی از 65 درجه سانتی‌گراد (149 درجه فارنهایت) تجاوز می‌کند، در یک سال کمتر یا مساوی 15 بار است.

اگر هر یک از شرایط فوق رعایت نشود، ممکن است دستگاه آسیب ببیند یا خطای ناشناخته‌ای رخ دهد.

حداکثر فاصله انتقال یک ماژول نوری که برای عملیات کوتاه مدت استفاده می‌شود، نمی‌تواند از 10 کیلومتر تجاوز کند.

دمای ذخیره‌سازی [°C(°F)] –40°C تا +75°C (–40°F تا +167°F)
رطوبت نسبی عملیاتی طولانی مدت [RH] 5% RH تا 95% RH، بدون میعان
ارتفاع عملیاتی طولانی مدت [متر (فوت)] 0-5000 متر (0-16404 فوت)
ارتفاع ذخیره‌سازی [متر (فوت)] 0-5000 متر (0-16404 فوت)
حالت منبع تغذیه داخلی AC
ولتاژ ورودی نامی [V] ورودی AC: 100 ولت AC تا 240 ولت AC، 50/60 هرتز
محدوده ولتاژ ورودی [V] ورودی AC: 90 ولت AC تا 290 ولت AC، 45 هرتز تا 65 هرتز
حداکثر جریان ورودی [A] 3 آمپر
حافظه 512 مگابایت
حافظه فلش 512 مگابایت
پورت کنسول RJ45
پورت مدیریت اترنت پشتیبانی نمی‌شود
USB پشتیبانی می‌شود
RTC پشتیبانی نمی‌شود
ورودی RPS پشتیبانی نمی‌شود
حفاظت از نوسان پورت سرویس [kV] حالت مشترک: ±7 کیلوولت
حفاظت از نوسان منبع تغذیه [kV] ±6 کیلوولت در حالت دیفرانسیل، ±6 کیلوولت در حالت مشترک
سطح حفاظت در برابر نفوذ (ضد گرد و غبار/ضد آب) IP20
انواع فن‌ها داخلی
حالت اتلاف حرارت اتلاف حرارت با فن، تنظیم سرعت فن هوشمند
جهت جریان هوا ورودی هوا از چپ و جلو، خروجی هوا از راست
PoE پشتیبانی می‌شود
گواهینامه

گواهینامه EMC

گواهینامه ایمنی

گواهینامه تولید


سوئیچ PoE سازمانی S5735-L8P4X-IA1 98011579 با 8 پورت 8*10/100/1000BASE-T


خدمات ما


تضمین 100% قیمت پایین:

networks-equipments.com محصولات با کیفیت را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می‌دهد


تضمین 100% کیفیت:

تمام اقلام کاملاً نو و پلمپ کارخانه هستند. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می‌تواند توسط مهندس به طور کامل تست و تأیید شود که در شرایط کاری عالی قرار دارد - در صورت درخواست شما.


تضمین بازگشت 100% وجه:

اگر بازگشت شما استانداردهای مربوطه ما را برآورده کند، می‌توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی را که از ما خریداری کرده‌اید تعویض یا مرجوع کنید.


پشتیبانی فنی حرفه‌ای:

تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می‌تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا ورود از راه دور پشتیبانی ارائه دهد.



سوالات متداول


س1: Huawei S6730-H24X6C چیست؟
پاسخ: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C یک سوئیچ ثابت 10GE است که برای شبکه‌های تجمیع و دسترسی پردیس‌های بزرگ سازمانی و همچنین شبکه‌های هسته پردیس‌های کوچک و متوسط طراحی شده است.


س2: S6730-H24X6C چند پورت 10GE ارائه می‌دهد؟
پاسخ: S6730-H24X6C 24 پورت SFP+ 10GE را برای اتصالات شبکه نوری با تراکم بالا ارائه می‌دهد.


س3: آیا S6730-H24X6C از بالادستی‌های 100GE پشتیبانی می‌کند؟
پاسخ: بله. این سوئیچ 6 رابط QSFP28 100GE را ارائه می‌دهد. پورت‌های بالادستی به طور پیش‌فرض 40GE هستند و می‌توانند از طریق یک لایسنس طبق مشخصات هواوی به 100GE ارتقا یابند.


س4: عملکرد فورواردینگ S6730-H24X6C چقدر است؟
پاسخ: صفحه محصول رسمی هواوی چین عملکرد فورواردینگ 1260 Mpps و ظرفیت سوئیچینگ 2.56T/25.6Tbps را مشخص می‌کند.


س5: آیا S6730-H24X6C برای شبکه‌های پردیس سازمانی مناسب است؟
پاسخ: بله. هواوی سری S6730-H را برای شبکه‌های تجمیع و دسترسی پردیس‌های بزرگ سازمانی و همچنین شبکه‌های هسته در پردیس‌های کوچک و متوسط قرار می‌دهد.


س6: آیا S6730-H24X6C از VXLAN پشتیبانی می‌کند؟
پاسخ: بله. از گیت‌وی‌های لایه 2 و لایه 3 VXLAN، گیت‌وی‌های متمرکز و توزیع شده و BGP-EVPN پشتیبانی می‌کند و آن را برای مجازی‌سازی شبکه پردیس مناسب می‌سازد.


س7: آیا S6730-H24X6C می‌تواند نقاط دسترسی بی‌سیم را مدیریت کند؟
پاسخ: بله. S6730-H24X6C از مدیریت تا 1000 نقطه دسترسی بی‌سیم پشتیبانی می‌کند و قابلیت‌های مدیریت WLAN را برای شبکه‌های پردیس سیمی و بی‌سیم یکپارچه فراهم می‌کند.


س8: آیا S6730-H24X6C می‌تواند سوئیچ‌های دسترسی را مدیریت کند؟
پاسخ: بله. با SVF، S6730-H24X6C می‌تواند به عنوان یک سوئیچ والد برای مدیریت سوئیچ‌های دسترسی و نقاط دسترسی عمل کند و به ساده‌سازی استقرار و مدیریت شبکه کمک کند.


س9: آیا S6730-H24X6C از تله‌متری شبکه پشتیبانی می‌کند؟
پاسخ: بله. سری S6730-H از تله‌متری برای جمع‌آوری داده‌های دستگاه در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل عملیات شبکه پشتیبانی می‌کند.


س10: قبل از خرید S6730-H24X6C چه مواردی را باید تأیید کنم؟
پاسخ: مشتریان باید قبل از ثبت سفارش، سرعت بالادستی مورد نیاز، الزامات لایسنس 40GE یا 100GE، ماژول‌های نوری، کابل‌ها، پیکربندی برق، نسخه نرم‌افزار و سایر لوازم جانبی را تأیید کنند.