Ana Sayfa > Ürün >
Huawei anahtarı
>
S5735S-L24P4S-MA 98010926 24* PoE+ 10/100/1000BASE-T Portları+4*1000BASE-X Portları Enterprise Poe Switch

S5735S-L24P4S-MA 98010926 24* PoE+ 10/100/1000BASE-T Portları+4*1000BASE-X Portları Enterprise Poe Switch

Ürün detayları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huawei
Model numarası: S5735S-L24P4S-MA
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Marka adı:
Huawei
Model numarası:
S5735S-L24P4S-MA
Ürün adı:
Kurumsal Poe Anahtarı
Değişim kapasitesi:
336gbps/3.36tbps
Paket yönlendirme hızı:
51Mpps/126Mpps
Isı Dağılımı:
Çift fanlı zorlamalı soğutma, ön hava ve sağ hava çıkışı
Vurgulamak:

High Light

Vurgulamak:

Huawei S5700 PoE+ anahtar

,

24 portlu PoE+ kurumsal switch

,

Gigabit PoE + anahtarı SFP ile

Ticaret Bilgisi
Min sipariş miktarı:
1 adet
Fiyat:
140-180 USD
Ambalaj bilgileri:
Orijinal Karton
Teslim süresi:
7 iş günü
Ödeme koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Yetenek temini:
1000 adet
Ürün Açıklaması

S5735S-L24P4S-MA 98010926 24* PoE+ 10/100/1000BASE-T Portları+4*1000BASE-X Portları Enterprise Poe Switch


Açıklama


S5735S-L24P4S-MA, FutureMatrix S5735S-L serisine aittir ve 1U rak monteli üç katmanlı gigabit PoE + erişim anahtarıdır.Güvenlik izleme, kablosuz AP ağları, oteller, mağazalar ve park erişim senaryoları, entegre veri değişimi ve PoE güç kaynağı yetenekleri sağlıyor.SVF sıfır yapılandırması başlatma ve yığma, maliyet etkinliği ve işletme düzeyinde güvenilirliği dengeleyerek.

24 Gigabit PoE+elektrik bağlantı noktası, 4 Gigabit SFP optik bağlantı noktası, toplam PoE gücü 380W; 1U raf, yerleşik çift fan; statik yönlendirme OSPF desteği,RIP; SVF yığılmasını ve sıfır yapılandırma açılmasını destekle; Destek 802.1X, DHCP Snooping, ACL; Web ve eSight ağ yönetimini destekle; İş port yıldırım koruması ortak modu ± 7kV, güç portu yıldırım koruması ± 6kV; Tek AC güç kaynağı.


Resimler


S5735S-L24P4S-MA 98010926 24* PoE+ 10/100/1000BASE-T Portları+4*1000BASE-X Portları Enterprise Poe Switch

Spesifikasyon


Ürün

Açıklama

Bellek (RAM)

1 GB

Flaş

Toplamda 512 MB.Görüntüleme sürümüKomuta.

Aradaki ortalama arıza süresi (MTBF)

76.1 yıl

Onarım için ortalama zaman (MTTR)

2 saat.

Kullanılabilir

> 0.99999

Servis limanı dalgalanma koruması

Genel mod: ±7 kV

Güç kaynağı artış koruması

Farklı modda ±6 kV, ortak modda ±6 kV

Boyutlar (H x W x D)

  • Temel boyutlar (bedenin dışındaki parçaları hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 220.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.7 in.)
  • Maksimum boyutlar (derinlik ön panel üzerindeki kapılardan arka panelden çıkan parçalara olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 227.0 mm (1.72 in. x 17.4 in. x 8.94 in.)

Ağırlık (paketle birlikte)

4.31 kg (9.5 lb)

Yükleme portları

10/100/1000BASE-T veya 1000BASE-X portları (V200R019C10 ve sonraki sürümlerinde uygulanabilir)

RTC

Desteklenmiyor

RPS

Desteklenmiyor

PoE

Desteklenen

Adlık gerilim aralığı

  • AC giriş: 100 V AC ile 240 V AC, 50/60 Hz
  • Yüksek gerilimli DC giriş: 240 V DC

Maksimum gerilim aralığı

  • AC giriş: 90 V AC'den 290 V AC'ye, 45 Hz'den 65 Hz'ye
  • Yüksek voltajlı DC giriş: 190 V DC'den 290 V DC'ye kadar

Maksimum güç tüketimi (% 100 verim, fanların tam hızı)

  • PoE fonksiyonu sağlanmıyor: 53 W
  • % 100 PoE yükleri: 451 W (PoE: 380 W)
Tipik güç tüketimi (30% trafik yükü)
  • ATIS standardına göre test edildi
  • AEE etkinleştirilmiştir
  • PoE güç tüketimi yok

39 W

Çalışma sıcaklığı

-5°C'den +50°C'ye (23°F'den 122°F'ye) 0-1800 m'lik bir yükseklikte (0-5906 ft.)
Not:

Yükseklik 1800-5000 m (5906-16404 ft) olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı, yüksekliğin 220 m (722 ft) arttığı her seferde 1 ° C (1.8 ° F) azalır.

