توضیحات
CloudEngine S5731-S4S4X-A (مدل توزیع: S5731S-S4X-A) یک سوئیچ سه لایه نوری گیگابیتی کامل با 48 پورت از سری S5731-S هواوی است که مجهز به آپلینک استاندارد 10G و منبع تغذیه AC است و به طور خاص برای سناریوهای دسترسی تمام فیبر طراحی شده است. S5731-S4X-A یک سوئیچ سه لایه تمام فیبر 48 پورت است که مجهز به منبع تغذیه AC، آپلینک 10 گیگابیتی، فورواردینگ با کارایی بالا و مسیریابی کامل سه لایه است. این دستگاه ترجیحی برای سناریوهای دسترسی تمام فیبر با چگالی بالا است.
تصاویر
![]()
مشخصات
| مورد | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد بدون بسته بندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلی متر (اینچ)] |
ابعاد پایه (بدون قطعات بیرون زده از بدنه): 43.6 میلی متر × 442.0 میلی متر × 220.0 میلی متر (1.72 اینچ × 17.40 اینچ × 8.66 اینچ) حداکثر ابعاد (عمق فاصله از پورت های پنل جلو تا قطعات بیرون زده از پنل عقب است): 43.6 میلی متر × 442.0 میلی متر × 227.0 میلی متر (1.72 اینچ × 17.40 اینچ × 8.94 اینچ) |
| ابعاد با بسته بندی (ارتفاع × عرض × عمق) [میلی متر (اینچ)] | 90.0 میلی متر × 550.0 میلی متر × 355.0 میلی متر (3.54 اینچ × 21.65 اینچ × 13.98 اینچ) |
| ارتفاع شاسی [U] | 1 U |
| جنس شاسی | فلزی |
| وزن بدون بسته بندی [کیلوگرم (پوند)] | 3.49 کیلوگرم (7.69 پوند) |
| وزن با بسته بندی [کیلوگرم (پوند)] | 4.85 کیلوگرم (10.69 پوند) |
| مصرف برق معمول [وات] | 87.89 وات |
| اتلاف حرارت معمول [BTU/ساعت] | 299.89 BTU/ساعت |
| حداکثر مصرف برق [وات] | 121.04 وات |
| حداکثر اتلاف حرارت [BTU/ساعت] | 413.00 BTU/ساعت |
| مصرف برق استاتیک [وات] | 47.28 وات |
| MTBF [سال] | 31.39 سال |
| در دسترس بودن | > 0.99999 |
| نویز در دمای معمولی (توان صوتی) [dB(A)] | 41.42 دسی بل (A) |
| نویز در دمای معمولی (فشار صوتی) [dB(A)] | 27.74 دسی بل (A) |
| تعداد اسلات کارت | 0 |
| تعداد اسلات برق | 0 |
| تعداد ماژول فن | 2 |
| منبع تغذیه افزونه | پشتیبانی نمی شود |
| دمای عملیاتی طولانی مدت [°C(°F)] | -5°C تا +45°C (23°F تا 113°F) در ارتفاع 0-1800 متر (0-5906 فوت) |
| دمای عملیاتی کوتاه مدت [°C(°F)] | -5°C تا +50°C (23°F تا 122°F) در ارتفاع 0-1800 متر (0-5906 فوت) |
| محدودیت نرخ تغییر دمای عملیاتی [°C(°F)] |
هنگامی که ارتفاع 1800–5000 متر (5906–16404 فوت) است، حداکثر دمای عملیاتی با افزایش هر 220 متر (722 فوت) ارتفاع، 1°C (1.8°F) کاهش می یابد. دستگاه می تواند برای مدت کوتاهی در زمانی که دمای عملیاتی خارج از محدوده نرمال است کار کند، اما شرایط زیر باید رعایت شود:
اگر هر یک از شرایط فوق رعایت نشود، ممکن است دستگاه آسیب ببیند یا خطای ناشناخته ای رخ دهد. دستگاه ها نمی توانند در دمای کمتر از 0°C (32°F) راه اندازی شوند. حداکثر فاصله انتقال یک ماژول نوری که برای عملیات کوتاه مدت استفاده می شود نمی تواند از 10 کیلومتر تجاوز کند. |
| دمای ذخیره سازی [°C(°F)] | -40°C تا +70°C (-40°F تا +158°F) |
| رطوبت نسبی عملیاتی طولانی مدت [RH] | 5% RH تا 95% RH، غیر متراکم |
| ارتفاع عملیاتی طولانی مدت [متر (فوت)] | 0-5000 متر (0-16404 فوت) |
| ارتفاع ذخیره سازی [متر (فوت)] | 0-5000 متر (0-16404 فوت) |
| حالت منبع تغذیه | داخلی AC |
