توضیحات
AirEngine 5773I-21 یک Wi-Fi 7 (802.11be) در فضای باز دو باند 4 جریان AP است که از معماری 2.4GHz (2 × 2) + 5GHz (2 × 2) استفاده می کند.این دارای یک آنتن هوشمند همه جهت ساخته شده و پهنای باند اوج 3.57Gbps (2.4G 0.69Gbps + 5G 2.88Gbps) ، دارای محافظت IP65، محافظت از افزایش 6kA و طیف گسترده ای از دمای عملیاتی از -30 °C تا 60 °C،که آن را برای میدان های کوچک و متوسط مناسب می کند.این سیستم از سیستم های مدیریت Fit / Fat / cloud و BLE5.2 Bluetooth برای تعمیر و نگهداری در محل پشتیبانی می کند و هزینه های کم پیاده سازی و نگهداری را ارائه می دهد.
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده پارامتر | جزئیات مشخصات |
| شکل محصول | AP یکپارچه در فضای باز با آنتن هوشمند همه جانبه |
| اندازه | 196mm × 51mm × 270mm |
| وزن (بدون بسته بندی) | 1.14 کيلوگرم |
| رابط رو به جلو | 1×2.5GE RJ45 ((PoE-In)802.3at) |
| پیکربندی بی سیم | 2.4G (2 × 2 MIMO، 0.69Gbps) + 5G (2 × 2 MIMO، 2.88Gbps) ، به طور کلی 3.57Gbps |
| سازگاری پروتکل | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be،4096-QAM,MLO,MRU |
| بلوتوث | BLE5.2 (عملیات اپلیکیشن CloudCampus) |
| حداکثر مصرف برق | 18.8W (به استثنای وسایل محیطی) |
| سطح حفاظت | IP65؛ 6kA تورم پورت شبکه؛ مقاومت باد 77m/s |
| دمای کار | -30 °C تا 60 °C (با کاهش در ارتفاعات بالا) |
| مدل مدیریت | AP مناسب، AP چاق، مدیریت ابر |
| قدرت انتقال | 2.4G: 25dBm/سلسل، ترکیب 28dBm؛ 5G: 24dBm/سلسل، ترکیب 27dBm |
| افزایش آنتن | 2.4G: 4dBi/chain (پیک) ؛ 5G: 7dBi/chain (پیک) |
| شروع نسخه نرم افزار | V600R025C00 |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم