Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735-L24T4X-A 98010920 (24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası, 4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası) Kurumsal Anahtar

S5735-L24T4X-A 98010920 (24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası, 4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası) Kurumsal Anahtar

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735-L24T4X-A
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735-L24T4X-A
Ürün adı:
kurumsal anahtar
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

S5735-L24T4X-A Kurumsal Anahtar

,

24 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtar 4x10GE SFP+

,

Huawei S5700 kurumsal switch

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 BİRİM
Fiyat:
180-230USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 İş Günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735-L24T4X-A 98010920 (24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası, 4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası) Kurumsal Anahtar


Açıklama


Bağlantı Noktası Özellikleri
Aşağı Yön 24 × 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet bağlantı noktası, PoE yok
Yukarı Yön 4 x GE SFP gigabit optik bağlantı noktası, fiber optik uplink için gigabit optik modülleri bağlama yeteneğine sahip
Konsol hata ayıklama bağlantı noktası, USB bağlantı noktası, bağımsız yönetim ile birlikte gelir


Donanım Performansı
Anahtarlama Kapasitesi 56Gbps/336Gbps
Paket İletim Hızı 42Mpps
Kasa 1U Raf 442 × 220 × 43.6mm
Güç kaynağı, takılamayan ve çift güç yedekliliğini desteklemeyen dahili sabit AC güç kaynağına (100-240V) sahiptir
Maksimum Güç Tüketimi 29.7W
Fan olmadan doğal ısı dağılımı, sessiz
Çalışma Sıcaklığı -5 °C~+50 °C


Yazılım Yeteneği
VRP platformu, üç katmanlı statik yönlendirme OSPF VRRP IPv4/IPv6 çift yığınını destekler
IStack istifleme, 4K VLAN, IGMP multicast, QoS
Güvenlik Özellikleri Bağlantı Noktası Güvenliği ARP Saldırı Önleme 802.1X MAC Kimlik Doğrulama
SVF'yi destekler ve SVF için uzak modülleri yönetmek üzere ana cihaz olarak kullanılabilir

Resimler


S5735-L24T4X-A 98010920 (24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası, 4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası) Kurumsal Anahtar

Şartname


Öğe

Açıklama

Bellek (RAM)

1 GB

Flash

Toplam 512 MB. Mevcut flash bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın.

Arızalar Arası Ortalama Süre (MTBF)

50.68 yıl

Kullanılabilirlik

> 0.99999

Servis Bağlantı Noktası Aşırı Gerilim Koruması

Ortak Mod: ±7 kV

Güç Kaynağı Aşırı Gerilim Koruması

±6 kV diferansiyel modda, ±6 kV ortak modda

Boyutlar (Y x G x D)

  • Temel Boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 43.6 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 1.72 in.)
  • Maksimum Boyutlar (derinlik, ön paneldeki bağlantı noktalarından arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.94 in.)

Ağırlık (paketleme dahil)

4 kg (8.82 lb)

Yığın Bağlantı Noktaları

Herhangi bir 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası veya 10GE SFP+ bağlantı noktası (V200R019C10 ve sonraki sürümlerde geçerlidir)

RTC

Desteklenmiyor

RPS

Desteklenmiyor

PoE

Desteklenmiyor

Anma Gerilim Aralığı

  • AC Girişi: 100 V AC - 240 V AC, 50/60 Hz
  • Yüksek Gerilim DC Girişi: 240 V DC

Maksimum Gerilim Aralığı

  • AC Girişi: 90 V AC - 264 V AC, 47 Hz - 63 Hz
  • Yüksek Gerilim DC Girişi: 190 V DC - 290 V DC

Maksimum Güç Tüketimi (100% verim, fanların tam hızı)

43 W

Tipik Güç Tüketimi (trafik yükünün %30'u)
  • ATIS standardına göre test edilmiştir
  • EEE etkin
  • PoE Güç Tüketimi Yok

27 W

Çalışma Sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F)
NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ortam sıcaklığı 0°C (32°F) altına düştüğünde anahtar başlatılamaz.

Kısa Süreli Çalışma Sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +55°C (23°F ila 131°F)

NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ekipman normal çalışma sıcaklığı aralığının ötesinde kısa süreli bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
  • Ekipman yılda en fazla 96 saat boyunca sürekli olarak 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman yılda toplamda en fazla 360 saat boyunca 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman yılda en fazla 15 kez 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
Yukarıdaki sınırlardan herhangi birinin aşılması durumunda ekipman hasar görebilir veya beklenmedik istisnalar yaşanabilir.

Ekipman 0°C (32°F) altındaki sıcaklıklarda başlatılamaz. Bu koşullar altında kullanılan optik modüllerin maksimum mesafesi 10 km'yi aşamaz.

Depolama Sıcaklığı

-40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F)

Normal Sıcaklıkta Gürültü (27°C, ses gücü)

< 47.3 dB(A)

Bağıl Nem

5% ila 95%, yoğuşmasız

Çalışma Rakımı

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC Sertifikası
  • Güvenlik Sertifikası
  • Üretim Sertifikası

Parça Numarası

98010920

S5735-L24T4X-A 98010920 (24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası, 4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası) Kurumsal Anahtar


Hizmetimiz


100% Düşük Fiyat Garantisi:

networks-equipments.com düşük toptan fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunar


100% Kalite Güvencesi:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika çıkışlıdır. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.


100% Para İadesi Garantisi:

İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.



SSS


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
C: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış 10GE sabit bir anahtardır.


S2: S6730-H24X6C kaç adet 10GE bağlantı noktası sağlar?
C: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP+ bağlantı noktası sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE uplink'leri destekliyor mu?
C: Evet. Anahtar, 6 × 100GE QSFP28 arayüzü sağlar. Uplink bağlantı noktaları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin spesifikasyonlarına göre bir Lisans aracılığıyla 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin iletim performansı nedir?
C: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir iletim performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtmektedir.


S5: S6730-H24X6C kurumsal kampüs ağları için uygun mudur?
C: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük kampüslerde çekirdek ağ oluşturma için konumlandırmaktadır.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
C: Evet. VXLAN Katman 2 ve Katman 3 ağ geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış ağ geçitlerini ve BGP-EVPN'yi destekleyerek kampüs ağı sanallaştırması için uygun hale getirir.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
C: Evet. S6730-H24X6C, 1.000 adede kadar kablosuz AP'nin yönetimini destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
C: Evet. SVF ile S6730-H24X6C, erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için bir Anahtar olarak çalışabilir, ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
C: Evet. S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz verisi toplama ve ağ operasyon analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi teyit etmeliyim?
C: Müşteriler, sipariş vermeden önce gerekli uplink hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü ve diğer aksesuarları teyit etmelidir.