| ولتاژ ورودی نامی [V] | - ورودی AC: 100 ولت AC تا 240 ولت AC، 50/60 هرتز |
| محدوده ولتاژ ورودی [V] | - ورودی AC: 90 ولت AC تا 264 ولت AC، 47 هرتز تا 63 هرتز |
| حداکثر جریان ورودی [A] | 3 آمپر |
| حافظه | 2 گیگابایت |
| حافظه فلش | فضای فیزیکی 1 گیگابایت است. می توانید دستور نمایش نسخه را برای مشاهده فضای موجود واقعی اجرا کنید. |
| پورت کنسول | RJ45 |
| پورت مدیریت اترنت | RJ45 |
| USB | پشتیبانی نمی شود |
| RTC | پشتیبانی می شود |
| ورودی RPS | پشتیبانی نمی شود |
| حفاظت از نوسان پورت سرویس [kV] | - |
| حفاظت از نوسان منبع تغذیه [kV] | ±6 کیلو ولت در حالت دیفرانسیل؛ ±6 کیلو ولت در حالت مشترک |
| سطح حفاظت ورودی (ضد گرد و غبار/ضد آب) | IP20 |
| انواع فن ها | داخلی |
| حالت اتلاف حرارت | اتلاف حرارت با فن، تنظیم سرعت فن هوشمند |
| جهت جریان هوا | ورودی هوا از چپ و جلو، خروجی هوا از راست |
| PoE | پشتیبانی نمی شود |
| گواهینامه |
گواهینامه EMC گواهینامه ایمنی گواهینامه تولید |
![]()
خدمات ما
تضمین قیمت پایین 100%:
networks-equipments.com محصولات با کیفیت را با قیمت عمده فروشی پایین ارائه می دهد
تضمین کیفیت 100%:
تمام اقلام کاملاً نو و پلمپ کارخانه هستند. برای اطمینان بیشتر، هر واحد می تواند به طور کامل توسط مهندس آزمایش و تأیید شود که در شرایط کاری عالی قرار دارد - بنا به درخواست شما.
تضمین بازگشت وجه 100%:
اگر مرجوعی شما استانداردهای مربوطه ما را برآورده کند، می توانید با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا هر محصولی را که از ما خریداری کرده اید تعویض یا مرجوع کنید.
پشتیبانی فنی حرفه ای:
تیم فنی با تجربه networks-equipments.com می تواند از طریق تلفن، چت، ایمیل یا ورود از راه دور پشتیبانی ارائه دهد.
تماس با ما
| تلفن | +86 135 9465 3689 |
| اسکایپ | +86 135 9465 3689 |
| واتساپ/ویچت | +86 135 9465 3689 |
| ایمیل | KingKomosity@gmail.com |
| وب سایت | www.networks-equipments.com |
سوالات متداول
1. چرا ما را انتخاب کنید؟
ما تامین کننده پیشرو تجهیزات شبکه با کیفیت در چین هستیم و بیش از 10 سال تجربه در این زمینه داریم.
2. کیفیت محصولات چگونه است؟
تمام اقلام اصلی و اورجینال هستند.
3. چگونه سفارش دهیم؟
پس از تأیید سفارش توسط مشتری، ما سفارشی را طبق درخواست شما ایجاد خواهیم کرد. ما بسیاری از شرایط تجاری مانند T/T، Wester، Union، سفارشات Alibaba، Alipy و غیره را می پذیریم.
4. در مورد حمل و نقل چطور؟
ما محصولات را توسط FEDEX، DHL، ARAMEX، EMS، UPS، TNT و حمل و نقل هوایی و حمل و نقل اقیانوسی تحویل می دهیم. در صورت نیاز، ما همچنین می توانیم کالا را به فورواردر شما در چین تحویل دهیم.
5. گارانتی چطور است؟
1 سال گارانتی.
6. آیا تمام کالاهای خود را تست می کنید؟
پاسخ: بله، ما مهندس حرفه ای برای تست تمام دستگاه ها قبل از ارسال داریم.
7. اگر دستگاه در طول گارانتی کار نکند چه؟
پشتیبانی فنی در دسترس است، اگر قابل رفع نباشد، تعویض یا بازگشت با بازپرداخت کامل قابل قبول است.
8. محصولات اصلی شما چگونه است؟
خطوط تولید ما شامل سوئیچ ها، روترها، سرورها، ماژول های SFP، OLT ها، SDH ها، ماژول های شبکه، کارت های رابط، فایروال های امنیتی، AP های بی سیم و غیره می باشد.
9. چه مارک محصولاتی را ارائه می دهید؟
پاسخ: ما می توانیم تمام برندهای رایج در بازار را ارائه دهیم.