Do domu > Produkty >
przełącznik Huaweia
>
S5735-L24P4X-A 98010927 porty 10/100/1000BASE-T Sieć WiFi dla kampusu przedsiębiorstwa

S5735-L24P4X-A 98010927 porty 10/100/1000BASE-T Sieć WiFi dla kampusu przedsiębiorstwa

Szczegóły produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Huawei
Numer modelu: S5735-L24P4X-A
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
Huawei
Numer modelu:
S5735-L24P4X-A
Nazwa produktu:
Sieć Wi-Fi w kampusie korporacyjnym
Podkreślić:

High Light

Podkreślić:

S5735-L24P4X-A przełącznik dla kampusu przedsiębiorstwa WiFi

,

Przełącznik gigabitowy Huawei S5700 z 24 portami

,

S5735-L24P4X-A przełącznik sieci WiFi

Informacje handlowe
Minimalne zamówienie:
1 JEDNOSTKA
Cena:
380-420USD
Szczegóły pakowania:
Oryginalny karton
Czas dostawy:
7 dni roboczych
Zasady płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply:
1000 jednostek
Opis produktu

S5735-L24P4X-A 98010927 10/100/1000BASE-T porty Sieć WiFi dla przedsiębiorstw


Opis


Specyfikacja portów
24 × porty elektryczne gigabit 10/100/1000BASE-T, obsługujące PoE+, z maksymalną mocą 30W na port
4 × porty optyczne SFP+ 10GE
Wyposażony w port debugowania konsoli i port USB do niezależnego zarządzania


Wydajność sprzętu
Przepustowość przełączania 336Gbps/3.36Tbps
Szybkość przekazywania pakietów 108Mpps
Obudowa 1U, wymiary 442 × 220 × 43.6mm
Zasilacz ma wbudowany stały zasilacz AC 100-240V, który nie jest wymienny i nie posiada redundancji
Całkowita moc wyjściowa PoE 380W
Maksymalny pobór mocy całego urządzenia wynosi 458W
Wentylator chłodzący do rozpraszania ciepła
Temperatura pracy -5 °C~+50 °C


Możliwości oprogramowania
Platforma VRP, routing trójwarstwowy, routing statyczny OSPF VRRP IPv4 IPv6 dual stack
Stosowanie IStack, 4K VLAN, multicast IGMP QoS
Funkcje bezpieczeństwa: Port Security, ARP Anti-attack, 802.1X, uwierzytelnianie MAC
Obsługa SVF, może być używany jako urządzenie nadrzędne SVF do zarządzania zdalnymi modułami asteroid

Zdjęcia


S5735-L24P4X-A 98010927 porty 10/100/1000BASE-T Sieć WiFi dla kampusu przedsiębiorstwa

Specyfikacja


Pozycja

Opis

Pamięć (RAM)

1 GB

Pamięć Flash

Łącznie 512 MB. Aby sprawdzić dostępny rozmiar pamięci flash, uruchom polecenie display version.

Średni czas między awariami (MTBF)

57.07 lat

Dostępność

> 0.99999

Ochrona przeciwprzepięciowa portów serwisowych

Tryb wspólny: ±7 kV

Ochrona przeciwprzepięciowa zasilania

±6 kV w trybie różnicowym, ±6 kV w trybie wspólnym

Wymiary (wys. x szer. x gł.)

  • Podstawowe wymiary (bez części wystających z obudowy): 43.6 mm x 442.0 mm x 220.0 mm (1.72 cala x 17.4 cala x 8.7 cala)
  • Maksymalne wymiary (głębokość to odległość od portów na panelu przednim do części wystających z panelu tylnego): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 cala x 17.4 cala x 8.94 cala)

Waga (z opakowaniem)

4.31 kg (9.5 lb)

Porty stosu

Dowolne porty 10/100/1000BASE-T lub porty 10GE SFP+ (dotyczy wersji V200R019C10 i nowszych)

RTC

Nieobsługiwane

RPS

Nieobsługiwane

PoE

Obsługiwane

Zakres napięcia znamionowego

  • Wejście AC: 100 V AC do 240 V AC, 50/60 Hz
  • Wejście DC wysokiego napięcia: 240 V DC

Maksymalny zakres napięcia

  • Wejście AC: 90 V AC do 290 V AC, 45 Hz do 65 Hz
  • Wejście DC wysokiego napięcia: 190 V DC do 290 V DC

Maksymalny pobór mocy (100% przepustowości, pełna prędkość wentylatorów)

  • Bez funkcji PoE: 56 W
  • 100% obciążenia PoE: 458 W (PoE: 380 W)
Typowy pobór mocy (30% obciążenia ruchem)
  • Testowane zgodnie ze standardem ATIS
  • EEE włączone
  • Brak poboru mocy PoE

43 W

Temperatura pracy

-5°C do +50°C (23°F do 122°F) na wysokości 0-1800 m (0-5906 stóp)
UWAGA:

Gdy wysokość wynosi od 1800 do 5000 m (5906-16404 stóp), najwyższa temperatura pracy zmniejsza się o 1°C (1.8°F) co 220 m (722 stóp) wzrostu wysokości.

Przełącznik nie może zostać uruchomiony, gdy temperatura otoczenia jest niższa niż 0°C (32°F).

