Açıklama
Huawei CloudEngine S5731-S24UN4X2Q (parça kodu: 02354VCC), kurumsal kampüsler ve veri merkezleri için tasarlanmış, 2.5G elektrik portu erişimi ve * * PoE+* güç kaynağı özelliğine sahip çoklu hız katman 3 erişim anahtarıdır.
Resimler
![]()
Özellik
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Paketleme olmadan boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] |
Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 420,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 16,54 inç) Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki portlardan arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 454,0 mm (1,72 inç x 17,4 inç x 17,87 inç) |
| Paketleme ile boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] | 185,0 mm x 650,0 mm x 550,0 mm (7,28 inç x 25,59 inç x 21,65 inç) |
| Şasi yüksekliği [U] | 1 U |
| Şasi malzemesi | Metal |
| Paketleme olmadan ağırlık [kg(lb)] | 6,83 kg (15,06 lb) |
| Paketleme ile ağırlık [kg(lb)] | 9,81 kg (21,63 lb) |
| Tipik güç tüketimi [W] | 126 W |
| Tipik ısı dağılımı [BTU/saat] | 429,93 BTU/saat |
| Maksimum güç tüketimi [W] |
|
| Maksimum ısı dağılımı [BTU/saat] |
|
| Statik güç tüketimi [W] | 81 W |
| MTBF [yıl] | 54,08 yıl |
| Kullanılabilirlik | > 0,99999 |
| Normal sıcaklıkta gürültü (akustik güç) [dB(A)] |
30% yükte üç adet 600 W AC PoE güç modülü: 50,50 dBA 30% yükte üç adet 1000 W AC PoE güç modülü: 52,50 dBA 30% yükte üç adet 1000 W DC PoE güç modülü: 52,50 dBA |
| Normal sıcaklıkta gürültü (akustik basınç) [dB(A)] |
30% yükte üç adet 600 W AC PoE güç modülü: 36,82 dBA 30% yükte üç adet 1000 W AC PoE güç modülü: 38,82 dBA 30% yükte üç adet 1000 W DC PoE güç modülü: 38,82 dBA |
| Kart yuvası sayısı | 0 |
| Güç yuvası sayısı | 3 |
| Fan modülü sayısı | 2 |
| Yedekli güç kaynağı |
1+1+1 Takılabilir AC ve DC güç modülleri aynı anahtarda birlikte kullanılabilir. |
| Uzun süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F)] | -5°C ila +45°C (23°F ila 113°F) 0 ila 1800 m (0 ila 5905,44 ft.) yükseklikte |
| Kısa süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F)] | -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F) 0-1800 m (0-5905,44 ft.) yükseklikte |
| Çalışma sıcaklığı değişim oranına ilişkin kısıtlama [°C(°F)] |
Yükseklik 1800–5000 m (5906–16404 ft.) olduğunda, yükseklik her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1,8°F) azalır. Cihaz, çalışma sıcaklığı normal aralığın dışındayken kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
Yukarıdaki koşullardan herhangi biri karşılanmazsa, cihaz hasar görebilir veya bilinmeyen bir hata oluşabilir. Cihazlar sıcaklık 0°C'nin (32°F) altındayken başlatılamaz. Kısa süreli çalışma için kullanılan optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez. |
| Depolama sıcaklığı [°C(°F)] | -40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F) |
| Uzun süreli çalışma bağıl nemi [RH] | 5% RH ila 95% RH, yoğuşmasız |
| Uzun süreli çalışma yüksekliği [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 ft.) |
| Depolama yüksekliği [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Güç kaynağı modu | Takılabilir güç kaynağı |
| Nominal giriş voltajı [V] |
|
| Giriş voltajı aralığı [V] |
|
| Maksimum giriş akımı [A] | Akım özellikleri takılabilir güç modülü ile ilgilidir. Ayrıntılar için bkz. Takılabilir Güç Modülleri. |
| Bellek | 2 GB |
| Flaş bellek | Toplam 1 GB. Kullanılabilir flaş bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın. |
| Konsol portu | RJ45 |
| Eth Yönetim portu | RJ45 |
| USB | Desteklenir |
| RTC | Desteklenir |
| RPS girişi | Desteklenmez |
| Servis portu aşırı gerilim koruması [kV] | Ortak mod: ±7 kV |
| Güç kaynağı aşırı gerilim koruması [kV] |
|
| Giriş koruma seviyesi (toz geçirmez/su geçirmez) | IP20 |
| Fan türleri | Dahili |
| Isı dağılım modu | Isı dağılımı için hava soğutma, akıllı fan hızı ayarı |
| Hava akış yönü | Önden ve soldan hava girişi, arkadan hava çıkışı |
| PoE | Desteklenir |
| Sertifikalar |
EMC sertifikası Güvenlik sertifikası Üretim sertifikası |
![]()
Hizmetimiz
100% Düşük Fiyat Garantisi:
networks-equipments.com, düşük toptan fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunar
100% Kalite Güvencesi:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir — isteğiniz üzerine.
100% Para İade Garantisi:
İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi, telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.
Bize Ulaşın
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86 135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86 135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
SSS
1. Neden bizi seçmelisiniz?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
2. Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm ürünler orijinaldir.
3. Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda bir sipariş oluşturacağız. T/T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy vb. gibi birçok ticaret terimini kabul ediyoruz.
4. Sevkiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürünleri FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava taşımacılığı ve Deniz taşımacılığı ile teslim ediyoruz. İhtiyacınız olursa malları Çin'deki ileticinize de teslim edebiliriz.
5. Garanti hakkında ne düşünüyorsunuz?
1 Yıl garanti.
6. Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
C: Evet, göndermeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7. Garanti süresi içinde makine çalışmazsa ne olur?
Teknik destek mevcuttur, düzeltilemezse, değişim veya tam para iadesi ile iade kabul edilebilir.
8. Ana ürünleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürün yelpazemiz Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucu, SFP Modülleri, OLT'ler, SDH'ler, Ağ Modülleri, Arayüz Kartları, Güvenlik Duvarları, Kablosuz AP vb. içerir.
9. Ne marka ürünler sunuyorsunuz?
C: Pazardaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz