Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735-L24T4X-D 98010961 24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası+4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası Ethernet Anahtarı

S5735-L24T4X-D 98010961 24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası+4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası Ethernet Anahtarı

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735-L24T4X-D
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735-L24T4X-D
Ürün adı:
kurumsal anahtar
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

S5735-L24T4X-D Ethernet Anahtarı

,

24 portlu Gigabit Ethernet anahtarı

,

4x10GE SFP+ anahtarı

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 BİRİM
Fiyat:
180-220USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 İş Günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735-L24T4X-D 98010961 24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası+4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası  Ethernet Anahtarı


Açıklama


Bağlantı Noktası Özellikleri
Aşağı Yön 24 × 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet bağlantı noktası, PoE yok
Yukarı Yön 4 x GE SFP gigabit optik bağlantı noktası, fiber optik uplink için gigabit optik modülleri bağlama yeteneğine sahip
Konsol hata ayıklama bağlantı noktası, USB bağlantı noktası, bağımsız yönetim ile birlikte gelir


Donanım performansı
Anahtarlama kapasitesi 56Gbps/336Gbps
Paket iletim hızı 42Mpps
Kasa 1U raf 442 × 220 × 43.6mm
Güç kaynağı, takılabilir olmayan ve çift güç yedekliliğini desteklemeyen 100-240V dahili sabit AC güç kaynağına sahiptir
Maksimum güç tüketimi 29.7W
Fan olmadan doğal ısı dağılımı, sessiz
Çalışma sıcaklığı -5 ℃~+50 ℃


Yazılım yeteneği
VRP platformu, üç katmanlı statik yönlendirme OSPF VRRP IPv4/IPv6 çift yığınını destekler
IStack istifleme, 4K VLAN, IGMP multicast, QoS
Güvenlik Özellikleri Bağlantı Noktası Güvenliği ARP Saldırı Önleme 802.1X MAC Kimlik Doğrulama
SVF'yi destekler ve SVF için uzak modülleri yönetmek üzere ana cihaz olarak kullanılabilir

Resimler


S5735-L24T4X-D 98010961 24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası+4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası Ethernet Anahtarı

Şartname


Öğe

Açıklama

Bellek (RAM)

1 GB

Flash

Toplam 512 MB. Kullanılabilir flash bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın.

Arızalar arasındaki ortalama süre (MTBF)

50.68 yıl

Kullanılabilirlik

> 0.99999

Servis bağlantı noktası aşırı gerilim koruması

Ortak mod: ±7 kV

Güç kaynağı aşırı gerilim koruması

Diferansiyel modda ±2 kV, ortak modda ±4 kV

Boyutlar (Y x G x D)

  • Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 43.6 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 1.72 in.)
  • Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki bağlantı noktalarından arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.94 in.)

Ağırlık (paketli)

4 kg (8.82 lb)

Yığın bağlantı noktaları

Herhangi bir 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası veya 10GE SFP+ bağlantı noktası

RTC

Desteklenmiyor

RPS

Desteklenmiyor

PoE

Desteklenmiyor

Anma gerilimi aralığı

-48 V DC - -60 V DC

Maksimum gerilim aralığı

-38.4 V DC - -72 V DC

Maksimum güç tüketimi (100% verim, fanların tam hızı)

43 W

Tipik güç tüketimi (%30 trafik yükü)
  • ATIS standardına göre test edilmiştir
  • EEE etkin
  • PoE güç tüketimi yok

27 W

Çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F)
NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Anahtar, ortam sıcaklığı 0°C (32°F) altına düştüğünde başlatılamaz.

Kısa süreli çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +55°C (23°F ila 131°F)

NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1.8°F) azalır.

Ekipman, kısa süreli bir süre için normal çalışma sıcaklığı aralığının dışında çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
  • Ekipman, yılda en fazla 96 saat boyunca sürekli olarak 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman, yılda toplamda en fazla 360 saat boyunca 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman, yılda en fazla 15 kez 50°C (122°F) üzerinde çalışır.
Önceki sınırlardan herhangi biri aşılırsa ekipman hasar görebilir veya beklenmedik istisnalar yaşanabilir.

Ekipman, sıcaklık 0°C (32°F) altına düştüğünde başlatılamaz. Bu koşullarda kullanılan optik modüllerin maksimum mesafesi 10 km'yi geçemez.

Depolama sıcaklığı

-40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F)

Normal sıcaklıkta gürültü (27°C, ses gücü)

< 47.3 dB(A)

Bağıl nem

%5 ila %95, yoğuşmasız

Çalışma rakımı

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik sertifikası
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

98010961

S5735-L24T4X-D 98010961 24*10/100/1000BASE-T Bağlantı Noktası+4*10GE SFP+ Bağlantı Noktası Ethernet Anahtarı


Hizmetimiz


100% Düşük Fiyat Garantisi:

networks-equipments.com, düşük toptan satış fiyatlarıyla yüksek kaliteli ürünler sunar


100% Kalite Güvencesi:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir — isteğiniz üzerine.


100% Para İadesi Garantisi:

İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.



SSS


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
C: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtardır.


S2: S6730-H24X6C kaç adet 10GE bağlantı noktası sağlar?
C: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP+ bağlantı noktası sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE uplink'leri destekliyor mu?
C: Evet. Anahtar, 6 × 100GE QSFP28 arayüzü sağlar. Uplink bağlantı noktaları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin spesifikasyonlarına göre bir Lisans aracılığıyla 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin iletim performansı nedir?
C: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir iletim performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtmektedir.


S5: S6730-H24X6C kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
C: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağlarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağ oluşturma için konumlandırmaktadır.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
C: Evet. VXLAN Katman 2 ve Katman 3 ağ geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış ağ geçitlerini ve BGP-EVPN'yi destekleyerek kampüs ağı sanallaştırması için uygundur.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
C: Evet. S6730-H24X6C, 1.000 adede kadar kablosuz AP'nin yönetimini destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
C: Evet. SVF ile S6730-H24X6C, erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için Anahtar olarak çalışabilir, ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
C: Evet. S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz verilerini toplamak ve ağ operasyon analizleri yapmak için Telemetriyi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi teyit etmeliyim?
C: Müşteriler, sipariş vermeden önce gerekli uplink hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü ve diğer aksesuarları teyit etmelidir.