توضیحات
USG6625E یک فایروال هوش مصنوعی 1U Huawei است که متعلق به سری USG6600E است و به عنوان یک دروازه امنیتی 10 گیگابیت اترنت متوسط تا بالا قرار دارد.دارای یک رابط هیبریدی با تراکم بالا با پورت های الکتریکی 16 × GE + 6 × GE نوری + 6 × 10 GE نوری است، یک فایروال 20 گیگابایت در ثانیه و یکپارچه فایروال، VPN، IPS، دفاع از تهدیدات هوش مصنوعی و قابلیت های اعتماد صفر است.اتصال های چند شاخه ای، و لایه های دسترسی به مرکز داده، تعادل عملکرد، تراکم رابط و قابلیت های امنیتی.
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده پارامتر | جزئیات مشخصات |
| مدل محصول | USG6625E-AC (AC) /USG6625E-DC (DC) |
| شکل محصول | 1U نصب شده در قفسه |
| ابعاد (عرض × عمق × ارتفاع) | 442mm × 420mm × 43.6mm |
| وزن | حدود 7.6 کيلوگرم |
| رابط ثابت | 16×GE (RJ45) + 6×GE (SFP) + 6×10GE (SFP+) ؛ از جمله کنسول، پورت مدیریت ETH USB 3.0 |
| مقیاس پذیری | هیچ اسلات گسترش کسب و کار؛ پشتیبانی از افزوده قدرت دوگانه |
| معیارهای عملکرد | سرعت فایروال: 20 گیگابایت در ثانیه؛ سرعت IPS: تقریبا 8 گیگابایت در ثانیه؛ اتصال همزمان: 8 میلیون؛ اتصال جدید: 200000/ ثانیه |
| عملکرد VPN | سرعت IPSec VPN: 18Gbps (AES-256+SHA256) ؛ VPN استاندارد SSL برای 100 کاربر |
| حافظه / ذخیره سازی | حافظه 16 گیگابایت؛ هارد دیسک 2.5 اینچی اختیاری (SSD 240GB/HDD 1TB) |
| منبع برق | منبع برق تک/دوگانه (AC 100-240V یا DC -40~-60V) ، پشتیبانی از افزایشی 1+1 |
| انتشار گرما | 3 فن قابل تعویض هوشمند با لوله های هوا به جلو و عقب |
| مدیریت | وب/CLI،SNMP،NetConf،Telemetry، Huawei Qiankun Cloud Management |
| دمای کار | 0 °C ~ 45 °C (5 °C ~ 40 °C در هنگام انتخاب هارد دیسک) |
| فایروال مجازی | حداکثر حمایت 500 |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
با ما تماس بگیرید
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86135 9465 3689 |
| واتساپ/وی چت | +86135 9465 3689 |
| ایمیل | "کينگ کاموسيتي"@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم