Opis
AirEngine 6576-57T to wewnetrzny punkt dostepu bezprzewodowego (AP) firmy Huawei, obslugujacy standard Wi-Fi 7 (802.11be) nowej generacji. Posiada konstrukcje trójczestotliwosciowa i moze jednoczesnie obslugiwac trzy pasma czestotliwosci: 2,4 GHz (2x2 MIMO), 5 GHz (2x2 MIMO) i 6 GHz (4x4 MIMO). Urzadzenie obsluguje 8 strumieni przestrzennych, a maksymalna predkosc moze wyniesc 13,66 Gb/s. Urzadzenie jest wyposazone w ekskluzywna inteligentna antene Huawei, ktora pozwala na przemieszczanie sygnalow wraz z uzytkownikiem, a dzieki nowej technologii Wi-Fi 7 znacznie poprawia jakosc korzystania z sieci bezprzewodowych; Nadaje sie do scenariuszy o duzej gestosci uzytkownikow, takich jak mobilne biura, instytucje edukacyjne, obiekty sportowe itp.
Wprowadzenie do kluczowych punktow sprzedazy
Wykorzystanie pasma 6 GHz, wykorzystanie przyszlych zasobow widma
13,66 Gb/s predkosci maksymalnej, wybitna wydajnosc
Wbudowana inteligentna antena, pokrycie bez martwych punktow
Obslugiwane przez najnowoczesniejsza technologie Wi-Fi 7
Koncentracja na glownych scenariuszach o duzej gestosci
Obrazki
![]()
Specyfikacja
| pozycja parametru | Specyfikacje |
| Model produktu | AirEngine 6576-57T |
| standard bezprzewodowy | Wi-Fi 7(802.11be), Kompatybilny z 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| konfiguracja pasma czestotliwosci | Potrojne pasmo: 2,4 GHz (2 × 2)+5 GHz (2 × 2)+6 GHz (4 × 4) |
| strumien przestrzenny | 8 strumieni (2+2+4) |
| Predkosc urzadzenia | 13,66 Gb/s (2,4G: 689 Mb/s; 5G: 1,44 Gb/s; 6G: 11,53 Gb/s) |
| Maksymalna liczba uzytkownikow | 1800 (pojedyncze RF ≤ 600) |
| Port staly | 1 × 5GE (PoE In), 1 × GE, 1 × USB, wbudowany BLE 5.2 |
| antena | Wbudowana inteligentna antena (2,4G: 4 dBi; 5G/6G: 5 dBi) |
| zasilanie | 802.3at/af PoE, DC 12V ± 10% |
| Maksymalny pobor mocy | Około 21,1 W (bez USB) |
| Rozmiar | Φ220mm×45mm; 1,8kg |
| Temperatura pracy | -10°C à +50°C |
| zarzadzanie | Zarzadzanie chmurowe, lokalne zarzadzanie AC SNMP, Web, CLI |
![]()
Nasza usluga
Gwarancja najnizszej ceny 100%:
networks-equipments.com oferuje produkty wysokiej jakosci po niskich cenach hurtowych
Gwarancja jakosci 100%:
Wszystkie produkty sa fabrycznie nowe i zapakowane fabrycznie. Dla dodatkowego spokoju, kazda jednostka moze byc w pelni przetestowana i zweryfikowana pod katem idealnego stanu dzialania przez inzyniera - na Twoje zyczenie.
Gwarancja zwrotu pieniedzy 100%:
Jesli Twoje zwroty spelniaja nasze odpowiednie standardy, mozesz skontaktowac sie z naszym dzialem obslugi klienta w celu wymiany lub zwrotu dowolnego produktu, ktory kupiles od nas.
Profesjonalne wsparcie techniczne:
Doswiadczony zespol techniczny networks-equipments.com moze zapewnic wsparcie telefoniczne, czatowe, e-mailowe lub zdalne logowanie.
FAQ
1. Dlaczego wybrac nas?
Jestesmy wiodacym chinskim dostawca jakosci sprzetu sieciowego i mamy ponad 10 lat doswiadczenia w tej dziedzinie.
2. Jaka jest jakosc produktow?
Wszystkie produkty sa oryginalne.
3. Jak zlozyc zamowienie?
Po potwierdzeniu zamowienia przez klienta, utworzymy zamowienie zgodnie z Twoja prosba. Akceptujemy wiele warunkow handlowych, takich jak T/T, Wester Union, Alibaba Orders, Alipy itp.
4. A co z wysylka?
Dostarczamy produkty przez FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT oraz transport lotniczy i morski. Jestesmy rowniez w stanie dostarczyc towary do Twojego spedytora w Chinach, jesli tego potrzebujesz.
5. A co z gwarancja?
1 rok gwarancji.
6. Czy testujecie wszystkie swoje towary?
A: Tak, mamy profesjonalnych inzynierow do testowania wszystkich urzadzen przed wysylka.
7. Co jesli urzadzenie nie dziala podczas gwarancji?
Dostepne wsparcie techniczne, jesli nie mozna naprawic, akceptowalna jest wymiana lub zwrot z pelnym zwrotem pieniedzy.
8. A co z Waszymi glownymi produktami?
Nasze linie produktow obejmuja przełaczniki, routery, serwery, moduły SFP, OLT, SDH, moduły sieciowe, karty interfejsu, zapory sieciowe, punkty dostepu bezprzewodowego itp.
9. Jakiej marki produkty oferujecie?
A: Mozemy dostarczyc wszystkie popularne marki na rynku