Açıklama
Huawei CloudEngine S5736-S24S4XC, kurumsal kampüsler ve veri merkezleri için tasarlanmış, tamamen optik gigabit üç katmanlı bir erişim anahtarıdır. Yüksek yoğunluklu optik bağlantı noktası erişimi, yüksek uplink bant genişliği, esnek genişletme ve akıllı operasyon ve bakım özelliklerine sahiptir ve özellikle Wi Fi 6 ve çoklu hizmet entegrasyon senaryoları için tasarlanmıştır.
Resimler
![]()
Özellikler
| Öğe | Özellikler |
|---|---|
| Ambalajsız Boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] |
Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 420,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 16,54 inç) Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki bağlantı noktalarından arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 444,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 17,48 inç) |
| Ambalajlı Boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] | 150,0 mm x 710,0 mm x 560,0 mm (5,91 inç x 27,95 inç x 22,05 inç) |
| Kasa Yüksekliği [U] | 1 U |
| Kasa Malzemesi | Metal |
| Ambalajsız Ağırlık [kg(lb)] | 5,2 kg (11,46 lb) |
| Ambalajlı Ağırlık [kg(lb)] | 8,2 kg (18,08 lb) |
| Tipik Güç Tüketimi [W] | 63 W |
| Tipik Isı Dağılımı [BTU/saat] | 214,96 BTU/saat |
| Maksimum Güç Tüketimi [W] | 74 W |
| Maksimum Isı Dağılımı [BTU/saat] | 252,5 BTU/saat |
| Statik Güç Tüketimi [W] | 37 W |
| MTBF [yıl] | 65,79 yıl |
| Kullanılabilirlik | > 0,99999 |
| Normal Sıcaklıkta Gürültü (akustik güç) [dB(A)] | 49,9 dB(A) |
| Normal Sıcaklıkta Gürültü (akustik basınç) [dB(A)] | 37,8 dB(A) |
| Kart Yuvası Sayısı | 1 |
| Güç Yuvası Sayısı | 2 |
| Fan Modülü Sayısı | 2 |
| Yedekli Güç Kaynağı |
1+1 Takılabilir AC ve DC güç modülleri aynı anahtarda birlikte kullanılabilir, ancak doğal ısı dağılımı kullanan güç modülleri ve hava soğutma kullanan güç modülleri birlikte kullanılamaz. |
| Uzun Süreli Çalışma Sıcaklığı [°C(°F)] | -5°C ila +45°C (23°F ila 113°F) 0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda |
| Kısa Süreli Çalışma Sıcaklığı [°C(°F)] | -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F) 0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda |
| Çalışma Sıcaklığı Değişim Hızına Kısıtlama [°C(°F)] |
Rakım 1800–5000 m (5906–16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1,8°F) azalır. Cihaz, çalışma sıcaklığı normal aralığın dışındayken kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
Yukarıdaki koşullardan herhangi biri karşılanmazsa, cihaza zarar verebilir veya bilinmeyen bir hata oluşabilir. Cihazlar 0°C (32°F) altındaki sıcaklıklarda başlatılamaz. Kısa süreli çalışma için kullanılan optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez. |
| Depolama Sıcaklığı [°C(°F)] | -40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F) |
| Uzun Süreli Çalışma Bağıl Nem Oranı [RH] | 5% RH ila 95% RH, yoğuşmasız |
| Uzun Süreli Çalışma Rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Depolama Rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Güç Kaynağı Modu | Takılabilir güç kaynağı |
| Nominal Giriş Voltajı [V] |
|
| Giriş Voltaj Aralığı [V] |
|
| Maksimum Giriş Akımı [A] | Akım özellikleri, kullanılan takılabilir güç modüllerine bağlıdır. Ayrıntılar için ilgili güç modülü özelliklerine bakın. |
| Bellek | 2 GB |
| Flaş Bellek | Toplam 1 GB. Kullanılabilir flaş bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın. |
| Konsol Bağlantı Noktası | RJ45 |
| Eth Yönetim Bağlantı Noktası | RJ45 |
| USB | Desteklenir |
| RTC | Desteklenir |
| RPS Girişi | Desteklenmez |
| Servis Bağlantı Noktası Aşırı Gerilim Koruması [kV] | - |
| Güç Kaynağı Aşırı Gerilim Koruması [kV] |
|
| Giriş Koruma Seviyesi (toz geçirmez/su geçirmez) | IP20 |
| Fan Tipleri | Takılabilir |
| Isı Dağılımı Modu | Fan ile ısı dağılımı, akıllı fan hızı ayarı |
| Hava Akışı Yönü | Soldan, önden ve sağdan hava girişi, arkadan hava tahliyesi |
| PoE | Desteklenmez |
| Sertifikasyon |
EMC Sertifikası Güvenlik Sertifikası Üretim Sertifikası |
![]()
Hizmetimiz
100% Düşük Fiyat Garantisi:
networks-equipments.com, düşük toptan fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunar
100% Kalite Güvencesi:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrikada mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.
100% Para İadesi Garantisi:
İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi, telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.
Bize Ulaşın
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86 135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86 135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web Sitesi | www.networks-equipments.com |
SSS
1. Neden bizi seçmelisiniz?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
2. Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm ürünler orijinaldir.
3. Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda bir sipariş oluşturacağız. T/T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy vb. gibi birçok ticaret terimini kabul ediyoruz.
4. Sevkiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürünleri FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava taşımacılığı ve Okyanus taşımacılığı ile teslim ediyoruz. İhtiyacınız olursa malları Çin'deki ileticinize de teslim edebiliriz.
5. Garanti nasıl?
1 Yıl garanti.
6. Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
C: Evet, göndermeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7. Garanti süresi boyunca makine çalışmazsa ne olur?
Teknik destek mevcuttur, düzeltilemezse, değişim veya tam geri ödeme ile iade kabul edilebilir.
8. Ana ürünleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürün yelpazemiz Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucular, SFP Modülleri, OLT'ler, SDH'ler, Ağ Modülleri, Arayüz Kartları, Güvenlik Duvarları, Kablosuz AP vb. içerir.
9. Ne marka ürünler sunuyorsunuz?
C: Pazardaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz