Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735S-S24T4S-A 98010939 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları ağ anahtarı

S5735S-S24T4S-A 98010939 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları ağ anahtarı

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735S-S24T4S-A
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735S-S24T4S-A
Ürün adı:
Kurumsal Ethernet anahtarı
Değişim kapasitesi:
672 Gb/sn/6,72 Tb/sn
Paket yönlendirme hızı:
144Mpps/166Mpps
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

Huawei S5700 24 portlu gigabit anahtar

,

S5735S-S24T4S ağ anahtarı 4 SFP portuyla

,

1000BASE-T ile 24 portlu Ethernet anahtarı

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 adet
Fiyat:
330-375 USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 iş günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735S-S24T4S-A 98010939 24* 10/100/1000BASE-T port+4*1000BASE-X port ağ anahtarı


Açıklama


CloudEngine S5735S-S24T4S-A, VRP işletim sistemi ile donatılmış, 1U raf olarak tasarlanmış bir S5735S-S serisi üç katmanlı gigabit erişim anahtarıdır. Kurumsal kampüs erişimi, şube ofisleri, küçük toplama, güvenlik izleme ağları ve diğer senaryolar için tasarlanmıştır. Cihaz, terminal erişimi için 24 gigabit elektrik portu ve fiber optik uplink için 4 gigabit SFP optik portu sunar, eksiksiz ikinci ve üçüncü katman yetenekleri, QoS, Güvenlik ve sanallaştırma yetenekleri, IPv4/IPv6 çift yığınını destekler, küçük ve orta ölçekli ağ yapımının ihtiyaçlarını karşılayabilir

Katman 2 özellikleri: iStack akıllı istifleme, LACP bağlantı toplama STP/RSTP/MSTP,GVRP,MUX‑VLAN,Voice‑VLAN, Döngü korumasını ve port toplamasını destekler.
Üç katman özellikleri: statik yönlendirme RIP,OSPF,IS‑IS,BGP; DHCP sunucusu, DHCP rölesi VRRP; Tam IPv4/IPv6 çift yığınını destekler.
QoS yetenekleri: Port hız sınırı, kuyruk zamanlaması, trafik şekillendirme, trafik sınıflandırma, 802.1p ve DSCP öncelik etiketlemesini destekler.
Güvenlik yetenekleri: 802.1X, MAC kimlik doğrulaması, port güvenliği, IP-MAC bağlama, ARP/DoS saldırılarını önleme, AAA kimlik doğrulaması, SSH güvenli oturum açma.
İşletim ve bakım yönetimi: web ağ yönetimi, SNMP, NETCONF, eSight ağ yönetimi desteği; PNP tak ve çalıştır açılışını, LLDP, sFlow trafik örneklemesini destekler.

Resimler


S5735S-S24T4S-A 98010939 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları ağ anahtarı

Şartname


Öğe

Açıklama

Bellek (RAM)

1 GB

Flaş

Toplam 512 MB. Mevcut flaş bellek boyutunu görüntülemek için sürümü görüntüle komutunu çalıştırın.

Arızalar arasındaki ortalama süre (MTBF)

69,42 yıl

Onarım için ortalama süre (MTTR)

2 saat

Kullanılabilirlik

> 0,99999

Servis portu aşırı gerilim koruması

Ortak mod: ±7 kV

Güç kaynağı aşırı gerilim koruması

  • AC güç modülleri kullanılarak: diferansiyel modda ±6 kV, ortak modda ±6 kV
  • DC güç modülleri kullanılarak: diferansiyel modda ±2 kV, ortak modda ±4 kV

Boyutlar (Y x G x D)

  • Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 420,0 mm (1,72 inç x 17,4 inç x 16,5 inç)
  • Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki portlardan arka paneldeki tutamağa kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 444,2 mm (1,72 inç x 17,4 inç x 17,49 inç)

Ağırlık (paketleme dahil)

7,89 kg (17,4 lb)

Yığın portları

Herhangi bir 10/100/1000BASE-T portu veya 1000BASE-X portu (V200R019C10 ve sonraki sürümlerde geçerlidir)

RTC

Desteklenir

RPS

Desteklenmez

PoE

Desteklenmez

Nominal voltaj aralığı

  • AC girişi: 100 V AC - 240 V AC, 50/60 Hz
  • Yüksek Gerilim DC girişi: 240 V DC
  • DC girişi: -48 V DC - -60 V DC

Maksimum voltaj aralığı

  • AC girişi: 90 V AC - 264 V AC, 47 Hz - 63 Hz
  • Yüksek Gerilim DC girişi: 190 V DC - 290 V DC
  • DC girişi: -38,4 V DC - -72 V DC

Maksimum güç tüketimi (100% verim, fanların tam hızı)

44 W

Tipik güç tüketimi (trafik yükünün %30'u)
  • ATIS standardına göre test edilmiştir
  • EEE etkinleştirildi
  • PoE güç tüketimi yok

29 W

Çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F)
NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı her 220 m (722 ft.) rakım artışında 1°C (1,8°F) azalır.

Ortam sıcaklığı 0°C (32°F) altına düştüğünde anahtar başlatılamaz.

Kısa süreli çalışma sıcaklığı

0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +55°C (23°F ila 131°F)

NOT:

Rakım 1800-5000 m (5906-16404 ft.) olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı her 220 m (722 ft.) rakım artışında 1°C (1,8°F) azalır.

Ekipman, normal çalışma sıcaklığı aralığının ötesinde kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
  • Ekipman, yılda en fazla 96 saat boyunca 45°C (113°F) üzerinde sürekli olarak çalışır.
  • Ekipman, yılda toplamda 360 saatten fazla olmamak üzere 45°C (113°F) üzerinde çalışır.
  • Ekipman, yılda 15 defadan fazla olmamak üzere 45°C (113°F) üzerinde çalışır.
Yukarıdaki sınırlardan herhangi birinin aşılması durumunda ekipman hasar görebilir veya beklenmedik istisnalar yaşanabilir.

Sıcaklık 0°C (32°F) altına düştüğünde ekipman başlatılamaz. Bu koşullar altında kullanılan optik modüllerin maksimum mesafesi 10 km'yi geçemez.

Depolama sıcaklığı

-40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F)

Normal sıcaklıkta gürültü (27°C, ses gücü)

< 58,9 dB(A)

Bağıl nem

5% - 95%, yoğuşmasız

Çalışma rakımı

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik sertifikası
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

98010939


S5735S-S24T4S-A 98010939 24* 10/100/1000BASE-T portları+4*1000BASE-X portları ağ anahtarı


Hizmetimiz


100% Düşük Fiyat Garantisi:

networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan fiyatlarla sunar


100% Kalite Güvencesi:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrikada mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.


100% Para İadesi Garantisi:

İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.



SSS


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
C: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtardır.


S2: S6730-H24X6C kaç adet 10GE portu sunar?
C: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP+ portu sunar.


S3: S6730-H24X6C 100GE uplink'leri destekliyor mu?
C: Evet. Anahtar, 6 × 100GE QSFP28 arayüzü sunar. Uplink portları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin spesifikasyonlarına göre bir Lisans aracılığıyla 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin iletim performansı nedir?
C: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir iletim performansı ve 2,56T/25,6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtmektedir.


S5: S6730-H24X6C kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
C: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağlarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağ oluşturma için konumlandırmaktadır.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
C: Evet. VXLAN Katman 2 ve Katman 3 ağ geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış ağ geçitlerini ve BGP-EVPN'yi destekleyerek kampüs ağı sanallaştırması için uygundur.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
C: Evet. S6730-H24X6C, 1.000'e kadar kablosuz AP'nin yönetimini destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
C: Evet. SVF ile S6730-H24X6C, erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için bir Anahtar olarak çalışabilir, ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
C: Evet. S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz verisi toplama ve ağ operasyon analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi teyit etmeliyim?
C: Müşteriler, sipariş vermeden önce gerekli uplink hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü ve diğer aksesuarları teyit etmelidir.