توضیحات
USG6555F یک فایروال هوش مصنوعی درجه شرکت USG6500F سری هواوی است که برای شرکت های بزرگ، مراکز داده متوسط و دفاتر اصلی چند شعبه قرار دارد.این یک واحد 1U است که دارای خنک کننده فن است و دارای پورت های Ethernet GE با چگالی بالا استاین سیستم دارای پورت های چندگانه نوری و الکتریکی GE Combo و پورت های نوری 10GE است. این سیستم دارای عملکرد قوی است و برای سناریوهای با 1500 تا 2500 کاربر مناسب است.
عکس ها
![]()
مشخصات
| پروژه | مشخصات |
| مدل | USG6555F (نسخۀ استاندارد، منبع برق AC) |
| فرم | 1U نصب شده در قفسه |
| رابط | 16 × GE RJ45 + 8 × GE COMBO (موبلتیکس نوری) + 2 × 10GE SFP + 1 × USB 20 |
| سرعت عبور فایروال | 50 گیگابایت در ثانیه |
| خروجی IPS | 12.5 گيگابايت در ثانيه |
| اتصال همزمان | ۱۲ میلیون |
| ارتباط جدید برقرار کنید | 120000 یوان/ ثانیه |
| سرعت انتقال IPSec VPN | ۳۵ گیگابایت در ثانیه |
| SSL VPN | پیکربندی استاندارد برای 100 کاربر، حداکثر 1000 |
| مدیریت AP (AC) | حداکثر 128 |
| فایروال مجازی | صد تا |
| منبع برق | ساخته شده در واحد منبع برق AC (100-240V) ، پشتیبانی از گزینه افزوده قدرت دوگانه |
| انتشار گرما | خنک کننده فن (به جلو، به عقب) |
| حداکثر مصرف برق | 54.6 W |
| اندازه | 442 × 420 × 43.6 میلی متر |
| وزن | حدود 6 کیلوگرم |
| دمای کار | 0°C ≈ 45°C |
| نصب | قفسه استاندارد 19 اینچی |
| ذخیره سازی | درایو حالت جامد M.2 اختیاری (64GB/240GB/960GB) ، قابل تعویض گرم |
![]()
خدمت ما
100درصد تضمین قیمت پایین:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت بالا را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
100 درصد تضمین کیفیت:
تمام اقلام کاملا جدید و کارخانه مهر و موم شده است. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل مورد آزمایش قرار گیرد و توسط مهندس تایید شود که در شرایط کامل کار می کند.
100درصد گارانتي برگشت پول:
اگر بازپرداخت شما با استانداردهای ما مطابقت داشته باشد، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی که از ما خریداری کرده اید را عوض یا برگردانید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا از راه دور وارد سایت شود.
با ما تماس بگیرید
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86135 9465 3689 |
| واتساپ/وی چت | +86135 9465 3689 |
| ایمیل | "کينگ کاموسيتي"@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات عمومی
1چرا ما رو انتخاب کردي؟
ما عرضه کننده برتر تجهیزات شبکه ای با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2کیفیت محصولات چطوره؟
همه ي اين چيزا از نوع اصلي هستند
3چطوري سفارش بدم؟
بعد از اینکه مشتری سفارش را تایید کرد، ما به عنوان درخواست شما سفارش ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T / T، Wester، اتحادیه، سفارشات علی بابا، Alipy و غیره را قبول می کنیم.
4چطوره محموله رو بفرستي؟
ما محصولات را از طریق FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی تحویل می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را به انتقال دهنده شما در چین تحویل دهیم اگر نیاز دارید.
5چطوره که ضمانت بشه؟
1 سال گارانتی
6تمام کالاهات رو تست ميکني؟
A: بله، ما یک مهندس حرفه ای برای آزمایش همه دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7اگه ماشين در زمان گارانتي کار نکنه چي؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر نمی تواند اصلاح شود، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8محصولات اصلی شما چطوره؟
خطوط محصول ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره است.
9چه برند محصولاتی را ارائه می دهید؟
A: ما می توانیم تمام مارک های رایج در بازار را ارائه دهیم