Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5731S-H24T4S-A 02353DJE 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları 24 Port ağ anahtarı

S5731S-H24T4S-A 02353DJE 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları 24 Port ağ anahtarı

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5731S-H24T4S-A
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5731S-H24T4S-A
Ürün adı:
ağ anahtarı
Değişim kapasitesi:
598 Gb/sn/5,98 Tb/sn
Paket yönlendirme hızı:
108Mpps/166Mpps
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

Huawei S5700 24 portlu ağ anahtarı

,

24 bağlantı noktalı gigabit ethernet anahtarı

,

10/100/1000Base-T ağ anahtarı

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 adet
Fiyat:
450-575 USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 iş günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5731S-H24T4S-A 02353DJE 24* 10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası+4*1000BASE-X Bağlantı Noktası 24 Port Ağ Anahtarı


Açıklama


CloudEngine S5731S-H24T4S-A, VRP işletim sistemine dayalı, 1U raf tasarımına sahip geliştirilmiş gigabit erişim anahtarlarının S5731S-H serisine aittir. Kurumsal park erişimi, bina ağ oluşturma, küçük ve orta ölçekli toplama ve diğer senaryolar için tasarlanmıştır. Cihaz, terminal erişimi için 24 gigabit elektrik bağlantı noktası, yüksek hızlı uplink için 4 adet 10G SFP+ optik bağlantı noktası ile donatılmıştır, 1+1 güç yedekliliğini destekler ve eksiksiz ikinci ve üçüncü katman özelliklerine, QoS, Güvenlik ve sanallaştırma özelliklerine sahiptir, IPv4/IPv6 çift yığınını destekler, orta ila büyük ölçekli kampüs ağı oluşturma ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Katman 2 özellikleri: iStack akıllı istifleme, LACP bağlantı toplama STP/RSTP/MSTP,GVRP,MUX‑VLAN,Voice‑VLAN, Döngü korumasını ve bağlantı noktası toplamasını destekler.
Üçüncü katman özellikleri: statik yönlendirme RIP,OSPF,IS‑IS,BGP; DHCP sunucusu, DHCP rölesi VRRP; Tam IPv4/IPv6 çift yığını.
QoS özellikleri: Bağlantı noktası hız sınırı, kuyruk zamanlaması, trafik şekillendirme, trafik sınıflandırma, 802.1p ve DSCP öncelik etiketlemesini destekler.
Güvenlik özellikleri: 802.1X, MAC kimlik doğrulaması, bağlantı noktası güvenliği, IP-MAC bağlama, ARP/DoS saldırı önleme, AAA kimlik doğrulaması, SSH güvenli oturum açma.
Sanallaştırma ve Operasyonlar: SVF Super Virtual Fabric ve VXLAN'ı destekler; NETCONF, SNMP, web ağ yönetimi, eSight ağ yönetimi'ni destekler; PNP tak ve çalıştır açılışını, LLDP, sFlow trafik örneklemesini destekler.

Resimler


S5731S-H24T4S-A 02353DJE 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları 24 Port ağ anahtarı

Özellikler


Öğe

Açıklama

Bellek (RAM)

4 GB

Flash

Toplam 1 GB. Mevcut flash bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın.

Arızalar arasındaki ortalama süre (MTBF)

57,73 yıl

Kullanılabilirlik

> 0,99999

Servis portu aşırı gerilim koruması

Ortak mod: ±6 kV

Güç kaynağı aşırı gerilim koruması

  • AC güç modülleri kullanılarak: diferansiyel modda ±6 kV, ortak modda ±6 kV
  • DC güç modülleri kullanılarak: diferansiyel modda ±2 kV, ortak modda ±4 kV

Boyutlar (Y x G x D)

  • Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 420,0 mm (1,72 inç x 17,4 inç x 16,5 inç)
  • Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki bağlantı noktalarından arka paneldeki tutamağa kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 448,0 mm (1,72 inç x 17,4 inç x 17,7 inç)

Ağırlık (paketleme dahil)

9,35 kg (20,61 lb)

İstifleme bağlantı noktaları

1000BASE-Xön paneldeki bağlantı noktaları

RTC

Desteklenir

RPS

Desteklenmez

PoE

Desteklenmez

Anma gerilimi aralığı

  • AC girişi: 100 V AC - 240 V AC, 50/60 Hz
  • Yüksek Gerilim DC girişi: 240 V DC
  • DC girişi: -48 V DC - -60 V DC

Maksimum gerilim aralığı

  • AC girişi: 90 V AC - 290 V AC, 45 Hz - 65 Hz
  • Yüksek Gerilim DC girişi: 190 V DC - 290 V DC
  • DC girişi: -38,4 V DC - -72 V DC

Maksimum güç tüketimi (100% verim, fanların tam hızı)

91 W

Tipik güç tüketimi (trafik yükünün %30'u, ATIS standardına göre test edilmiştir)

70 W

Çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +45°C (23°F ila 113°F)
NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1,8°F) azalır.

Ortam sıcaklığı 0°C (32°F) altına düştüğünde anahtar başlatılamaz.

Depolama sıcaklığı

-40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F)

Normal sıcaklıkta gürültü (27°C, ses gücü)

< 57,5 dB(A)

Bağıl nem

%5 ila %95, yoğuşmasız

Çalışma rakımı

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik sertifikası
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

02353DJE

02353DJE-001

02353DJE-003


S5731S-H24T4S-A 02353DJE 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları 24 Port ağ anahtarı


Hizmetimiz


100% Düşük Fiyat Garantisi:

networks-equipments.com düşük toptan satış fiyatlarıyla yüksek kaliteli ürünler sunar


100% Kalite Güvencesi:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.


100% Para İadesi Garantisi:

İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.



SSS


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
C: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağlarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtardır.


S2: S6730-H24X6C kaç adet 10GE bağlantı noktası sağlar?
C: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 x 10GE SFP+ bağlantı noktası sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE uplink'leri destekliyor mu?
C: Evet. Anahtar, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 6 x 100GE QSFP28 arayüzü sağlar. Uplink bağlantı noktaları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin spesifikasyonlarına göre bir Lisans aracılığıyla 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin iletim performansı nedir?
C: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir iletim performansı ve 2,56T/25,6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtmektedir.


S5: S6730-H24X6C kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
C: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağlarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağ oluşturma için konumlandırmaktadır.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
C: Evet. Kampüs ağı sanallaştırması için uygun hale getiren VXLAN Katman 2 ve Katman 3 ağ geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış ağ geçitlerini ve BGP-EVPN'yi destekler.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
C: Evet. S6730-H24X6C, 1.000 adede kadar kablosuz AP'nin yönetimini destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
C: Evet. SVF ile S6730-H24X6C, erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için bir Anahtar olarak çalışabilir, ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
C: Evet. S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz verisi toplama ve ağ operasyon analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi teyit etmeliyim?
C: Müşteriler, sipariş vermeden önce gerekli uplink hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü ve diğer aksesuarları teyit etmelidir.