Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735-L24P4X-A 98010927 10/100/1000BASE-T portlu Kurumsal Kampüs WiFi Ağı

S5735-L24P4X-A 98010927 10/100/1000BASE-T portlu Kurumsal Kampüs WiFi Ağı

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735-L24P4X-A
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735-L24P4X-A
Ürün adı:
Kurumsal Kampüs WiFi Ağı
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

S5735-L24P4X-A kurumsal kampüs anahtarı

,

Huawei S5700 24 portlu gigabit anahtar

,

S5735-L24P4X-A WiFi ağ anahtarı

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 BİRİM
Fiyat:
380-420USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 İş Günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735-L24P4X-A 98010927 10/100/1000BASE-T portlu Kurumsal Kampüs WiFi Ağı


Açıklama


Port Özellikleri
Aşağı Yön 24 × 10/100/1000BASE-T gigabit elektrik portu, PoE+ destekli, port başına maksimum 30W güç
Yukarı Yön 4 × 10GE SFP+10G optik port
Bağımsız yönetim için Konsol hata ayıklama portu ve USB portu ile donatılmıştır


Donanım Performansı
Anahtarlama kapasitesi 336Gbps/3.36Tbps
Paket iletim hızı 108Mpps
Kasa 1U raf 442 × 220 × 43.6mm
Güç kaynağı, takılamayan ve yedekli olmayan dahili sabit AC güç kaynağına sahiptir (100-240V)
Toplam PoE çıkış gücü 380W
Tüm makinenin maksimum güç tüketimi 458W
Isı dağıtımı için soğutma fanı
Çalışma sıcaklığı -5 °C~+50 °C


Yazılım Yeteneği
VRP platformu, üç katmanlı yönlendirme, statik yönlendirme OSPF VRRP IPv4 IPv6 çift yığın
IStack istifleme, 4K VLAN, IGMP multicast QoS
Güvenlik Özellikleri Port Güvenliği ARP Saldırı Önleme 802.1X MAC Kimlik Doğrulama
SVF'yi destekler, asteroid uzak modülünü yönetmek için SVF ana cihazı olarak kullanılabilir

Resimler


S5735-L24P4X-A 98010927 10/100/1000BASE-T portlu Kurumsal Kampüs WiFi Ağı

Şartname


Öğe

Açıklama

Bellek (RAM)

1 GB

Flash

Toplam 512 MB. Mevcut flash bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın.

Arızalar Arası Ortalama Süre (MTBF)

57.07 yıl

Erişilebilirlik

> 0.99999

Servis portu aşırı gerilim koruması

Ortak mod: ±7 kV

Güç kaynağı aşırı gerilim koruması

Diferansiyel modda ±6 kV, ortak modda ±6 kV

Boyutlar (Y x G x D)

  • Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 220.0 mm (1.72 inç x 17.4 inç x 8.7 inç)
  • Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki portlardan arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 inç x 17.4 inç x 8.94 inç)

Ağırlık (paketli)

4.31 kg (9.5 lb)

Yığın portları

Herhangi bir 10/100/1000BASE-T portu veya 10GE SFP+ portu (V200R019C10 ve sonraki sürümlerde geçerlidir)

RTC

Desteklenmiyor

RPS

Desteklenmiyor

PoE

Destekleniyor

Anma gerilimi aralığı

  • AC girişi: 100 V AC - 240 V AC, 50/60 Hz
  • Yüksek Gerilim DC girişi: 240 V DC

Maksimum gerilim aralığı

  • AC girişi: 90 V AC - 290 V AC, 45 Hz - 65 Hz
  • Yüksek Gerilim DC girişi: 190 V DC - 290 V DC

Maksimum güç tüketimi (%100 verimlilik, fanların tam hızı)

  • PoE fonksiyonu sağlamıyor: 56 W
  • %100 PoE yükleri: 458 W (PoE: 380 W)
Tipik güç tüketimi (%30 trafik yükü)
  • ATIS standardına göre test edilmiştir
  • EEE etkinleştirildi
  • PoE güç tüketimi yok

43 W

Çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F)
NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ortam sıcaklığı 0°C (32°F) altına düştüğünde anahtar başlatılamaz.

Kısa süreli çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +55°C (23°F ila 131°F)

NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ekipman normal çalışma sıcaklığı aralığının ötesinde kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
  • Ekipman yılda en fazla 96 saat boyunca 50°C (122°F) üzerinde sürekli olarak çalışır.
  • Ekipman yılda toplamda 360 saatten fazla olmamak üzere 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman yılda 15 defadan fazla olmamak üzere 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
Yukarıdaki sınırlardan herhangi birinin aşılması durumunda ekipman hasar görebilir veya beklenmedik istisnalar yaşanabilir.

Ekipman 0°C (32°F) altındaki sıcaklıklarda başlatılamaz. Bu koşullar altında kullanılan optik modüllerin maksimum mesafesi 10 km'yi geçemez.

Depolama sıcaklığı

-40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F)

Normal sıcaklıkta gürültü (27°C, ses gücü)

< 57.7 dB(A)

Bağıl nem

%5 ila %95, yoğuşmasız

Çalışma rakımı

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik sertifikası
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

98010927

S5735-L24P4X-A 98010927 10/100/1000BASE-T portlu Kurumsal Kampüs WiFi Ağı


Hizmetimiz


100% Düşük Fiyat Garantisi:

networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan fiyatlarla sunar


100% Kalite Güvencesi:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.


100% Para İadesi Garantisi:

İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.



SSS


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
C: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtardır.


S2: S6730-H24X6C kaç adet 10GE portu sağlar?
C: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP+ portu sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE yukarı bağlantıları destekliyor mu?
C: Evet. Anahtar 6 × 100GE QSFP28 arayüzü sağlar. Yukarı bağlantı portları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin spesifikasyonlarına göre bir Lisans aracılığıyla 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin iletim performansı nedir?
C: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir iletim performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtmektedir.


S5: S6730-H24X6C kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
C: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağ oluşturma için konumlandırmaktadır.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
C: Evet. Kampüs ağı sanallaştırması için uygun hale getiren VXLAN Katman 2 ve Katman 3 ağ geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış ağ geçitlerini ve BGP-EVPN'yi destekler.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
C: Evet. S6730-H24X6C, 1.000'e kadar kablosuz AP'nin yönetimini destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
C: Evet. SVF ile S6730-H24X6C, erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için bir Ana Cihaz olarak çalışabilir, ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
C: Evet. S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz verisi toplama ve ağ operasyon analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi teyit etmeliyim?
C: Müşteriler, sipariş vermeden önce gerekli yukarı bağlantı hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü ve diğer aksesuarları teyit etmelidir.