توضیحات
Huawei CloudEngine S5736-S24S4XC یک سوئیچ دسترسی سه لایه گیگابیتی تمام اپتیکال است که برای پردیسهای سازمانی و مراکز داده طراحی شده است. این سوئیچ دارای دسترسی با تراکم بالای پورت نوری، پهنای باند آپلینک بالا، قابلیت توسعه انعطافپذیر و عملیات و نگهداری هوشمند است و به طور خاص برای سناریوهای Wi-Fi 6 و ادغام چند سرویس طراحی شده است.
تصاویر
![]()
مشخصات فنی
| مورد | مشخصات فنی |
|---|---|
| ابعاد بدون بستهبندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلیمتر (اینچ)] |
ابعاد پایه (بدون قطعات برجسته از بدنه): 43.6 میلیمتر × 442.0 میلیمتر × 420.0 میلیمتر (1.72 اینچ × 17.40 اینچ × 16.54 اینچ) حداکثر ابعاد (عمق فاصله از پورتهای پنل جلو تا قطعات برجسته از پنل عقب است): 43.6 میلیمتر × 442.0 میلیمتر × 444.0 میلیمتر (1.72 اینچ × 17.40 اینچ × 17.48 اینچ) |
| ابعاد با بستهبندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلیمتر (اینچ)] | 150.0 میلیمتر × 710.0 میلیمتر × 560.0 میلیمتر (5.91 اینچ × 27.95 اینچ × 22.05 اینچ) |
| ارتفاع شاسی [U] | 1 یونیت |
| جنس شاسی | فلزی |
| وزن بدون بستهبندی [کیلوگرم (پوند)] | 5.2 کیلوگرم (11.46 پوند) |
| وزن با بستهبندی [کیلوگرم (پوند)] | 8.2 کیلوگرم (18.08 پوند) |
| مصرف برق معمول [وات] | 63 وات |
| اتلاف حرارت معمول [BTU/ساعت] | 214.96 BTU/ساعت |
| حداکثر مصرف برق [وات] | 74 وات |
| حداکثر اتلاف حرارت [BTU/ساعت] | 252.5 BTU/ساعت |
| مصرف برق استاتیک [وات] | 37 وات |
| MTBF [سال] | 65.79 سال |
| در دسترس بودن | > 0.99999 |
| نویز در دمای معمولی (توان صوتی) [دسیبل(A)] | 49.9 دسیبل(A) |
| نویز در دمای معمولی (فشار صوتی) [دسیبل(A)] | 37.8 دسیبل(A) |
| تعداد اسلات کارت | 1 |
| تعداد اسلات برق | 2 |
| تعداد ماژول فن | 2 |
| منبع تغذیه افزونه |
1+1 ماژولهای برق AC و DC قابل اتصال را میتوان در یک سوئیچ استفاده کرد، اما ماژولهای برقی که از اتلاف حرارت طبیعی استفاده میکنند و ماژولهای برقی که از خنککننده هوا استفاده میکنند، نمیتوانند با هم استفاده شوند. |
| دمای عملیاتی طولانی مدت [°C(°F)] | -5°C تا +45°C (23°F تا 113°F) در ارتفاع 0-1800 متر (0-5906 فوت) |
| دمای عملیاتی کوتاه مدت [°C(°F)] | -5°C تا +50°C (23°F تا 122°F) در ارتفاع 0-1800 متر (0-5906 فوت) |
| محدودیت نرخ تغییر دمای عملیاتی [°C(°F)] |
هنگامی که ارتفاع 1800 تا 5000 متر (5906 تا 16404 فوت) است، بالاترین دمای عملیاتی به ازای هر 220 متر (722 فوت) افزایش ارتفاع، 1 درجه سانتیگراد (1.8 درجه فارنهایت) کاهش مییابد. دستگاه میتواند برای مدت کوتاهی در زمانی که دمای عملیاتی خارج از محدوده نرمال است کار کند، اما شرایط زیر باید رعایت شود:
اگر هر یک از شرایط فوق رعایت نشود، ممکن است دستگاه آسیب ببیند یا خطای ناشناختهای رخ دهد. دستگاهها نمیتوانند در دمای کمتر از 0 درجه سانتیگراد (32 درجه فارنهایت) شروع به کار کنند. حداکثر فاصله انتقال یک ماژول نوری که برای عملیات کوتاه مدت استفاده میشود، نمیتواند از 10 کیلومتر تجاوز کند. |
| دمای ذخیرهسازی [°C(°F)] | -40°C تا +70°C (-40°F تا +158°F) |
| رطوبت نسبی عملیاتی طولانی مدت [RH] | 5% RH تا 95% RH، بدون میعان |
| ارتفاع عملیاتی طولانی مدت [متر (فوت)] | 0-5000 متر (0-16404 فوت) |
| ارتفاع ذخیرهسازی [متر (فوت)] | 0-5000 متر (0-16404 فوت) |
