Açıklama
AirEngine 5773I-21, 2.4GHz (2×2) + 5GHz (2×2) mimarisini kullanan bir Wi-Fi 7 (802.11be) açık hava çift bantlı 4 akımlı AP'dir.Dahili omnidirectional akıllı anten ve 3.57Gbps (2.4G 0.69Gbps + 5G 2.88Gbps). IP65 koruması, 6kA dalgalanma koruması ve -30 ° C'den 60 ° C'ye kadar geniş bir çalışma sıcaklık aralığı ile övünür.Küçük ve orta boylu açık alanlar için uygun hale getirir.Fit / Fat / bulut yönetimini ve BLE5.2 Bluetooth'u yerel bakım için destekleyerek, düşük dağıtım ve bakım maliyetleri sunar.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler | Spesifikasyon Ayrıntıları |
| Ürün biçimi | İçeriye yerleştirilmiş omnidirectional akıllı antenli dış mekan entegre AP |
| boyut | 196 mm × 51 mm × 270 mm |
| Ağırlık (paket hariç) | 1.14kg |
| Yukarı Yolu Arayüzü | 1x2.5GE RJ45 ((PoE-In),802.3at) |
| Kablosuz yapılandırma | 2.4G (2 × 2 MIMO, 0.69Gbps) + 5G (2 × 2 MIMO, 2.88Gbps), genel olarak 3.57Gbps |
| Protokol uyumluluğu | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be,4096-QAM,MLO,MRU |
| Bluetooth | BLE5.2 (CloudCampus Uygulama İşlemleri) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 18.8W (periferik cihazlar hariç) |
| Koruma seviyesi | IP65; 6kA ağ bağlantısı dalgalanması; Rüzgar direnci 77m/s |
| Çalışma sıcaklığı | -30 °C ile 60 °C arasında (büyük irtifalarda derecelendirme ile) |
| Yönetim modeli | Fit AP, Fat AP, bulut yönetimi |
| iletme gücü | 2.4G: 25dBm / zincir, 28dBm kombinasyonu; 5G: 24dBm / zincir, 27dBm kombinasyonu |
| Anten kazancı | 2.4G: 4dBi/ zincir (tepe); 5G: 7dBi/ zincir (tepe) |
| Yazılım sürümünü başlat | V600R025C00 |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.