Krótkoterminowa temperatura pracy

-5°C do +55°C (23°F do 131°F) na wysokości 0-1800 m (0-5906 stóp)

UWAGA:

Gdy wysokość wynosi od 1800 do 5000 m (5906-16404 stóp), najwyższa temperatura pracy zmniejsza się o 1°C (1.8°F) co 220 m (722 stóp) wzrostu wysokości.

Urządzenie może pracować poza normalnym zakresem temperatury pracy przez krótki okres, ale muszą być spełnione następujące warunki:
  • Urządzenie pracuje w temperaturze powyżej 50°C (122°F) przez maksymalnie 96 godzin rocznie.
  • Urządzenie pracuje w temperaturze powyżej 50°C (122°F) przez łączny czas nieprzekraczający 360 godzin rocznie.
  • Urządzenie pracuje w temperaturze powyżej 50°C (122°F) nie więcej niż 15 razy w roku.
Urządzenie może ulec uszkodzeniu lub wystąpić nieoczekiwane wyjątki, jeśli jakiekolwiek z powyższych limitów zostanie przekroczone.

Urządzenie nie może zostać uruchomione, gdy temperatura jest niższa niż 0°C (32°F). Maksymalna odległość modułów optycznych używanych w tych warunkach nie może przekraczać 10 km.

Temperatura przechowywania

-40°C do +70°C (-40°F do +158°F)

Hałas w normalnej temperaturze (27°C, moc akustyczna)

< 57.7 dB(A)

Wilgotność względna

5% do 95%, bez kondensacji

Wysokość pracy

0-5000 m (0-16404 stóp)

Certyfikacja

  • Certyfikacja EMC
  • Certyfikacja bezpieczeństwa
  • Certyfikacja produkcji

Numer części

98010927

S5735-L24P4X-A 98010927 porty 10/100/1000BASE-T Sieć WiFi dla kampusu przedsiębiorstwa


Nasze usługi


Gwarancja najniższej ceny 100%:

networks-equipments.com oferuje wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych


Gwarancja jakości 100%:

Wszystkie przedmioty są fabrycznie nowe i zapieczętowane. Dla dodatkowego spokoju, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana jako w idealnym stanie technicznym przez inżyniera - na Twoje życzenie.


Gwarancja zwrotu pieniędzy 100%:

Jeśli Twoje zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić każdy produkt, który kupiłeś od nas.


Profesjonalne wsparcie techniczne:

Doświadczony zespół techniczny networks-equipments.com może zapewnić wsparcie telefoniczne, czatem, e-mailem lub zdalnym logowaniem.



FAQ


P1: Co to jest Huawei S6730-H24X6C?
O: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C to przełącznik 10GE stacjonarny zaprojektowany dla sieci agregacji i dostępu dużych kampusów korporacyjnych, a także dla rdzeniowych sieci małych i średnich kampusów.


P2: Ile portów 10GE oferuje S6730-H24X6C?
O: S6730-H24X6C oferuje 24 porty SFP+ 10GE do połączeń sieci optycznych o dużej gęstości.


P3: Czy S6730-H24X6C obsługuje łącza nadrzędne 100GE?
O: Tak. Przełącznik oferuje 6 interfejsów QSFP28 40GE. Porty nadrzędne są domyślnie 40GE i mogą zostać zaktualizowane do 100GE za pomocą licencji zgodnie ze specyfikacjami Huawei.


P4: Jaka jest wydajność przekazywania S6730-H24X6C?
O: Oficjalna strona produktu Huawei China podaje wydajność przekazywania 1260 Mpps i przepustowość przełączania 2.56T/25.6Tbps.


P5: Czy S6730-H24X6C nadaje się do sieci kampusowych dla przedsiębiorstw?
O: Tak. Huawei pozycjonuje serię S6730-H dla sieci agregacji i dostępu dużych kampusów korporacyjnych, a także dla sieci rdzeniowych w małych i średnich kampusach.


P6: Czy S6730-H24X6C obsługuje VXLAN?
O: Tak. Obsługuje bramy VXLAN warstwy 2 i 3, bramy scentralizowane i rozproszone oraz BGP-EVPN, co czyni go odpowiednim do wirtualizacji sieci kampusowych.


P7: Czy S6730-H24X6C może zarządzać punktami dostępu bezprzewodowego?
O: Tak. S6730-H24X6C obsługuje zarządzanie do 1000 punktów dostępu bezprzewodowego i zapewnia funkcje zarządzania WLAN dla zintegrowanych sieci kampusowych przewodowych i bezprzewodowych.


P8: Czy S6730-H24X6C może zarządzać przełącznikami dostępowymi?
O: Tak. Dzięki SVF, S6730-H24X6C może działać jako przełącznik nadrzędny do zarządzania przełącznikami dostępowymi i punktami dostępu, pomagając uprościć wdrażanie i zarządzanie siecią.


P9: Czy S6730-H24X6C obsługuje telemetrię sieciową?
O: Tak. Seria S6730-H obsługuje telemetrię do zbierania danych urządzeń w czasie rzeczywistym i analizy działania sieci.


P10: Co należy potwierdzić przed zakupem S6730-H24X6C?
O: Klienci powinni potwierdzić wymaganą prędkość łącza nadrzędnego, wymagania licencyjne 40GE lub 100GE, moduły optyczne, kable, konfigurację zasilania, wersję oprogramowania i inne akcesoria przed złożeniem zamówienia.