| حالت منبع تغذیه | منبع تغذیه قابل اتصال |
| ولتاژ ورودی نامی [V] |
|
| محدوده ولتاژ ورودی [V] |
|
| حداکثر جریان ورودی [آمپر] | مشخصات جریان به ماژولهای برق قابل اتصال مورد استفاده بستگی دارد. برای جزئیات، به مشخصات ماژول برق مربوطه مراجعه کنید. |
| حافظه | 2 گیگابایت |
| حافظه فلش | مجموعاً 1 گیگابایت. برای مشاهده اندازه حافظه فلش موجود، دستور display version را اجرا کنید. |
| پورت کنسول | RJ45 |
| پورت مدیریت اترنت | RJ45 |
| USB | پشتیبانی میشود |
| RTC | پشتیبانی میشود |
| ورودی RPS | پشتیبانی نمیشود |
| حفاظت از نوسان پورت سرویس [کیلوولت] | - |
| حفاظت از نوسان منبع تغذیه [کیلوولت] |
|
| سطح حفاظت در برابر نفوذ (ضد گرد و غبار/ضد آب) | IP20 |
| انواع فنها | قابل اتصال |
| حالت اتلاف حرارت | اتلاف حرارت با فن، تنظیم هوشمند سرعت فن |
| جهت جریان هوا | ورودی هوا از چپ، جلو و راست، خروج هوا از پشت |
| PoE | پشتیبانی نمیشود |
| گواهینامه |
گواهینامه EMC گواهینامه ایمنی گواهینامه تولید |
![]()
خدمات ما
تضمین 100% قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه میدهد.
تضمین 100% کیفیت:
تمام کالاها کاملاً نو و پلمپ کارخانه هستند. برای اطمینان بیشتر، هر واحد میتواند به طور کامل توسط مهندس تست و تأیید شود که در شرایط کاری عالی قرار دارد - بنا به درخواست شما.
تضمین بازگشت 100% وجه:
اگر مرجوعی شما استانداردهای مربوطه ما را برآورده کند، میتوانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی را که از ما خریداری کردهاید، تعویض یا مرجوع کنید.
پشتیبانی فنی حرفهای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com میتواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا ورود از راه دور پشتیبانی ارائه دهد.
تماس با ما
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86 135 9465 3689 |
| واتساپ/ویچت | +86 135 9465 3689 |
| ایمیل | KingKomosity@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات متداول
1. چرا ما را انتخاب کنید؟
ما تامین کننده پیشرو تجهیزات شبکه با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2. کیفیت محصولات چگونه است؟
تمام کالاها اصلی و اورجینال هستند.
3. چگونه سفارش ثبت کنیم؟
پس از تأیید سفارش توسط مشتری، ما سفارشی را طبق درخواست شما ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T/T، Wester Union، سفارشات Alibaba، Alipy و غیره را میپذیریم.
4. در مورد حمل و نقل چطور؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و دریایی تحویل میدهیم. همچنین در صورت نیاز میتوانیم کالا را به فورواردر شما در چین تحویل دهیم.
5. گارانتی چطور است؟
1 سال گارانتی.
6. آیا تمام کالاهای خود را تست میکنید؟
پاسخ: بله، ما مهندس حرفهای برای تست تمام دستگاهها قبل از ارسال داریم.
7. اگر دستگاه در طول گارانتی کار نکند چه؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر قابل رفع نباشد، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8. در مورد محصولات اصلی شما چطور؟
خطوط تولید ما شامل سوئیچها، روترها، سرورها، ماژولهای SFP، OLTها، SDHها، ماژولهای شبکه، کارتهای رابط، فایروالهای امنیتی، اکسس پوینتهای بیسیم و غیره است.
9. چه برند محصولاتی را ارائه میدهید؟
پاسخ: ما میتوانیم تمام برندهای رایج در بازار را ارائه دهیم.