توضیحات
USG6635F یک فایروال هوش مصنوعی با کیفیت بالا در سری USG6600F Huawei است. این برای نقاط خروج اصلی در مرکز مرکزی شرکت های بزرگ / مراکز داده ، اتصال های بزرگ دانشگاه ،و شاخه های SD-WAN با چگالی بالا. این سیستم عملکرد فوق العاده بالایی در سطح 10 گیگابیت و دفاع بومی هوش مصنوعی را فراهم می کند ، با یکپارچه سازی NGFW ، VPN ، Anti-DDoS و دسترسی صفر اعتماد. برای سناریوهای دارای پهنای باند فوق العاده بالا مناسب است ،هم زمان بودن بالا، و الزامات امنیتی و انطباق قوی.
نکات مهم فروش:
1عملکرد فوق العاده بالا، پشتیبانی از عملیات اصلی کسب و کار
2. دفاع هوشمند با هوش مصنوعی که به طور دقیق تهدیدات ناشناخته را مسدود می کند
3پورت های 10GE با تراکم فوق العاده بالا، ساده سازی معماری شبکه
4دروازه امنیتی یکپارچه، کاهش هزینه های عملیاتی و نگهداری
5قابلیت اطمینان در سطح حامل، تضمین تداوم کسب و کار
عکس ها
![]()
مشخصات
| ماده پارامتر | مشخصات |
| مدل | HiSecEngine USG6635F (USG6635F-AC یک نسخه دوگانه AC است) |
| فرم | 1U نصب شده در قفسه |
| بندر ثابت | 8 × GE COMBO، 4 × GE RJ45، 10 × 10GE SFP +، 1 × USB 3.0 |
| اسلات گسترش | 2 x اسلات WSIC (که از رابط های GE/10GE/40GE، Bypass و سایر ماژول های گسترش پشتیبانی می کند) |
| سرعت عبور فایروال | ۳۵ گیگابایت در ثانیه (۱۵۱۸ بایت) |
| سرعت محافظت از تهدید | 12 گیگابایت در ثانیه ((FW+SA+IPS+AV،HTTP 100K) |
| IPsec VPN | 30 گیگابایت در ثانیه؛ تونل همزمان 20000 |
| SSL VPN | سرعت 4 گیگابایت در ثانیه؛ 10000 کاربر همزمان |
| حداکثر اتصال همزمان | 20 ميليون |
| هر ثانيه يه ارتباط جديد بساز | 500000 یوان |
| حداکثر تعداد قوانین سیاست | 150,000 |
| قابلیت های امنیتی | NGFW، شناسایی تهدیدات هوش مصنوعی، IPS، AV، فیلتر URL، ضد DDoS، جلوگیری از نشت داده ها، دسترسی صفر اعتماد |
| مسیر/SD-WAN | پشتیبانی از IPv4/IPv6، OSPF/BGP/IS-IS، SRv6، SD-WAN روتینگ هوشمند |
| بسیار قابل اعتماد | افزونه قدرت دوگانه BFD،VRRP،NSF/NSR، تغییر سطح میلی ثانیه |
| منبع برق | AC:90 ↓264V؛ DC: -48V ~ 60V (تعویض قدرت دوگانه اختیاری) |
| مصرف برق | حداکثر ۳۵۰ وات |
| اندازه/وزن | 442 × 420 × 43.6 میلی متر؛ حدود 6.3 کیلوگرم |
| محیط زیست | دمای کاری: 0 °C ~ 45 °C رطوبت: 5٪ -95٪ بدون تهویه |
| گسترش انبار | هارد دیسک SATA 2.5 اینچی اختیاری (تا 3.84TB) |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم