Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5731S-H48T4S-A 02353DJG 48* 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası + 4*1000BASE-X bağlantı noktası Ağ Anahtarı

S5731S-H48T4S-A 02353DJG 48* 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası + 4*1000BASE-X bağlantı noktası Ağ Anahtarı

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5731S-H48T4S-A
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5731S-H48T4S-A
Ürün adı:
ağ anahtarı
Değişim kapasitesi:
672 Gb/sn/6,72 Tb/sn
Paket yönlendirme hızı:
144Mpps/166Mpps
Hafıza:
1GB; Flaş: 512MB
MAC adres tablosu:
32K; maksimum VLAN'lar: 4094
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

Huawei S5700 48 portlu gigabit anahtarı

,

S5731S-H48T4S-A ağ anahtarı

,

4 SFP bağlantı noktası ile

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 adet
Fiyat:
450-575 USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 iş günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5731S-H48T4S-A 02353DJG 48* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları Ağ anahtarı


Açıklama


CloudEngine S5731S-H48T4S-A, S5731S-H serisi geliştirilmiş gigabit erişim anahtarına aittir, 1U raf tasarımı ile ve VRP işletim sistemine dayanmaktadır.bina ağları, küçük ve orta ölçekli birleştirme ve diğer senaryolar. Cihaz, yüksek yoğunluklu terminal erişimi için 48 gigabitlik elektrikli bağlantı bağlantıları, yüksek hızlı yük bağlantısı için 4 10G SFP+ optik bağlantı bağlantısı ile donatılmıştır.1+1 güç yedekliliğini destekler, ve IPv4 / IPv6 çift yığını destekleyen, ikinci ve üçüncü katman QoS, Güvenlik ve sanallaştırma yeteneklerine sahiptir ve orta ve büyük ölçekli kampüs ağ yapısının ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Katman 2 özellikleri: iStack akıllı yığma, LACP bağlantı toplama STP/RSTP/MSTP,GVRP,MUX-VLAN,Voice-VLAN, Destek döngü koruması ve port toplama.
Üç katman özellikleri: statik yönlendirme RIP,OSPF,IS-IS,BGP; DHCP sunucusu, DHCP röle VRRP; Tam IPv4/IPv6 çift yığın.
QoS yetenekleri: Liman hız sınırı, kuyruğu planlama, trafik şekillendirme, trafik sınıflandırması, 802.1p ve DSCP öncelik etiketlemesini destekleme.
Güvenlik yetenekleri: 802.1X, MAC kimlik doğrulama, port güvenliği, IP-MAC bağlama, ARP / DoS saldırılarının önlenmesi, AAA kimlik doğrulama, SSH güvenli giriş.
Sanalleştirme ve İşlemler: SVF Super Virtual Fabric ve VXLAN'ı Destekler; NETCONF, SNMP, web ağ yönetimi, eSight ağ yönetimi Destekler; PNP plug and play açılışını, LLDP'yi,sFlow Trafik Örnekleme.

Resimler


S5731S-H48T4S-A 02353DJG 48* 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası + 4*1000BASE-X bağlantı noktası Ağ Anahtarı

Spesifikasyon


Ürün

Açıklama

Bellek (RAM)

4 GB

Flaş

1 GB toplamda. Kullanılabilir flash bellek boyutunu görüntülemek için,Görüntüleme sürümüKomuta.

Aradaki ortalama arıza süresi (MTBF)

55.31 yıl

Kullanılabilir

> 0.99999

Servis limanı dalgalanma koruması

Genel mod: ±6 kV

Güç kaynağı artış koruması

  • AC güç modülleri kullanılarak: Diferansiyel modda ±6 kV, ortak modda ±6 kV
  • DC güç modülleri kullanarak: Diferansiyel modda ±2 kV, ortak modda ±4 kV

Boyutlar (H x W x D)

  • Temel boyutlar (bedenin dışına çıkan parçaları hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 420.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 16.5 in.)
  • Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki kapılardan arka paneldeki sapına kadar olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 448.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 17.7 in.)

Ağırlık (paketle birlikte)

9.5 kg (20.94 lb)

Yükleme portları

1000BASE-Xön panelde portlar

RTC

Desteklenen

RPS

Desteklenmiyor

PoE

Desteklenmiyor

Adlık gerilim aralığı

  • AC giriş: 100 V AC ile 240 V AC, 50/60 Hz
  • Yüksek gerilimli DC giriş: 240 V DC
  • DC giriş: -48 V DC'den -60 V DC'ye

Maksimum gerilim aralığı

  • AC giriş: 90 V AC'den 290 V AC'ye, 45 Hz'den 65 Hz'ye
  • Yüksek voltajlı DC giriş: 190 V DC'den 290 V DC'ye kadar
  • DC giriş: -38.4 V DC'den -72 V DC'ye

Maksimum güç tüketimi (% 100 verim, fanların tam hızı)

113 W

Tipik güç tüketimi (30% trafik yükü, ATIS standardına göre test edildi)

85 W

Çalışma sıcaklığı

-5°C'den +45°C'ye (23°F'den 113°F'ye) 0-1800 m'lik bir yükseklikte (0-5906 ft.)
Not:

Yükseklik 1800-5000 m (5906-16404 ft) olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı, yüksekliğin 220 m (722 ft) arttığı her seferde 1 ° C (1.8 ° F) azalır.

Çevre sıcaklığı 0°C'den (32°F) daha düşükken anahtar çalıştırılamaz.

Depolama sıcaklığı

-40°C'den +70°C'ye (-40°F'den +158°F'ye)

Normal sıcaklık altındaki gürültü (27°C, ses gücü)

< 57,5 dB (A)

Nitelikli nem

5% ila 95%, yoğunlaşmayan

Uygulama yüksekliği

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik Sertifikasyonu
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

02353DJG

02353DJG-003

02353DJG-005


S5731S-H48T4S-A 02353DJG 48* 10/100/1000BASE-T bağlantı noktası + 4*1000BASE-X bağlantı noktası Ağ Anahtarı


Hizmetimiz


% 100 düşük fiyat garantisi:

networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar


% 100 Kalite Güvenliği:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.


%100 Para Geri Garanti:

Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.



Sık Sorulan Sorular


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
A: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtarıdır.


S2: S6730-H24X6C kaç 10GE bağlantı noktası sağlar?
A: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP + portları sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE yukarı bağlantılarını destekliyor mu?
Cevap: Evet. Değiştirici 6 × 100GE QSFP28 arayüzleri sağlar. Yüksek bağlantı portları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin özelliklerine göre bir Lisans ile 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin yollama performansı nedir?
A: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir yönlendirme performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtiyor.


S5: S6730-H24X6C, kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
A: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ve küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağlar için konumlandırıyor.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
VXLAN Katman 2 ve Katman 3 geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış geçitleri ve BGP-EVPN'yi destekler.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
S6730-H24X6C, 1.000 kablosuz AP'ye kadar yönetimi destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
A: Evet. SVF ile, S6730-H24X6C erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için ebeveyn anahtarı olarak çalışabilir ve ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz veri toplama ve ağ operasyonu analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi onaylamalıyım?
A: Müşteriler, gerekli yük bağlantı hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü,ve sipariş vermeden önce diğer aksesuarlar.