Çevre sıcaklığı 0°C'den (32°F) daha düşükken anahtar çalıştırılamaz.

Kısa süreli çalışma sıcaklığı

-5°C'den +55°C'ye (23°F'den 131°F'ye) 0-1800 m'lik bir yükseklikte (0-5906 ft.)

Not:

Yükseklik 1800-5000 m (5906-16404 ft) olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı, yüksekliğin 220 m (722 ft) arttığı her seferde 1 ° C (1.8 ° F) azalır.

Ekipman, normal çalışma sıcaklık aralığının ötesinde kısa süreli olarak çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar yerine getirilmelidir:
  • Ekipman, bir yılda en fazla 96 saat boyunca 50°C'den fazla (122°F) bir sıcaklıkta sürekli çalışır.
  • Ekipman, bir yılda toplam 360 saatten fazla 50°C (122°F) 'den fazla bir sıcaklıkta çalışır.
  • Ekipman, bir yılda en fazla 15 kez 50°C'den fazla sıcaklıkta çalışır.
Ekipman, önceki sınırlardan herhangi birinin aşılması durumunda hasar görebilir veya beklenmedik istisnalar yaşayabilir.

Bu koşullarda kullanılan optik modüllerin maksimum mesafesi 10 km'yi geçemez.

Depolama sıcaklığı

-40°C'den +70°C'ye (-40°F'den +158°F'ye)

Normal sıcaklık altındaki gürültü (27°C, ses gücü)

< 57,7 dB (A)

Nitelikli nem

5% ila 95%, yoğunlaşmayan

Uygulama yüksekliği

0-5000 m (0-16404 ft.)

Sertifikasyon

  • EMC sertifikası
  • Güvenlik Sertifikasyonu
  • Üretim sertifikası

Parça numarası

98010926


S5735S-L24P4S-MA 98010926 24* PoE+ 10/100/1000BASE-T Portları+4*1000BASE-X Portları Enterprise Poe Switch


Hizmetimiz


% 100 düşük fiyat garantisi:

networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar


% 100 Kalite Güvenliği:

Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.


%100 Para Geri Garanti:

Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Teknik Destek:

networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.



Sık Sorulan Sorular


S1: Huawei S6730-H24X6C nedir?
A: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C, büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ile küçük ve orta ölçekli kampüs çekirdek ağları için tasarlanmış bir 10GE sabit anahtarıdır.


S2: S6730-H24X6C kaç 10GE bağlantı noktası sağlar?
A: S6730-H24X6C, yüksek yoğunluklu optik ağ bağlantıları için 24 × 10GE SFP + portları sağlar.


S3: S6730-H24X6C 100GE yukarı bağlantılarını destekliyor mu?
Cevap: Evet. Değiştirici 6 × 100GE QSFP28 arayüzleri sağlar. Yüksek bağlantı portları varsayılan olarak 40GE'dir ve Huawei'nin özelliklerine göre bir Lisans ile 100GE'ye yükseltilebilir.


S4: S6730-H24X6C'nin yollama performansı nedir?
A: Huawei Çin resmi ürün sayfası, 1260 Mpps'lik bir yönlendirme performansı ve 2.56T/25.6Tbps'lik bir anahtarlama kapasitesi belirtiyor.


S5: S6730-H24X6C, kurumsal kampüs ağları için uygun mu?
A: Evet. Huawei, S6730-H serisini büyük kurumsal kampüs toplama ve erişim ağları ve küçük ve orta ölçekli kampüslerde çekirdek ağlar için konumlandırıyor.


S6: S6730-H24X6C VXLAN'ı destekliyor mu?
VXLAN Katman 2 ve Katman 3 geçitlerini, merkezi ve dağıtılmış geçitleri ve BGP-EVPN'yi destekler.


S7: S6730-H24X6C kablosuz erişim noktalarını yönetebilir mi?
S6730-H24X6C, 1.000 kablosuz AP'ye kadar yönetimi destekler ve entegre kablolu ve kablosuz kampüs ağları için WLAN yönetim yetenekleri sağlar.


S8: S6730-H24X6C erişim anahtarlarını yönetebilir mi?
A: Evet. SVF ile, S6730-H24X6C erişim anahtarlarını ve AP'leri yönetmek için ebeveyn anahtarı olarak çalışabilir ve ağ dağıtımını ve yönetimini basitleştirmeye yardımcı olur.


S9: S6730-H24X6C ağ telemetrisini destekliyor mu?
S6730-H serisi, gerçek zamanlı cihaz veri toplama ve ağ operasyonu analizi için Telemetri'yi destekler.


S10: S6730-H24X6C'yi satın almadan önce neyi onaylamalıyım?
A: Müşteriler, gerekli yük bağlantı hızını, 40GE veya 100GE Lisans gereksinimlerini, optik modülleri, kabloları, güç yapılandırmasını, yazılım sürümünü,ve sipariş vermeden önce diğer aksesuarlar.