Açıklama
USG6625E, Huawei'nin 1U raf tipi yapay zeka güvenlik duvarıdır, USG6600E serisine aittir ve orta-üst seviye 10 Gigabit Ethernet güvenlik geçidi olarak konumlandırılmıştır. 16xGE elektrikli + 6xGE optik + 6x10GE optik bağlantı noktalarına sahip yüksek yoğunluklu hibrit bir arayüze, 20Gbps güvenlik duvarı verimine sahiptir ve güvenlik duvarı, VPN, IPS, yapay zeka tehdit savunması ve sıfır güven yeteneklerini entegre eder. Kurumsal merkez çıkışları, çoklu şube ara bağlantıları ve veri merkezi erişim katmanları gibi senaryolar için uygundur, performans, arayüz yoğunluğu ve güvenlik yeteneklerini dengeler.
Resimler
![]()
Şartname
| parametre öğesi | Şartname Detayları |
| Ürün Modeli | USG6625E-AC (AC)/USG6625E-DC (DC) |
| ürün formu | 1U raf tipi |
| Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik) | 442mm × 420mm × 43.6mm |
| ağırlık | Yaklaşık 7.6kg |
| Sabit arayüz | 16xGE (RJ45) + 6xGE (SFP) + 6x10GE (SFP+); Konsol, ETH yönetim portu USB 3.0 dahil |
| ölçeklenebilirlik | İş genişletme yuvası yok; Çift güç yedekliliğini destekler |
| performans metrikleri | Güvenlik duvarı verimi: 20Gbps; IPS verimi: yaklaşık 8Gbps; Eşzamanlı bağlantılar: 8 milyon; Yeni bağlantı: 200000/s |
| VPN performansı | IPSec VPN verimi: 18Gbps (AES-256+SHA256); 100 kullanıcı için standart SSL VPN |
| Bellek/Depolama | 16GB bellek; Opsiyonel 2.5 inç sabit disk (SSD 240GB/HDD 1TB) |
| güç kaynağı | Tek/çift güç kaynağı (AC 100-240V veya DC -40~-60V), 1+1 yedekliliğini destekler |
| ısı dağılımı | Ön ve arka hava kanallarına sahip 3 akıllı sıcak değiştirilebilir fan |
| yönetim | Web/CLI, SNMP, NetConf, Telemetry, Huawei Qiankun Bulut Yönetimi |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ℃~45 ℃ (sabit disk seçildiğinde 5 ℃~40 ℃) |
| Sanal güvenlik duvarı | Maksimum 500 destekler |
![]()
Hizmetimiz
100% Düşük Fiyat Garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan fiyatlarla sunar
100% Kalite Güvencesi:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrikada mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendisimiz tarafından talep üzerine tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
100% Para İadesi Garantisi:
İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.
Bize Ulaşın
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86 135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86 135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web Sitesi | www.networks-equipments.com |
SSS
1. Neden bizi seçmelisiniz?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
2. Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm ürünler orijinal markadır.
3. Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda bir sipariş oluşturacağız. T/T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy vb. gibi birçok ticaret terimini kabul ediyoruz.
4. Sevkiyat nasıl yapılır?
Ürünleri FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava taşımacılığı ve Okyanus taşımacılığı ile teslim ediyoruz. İhtiyacınız olursa malları Çin'deki ileticinize de teslim edebiliriz.
5. Garanti nasıl?
1 Yıl garanti.
6. Tüm ürünlerinizi test ediyor musunuz?
C: Evet, göndermeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7. Garanti süresi içinde makine çalışmazsa ne olur?
Teknik destek mevcuttur, düzeltilemezse, değişim veya tam para iadesi ile iade kabul edilebilir.
8. Ana ürünleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürün yelpazemiz Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucu, SFP Modülleri, OLT'ler, SDH'ler, Ağ Modülleri, Arayüz Kartları, Güvenlik Duvarları, Kablosuz AP vb. içerir.
9. Ne marka ürünler sunuyorsunuz?
C: Pazardaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz