Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735-L32ST4X-D 98010965 100/1000BASE-X portları

S5735-L32ST4X-D 98010965 100/1000BASE-X portları

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735-L32ST4X-D
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735-L32ST4X-D
Ürün adı:
Ethernet Anahtarı
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

S5735-L32ST4X-D Ethernet anahtarı

,

S5735-L Serisi 100/1000BASE-X anahtarı.

,

Huawei S5700 Ethernet anahtarı

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 BİRİM
Fiyat:
320-450USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 İş Günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735-L32ST4X-D 98010965 100/1000BASE-X portları S5735-L Serisi Ethernet Anahtarı


Açıklama


Sözlü özellikler
Aşağı akış 24 x GE SFP Gigabit Optik Bağlantı Noktası + 8 x 10/100/1000BASE-T Gigabit Elektrik Bağlantı Noktası, toplam 32 aşağı akış bağlantı noktası, PoE olmadan
Yukarı akış 4 × 10GE SFP+10G optik bağlantı noktası
RJ45 Konsol hata ayıklama bağlantı noktası, USB bağlantı noktası, RJ45 yönetim ağı bağlantı noktası, bağımsız yönetim ile birlikte gelir


Donanım performansı
Anahtarlama kapasitesi 432Gbps/4.32Tbps
Paket iletim hızı 120Mpps/138Mpps
Kasa 1U raf 442 × 220 × 43.6mm
Güç kaynağı dahili sabit DC güç kaynağına sahiptir, AC'yi desteklemez, takılabilir değildir ve yedekliliği yoktur
Tüm makinenin maksimum güç tüketimi 66.8W
Isı dağılımı için soğutma fanı, akıllı hız düzenlemesi
Çalışma sıcaklığı -5 ℃~+50 ℃


Yazılım yeteneği
VRP platformu, eksiksiz üç katmanlı yönlendirme, statik yönlendirme OSPF VRRP IPv4 IPv6 çift yığın
IStack istifleme, 4K VLAN, QinQ, IGMP çok noktaya yayın QoS
Güvenlik Özellikleri Bağlantı Noktası Güvenliği ARP Saldırı Önleme 802.1X MAC Kimlik Doğrulama
SVF'yi destekler, asteroid uzak modülünü yönetmek için SVF ana cihazı olarak kullanılabilir

Resimler


S5735-L32ST4X-D 98010965 100/1000BASE-X portları

Şartname


Öğe

Açıklama

Bellek (RAM)

1 GB

Flash

Toplam 512 MB. Kullanılabilir flash bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın.

Arızalar arasındaki ortalama süre (MTBF)

85.87 yıl

Kullanılabilirlik

> 0.99999

Servis portu aşırı gerilim koruması

Ortak mod: ±7 kV

Güç kaynağı aşırı gerilim koruması

±2 kV diferansiyel modda, ±4 kV ortak modda

Boyutlar (Y x G x D)

  • Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 220.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.7 in.)
  • Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki bağlantı noktalarından arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.94 in.)

Ağırlık (paketli)

4.31 kg (9.5 lb)

Yığın bağlantı noktaları

Herhangi bir 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası, 100/1000BASE-X bağlantı noktası veya 10GE SFP+ bağlantı noktası

RTC

Desteklenmiyor

RPS

Desteklenmiyor

PoE

Desteklenmiyor

Anma gerilimi aralığı

-48 V DC - -60 V DC

Maksimum gerilim aralığı

-38.4 V DC - -72 V DC

Maksimum güç tüketimi (100% verim, fanların tam hızı)

65 W

Tipik güç tüketimi (trafik yükünün %30'u)
  • ATIS standardına göre test edilmiştir
  • EEE etkin
  • PoE güç tüketimi yok

46 W

Çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F)
NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ortam sıcaklığı 0°C (32°F)'nin altına düştüğünde anahtar başlatılamaz.

Kısa süreli çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +55°C (23°F ila 131°F)

NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ekipman normal çalışma sıcaklığı aralığının ötesinde kısa süreliğine çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
  • Ekipman yılda en fazla 96 saat boyunca 50°C (122°F) üzerinde sürekli olarak çalışır.
  • Ekipman yılda toplamda 360 saatten fazla olmamak üzere 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman yılda 15'ten fazla olmamak üzere 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
Yukarıdaki sınırlardan herhangi biri aşılırsa ekipman hasar görebilir veya beklenmedik istisnalar yaşanabilir.

Ekipman 0°C (32°F)'nin altında bir sıcaklıkta başlatılamaz. Bu koşullar altında kullanılan optik modüllerin maksimum mesafesi 10 km'yi geçemez.

Depolama sıcaklığı

-40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F)

Normal sıcaklıkta gürültü (27°C, ses gücü)

< 53.3 dB(A)

Bağıl nem

5% ila 95%, yoğuşmasız

Çalışma rakımı

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik sertifikası
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

98010965

S5735-L32ST4X-D 98010965 100/1000BASE-X portları


Hizmetimiz


100% Düşük Fiyat Garantisi:

networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan fiyatlarla sunar


100% Kalite Güvencesi:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.


100% Para İadesi Garantisi:

İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.



SSS


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
C: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtardır.


S2: S6730-H24X6C kaç adet 10GE bağlantı noktası sağlar?
C: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP+ bağlantı noktası sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE yukarı bağlantılarını destekliyor mu?
C: Evet. Anahtar, 6 × 100GE QSFP28 arayüzü sağlar. Yukarı bağlantı bağlantı noktaları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin spesifikasyonlarına göre bir Lisans aracılığıyla 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin iletim performansı nedir?
C: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir iletim performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtmektedir.


S5: S6730-H24X6C kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
C: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağ oluşturma için konumlandırmaktadır.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
C: Evet. VXLAN Katman 2 ve Katman 3 ağ geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış ağ geçitlerini ve BGP-EVPN'yi destekleyerek kampüs ağı sanallaştırması için uygundur.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
C: Evet. S6730-H24X6C, 1.000 adede kadar kablosuz AP'nin yönetimini destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
C: Evet. SVF ile S6730-H24X6C, erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için bir Anahtar olarak çalışabilir, ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
C: Evet. S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz verisi toplama ve ağ operasyon analizi için Telemetriyi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi doğrulamalıyım?
C: Müşteriler, sipariş vermeden önce gerekli yukarı bağlantı hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü ve diğer aksesuarları doğrulamalıdır.