توضیحات
CloudEngine S5731-S4X یک سوئیچ سه لایه ای گیگابیت شرکت در سری Huawei S5731-S با 48 پورت نوری کامل است.طراحی شده به طور خاص برای محیط های انتشار فیبرS5731-S48X یک سوئیچ سه لایه 48 پورت تمام نوری است که برای سناریوهای دسترسی فیبر با چگالی بالا طراحی شده است، با 10 گیگابیت اپلینک، انتقال کارایی بالا،و راه اندازی سه لایه کاملبدون منبع برق، یک ماژول قدرت جداگانه باید انتخاب شود.
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد بدون بسته بندی (H x W x D) [mm ((in.) ] |
ابعاد اساسی (به استثنای قسمت های بیرون از بدن): 43.6 میلی متر x 442.0 میلی متر x 420.0 میلی متر (1.72 اینچ x 17.40 اینچ x 16.54 اینچ) ابعاد حداکثر (عمق فاصله از دریچه های صفحه جلو تا قطعات برجسته از صفحه عقب است): 43.6 میلی متر x 442.0 میلی متر x 448.0 میلی متر (1.72 اینچ x 17.40 اینچ x 17.64 اینچ) |
| ابعاد با بسته بندی (H x W x D) [mm ((in.) ] | 185.0 میلی متر x 650.0 میلی متر x 550.0 میلی متر (7.28 اینچ x 25.59 اینچ x 21.65 اینچ) |
| ارتفاع شاسی [U] | 1 U |
| مواد شاسی | فلز |
| وزن بدون بسته بندی [kg ((lb) ] | 5.12 کیلوگرم (11.29 پوند) |
| وزن با بسته بندی [kg ((lb) ] | 7.65 کیلوگرم (16.87 پوند) |
| مصرف برق معمولی [W] | 93.69W |
| انتشار گرما معمولی [BTU/ساعت] | 319.68 BTU/ساعت |
| حداکثر مصرف برق [W] |
128.89 وات (150 وات AC یا 180 وات DC) 141.96 وات (600 وات AC) |
| حداکثر انتشار گرما [BTU/ساعت] |
439.79 (150 وات AC یا 180 وات DC) 484.38 (600 وات AC) |
| مصرف برق استاتیک [W] | 50.44W |
| MTBF [سال] | 64.97 سال |
| دسترسی | > 0.99999 |
| صدا در دمای عادی (قدرت صوتی) [dB ((A)) ] | 45.47 دبیل ((A) |
| صدا در دمای طبیعی (فشار صوتی) [dB ((A)) ] | 31.79 دبیل ((A) |
| تعداد اسلات های کارت | 0 |
| تعداد اسلات های قدرت | 2 |
| تعداد ماژول های فن | 3 |
| منبع برق اضافی |
1+1 ماژول های قدرت AC و DC قابل اتصال می توانند در یک سوئیچ استفاده شوند، اما ماژول های قدرت که از تبعید طبیعی گرما استفاده می کنند و ماژول های قدرت که از خنک سازی هوا استفاده می کنند نمی توانند با هم استفاده شوند. |
| دمای کار طولانی مدت [°C(°F] | -5°C تا +45°C (23°F تا 113°F) در ارتفاع 0-1800 m (0-5906 ft) |
| دمای کار کوتاه مدت [°C(°F] | -5°C تا +50°C (23°F تا 122°F) در ارتفاع 0-1800 m (0-5906 ft) |
| محدودیت در میزان تغییرات دمای عملیاتی [°C(°F] |
هنگامی که ارتفاع 1800-5000 متر (5906-16404 فوت) است ، بالاترین دمای عملیاتی هر بار که ارتفاع 220 متر (722 فوت) افزایش می یابد ، 1 ° C (1.8 ° F) کاهش می یابد. دستگاه می تواند برای مدت کوتاهی کار کند وقتی دمای کار بالاتر از محدوده طبیعی باشد، اما شرایط زیر باید برآورده شود:
اگر هرکدام از شرایط قبلی برآورده نشود، دستگاه ممکن است آسیب ببیند یا یک خطای ناشناخته رخ دهد. دستگاه ها نمی توانند هنگام دمای پایین تر از 0 °C (32 °F) شروع شوند. حداکثر فاصله انتقال یک ماژول نوری که برای کار کوتاه مدت استفاده می شود، نمی تواند بیش از 10 کیلومتر باشد. |
| دمای ذخیره سازی [°C(°F] | -40°C تا +70°C (-40°F تا +158°F) |
| رطوبت نسبی کار طولانی مدت [RH] | ۵٪ RH تا ۹۵٪ RH، بدون فشرده سازی |
| ارتفاع عملیاتی طولانی مدت [m ((ft.) ] | 0-5000 m (0-16404 ft) |
| ارتفاع ذخیره سازی [m ((ft.) ] | 0-5000 m (0-16404 ft) |
| حالت منبع برق | منبع برق قابل وصل |
| ولتاژ ورودی نامی [V] |
|
| محدوده ولتاژ ورودی [V] |
|
| حداکثر جریان ورودی [A] | مشخصات فعلی بستگی به ماژول های قدرت پلاگین قابل استفاده دارد. برای جزئیات، مشخصات مربوط به ماژول های قدرت را ببینید. |
| حافظه | 2 گیگابایت |
| حافظه فلش | فضای فیزیکی 1 گیگابایت است. شما می توانید دستور نسخه نمایش را اجرا کنید تا فضای واقعی موجود را مشاهده کنید. |
| پورت کنسول | RJ45 |
| بندر مدیریت | RJ45 |
| USB | پشتیبانی نمی شود |
| RTC | پشتیبانی شده |
| ورودی RPS | پشتیبانی نمی شود |
| حفاظت از سربلند در بندر سرویس [kV] | - |
| حفاظت از افزایش قدرت برق [kV] |
|
| سطح حفاظت از نفوذ (بر ضد گرد و غبار/بر ضد آب) | IP20 |
| انواع فن ها | ساختگی |
| حالت انتشار گرما | انتشار گرما با فن، تنظیم هوشمند سرعت فن |
| جهت جریان هوا | ورودی هوا از سمت چپ، جلو و راست، خستگی هوا از پشت |
| PoE | پشتیبانی نمی شود |
| گواهینامه |
گواهینامه EMC گواهینامه ایمنی گواهینامه تولید |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
با ما تماس بگیرید
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86135 9465 3689 |
| واتساپ/وی چت | +86135 9465 3689 |
| ایمیل | "کينگ کاموسيتي"@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم