Açıklama
CloudEngine S5731-S32ST4X-A (yaygın olarak S5731S-S32ST4X-A olarak bilinir), Huawei S5731-S serisi bir gigabit üç katmanlı Ethernet kurumsal seviye anahtarıdır ve 24 optik ve 8 portlu hibrit porta sahiptir. Kampüs/bina ağlarında fiber öncelikli erişim ve 10 gigabit uplink için tasarlanmıştır. S5731-S32ST4X-A, AC güç kaynağı, 10 Gigabit uplink ve eksiksiz üç katmanlı yönlendirme ile donatılmış, 24 optik ve 8 elektrikli hibrit porta sahip standart bir üç katmanlı anahtardır ve özellikle fiber yoğun erişim senaryoları için tasarlanmıştır.
Resimler
![]()
Şartname
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Ambalajsız Boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] |
Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 8,66 inç) Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki portlardan arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 8,94 inç) |
| Ambalajlı Boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 355,0 mm (3,54 inç x 21,65 inç x 13,98 inç) |
| Kasa yüksekliği [U] | 1 U |
| Kasa malzemesi | Metal |
| Ambalajsız Ağırlık [kg(lb)] | 3,13 kg (6,90 lb) |
| Ambalajlı Ağırlık [kg(lb)] | 4,49 kg (9,90 lb) |
| Tipik güç tüketimi [W] | 66,85 W |
| Tipik ısı dağılımı [BTU/saat] | 228,10 BTU/saat |
| Maksimum güç tüketimi [W] | 93,92 W |
| Maksimum ısı dağılımı [BTU/saat] | 320,46 BTU/saat |
| Statik güç tüketimi [W] | 41,71 W |
| MTBF [yıl] | 32,56 yıl |
| Kullanılabilirlik | > 0,99999 |
| Normal sıcaklıkta gürültü (akustik güç) [dB(A)] | 41,42 dB(A) |
| Normal sıcaklıkta gürültü (akustik basınç) [dB(A)] | 27,74 dB(A) |
| Kart yuvası sayısı | 0 |
| Güç yuvası sayısı | 0 |
| Fan modülü sayısı | 2 |
| Yedekli güç kaynağı | Desteklenmiyor |
| Uzun süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F)] | -5°C ila +45°C (23°F ila 113°F) 0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda |
| Kısa süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F)] | -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F) 0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda |
| Çalışma sıcaklığı değişim oranına ilişkin kısıtlama [°C(°F)] |
Rakım 1800–5000 m (5906–16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1,8°F) azalır. Cihaz, çalışma sıcaklığı normal aralığın dışındayken kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
Yukarıdaki koşullardan herhangi biri karşılanmazsa, cihaza zarar verebilir veya bilinmeyen bir hata oluşabilir. Sıcaklık 0°C'nin (32°F) altındayken cihazlar başlatılamaz. Kısa süreli çalışma için kullanılan optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez. |
| Depolama sıcaklığı [°C(°F)] | -40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F) |
| Uzun süreli çalışma bağıl nemi [RH] | %5 RH ila %95 RH, yoğuşmasız |
| Uzun süreli çalışma rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Depolama rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Güç kaynağı modu | AC dahili |
| Anma giriş voltajı [V] | - AC girişi: 100 V AC - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Giriş voltajı aralığı [V] | - AC girişi: 90 V AC - 264 V AC, 47 Hz - 63 Hz |
| Maksimum giriş akımı [A] | 3 A |
| Bellek | 2 GB |
| Flaş bellek | Fiziksel alan 1 GB'dir. Gerçek kullanılabilir alanı görmek için görüntüleme sürümü komutunu çalıştırabilirsiniz. |
| Konsol portu | RJ45 |
| Eth Yönetim portu | RJ45 |
| USB | Desteklenmiyor |
| RTC | Destekleniyor |
| RPS girişi | Desteklenmiyor |
| Servis portu aşırı gerilim koruması [kV] | Ortak mod: ±7 kV |
| Güç kaynağı aşırı gerilim koruması [kV] | Diferansiyel modda ±6 kV; Ortak modda ±6 kV |
| Giriş koruma seviyesi (toz geçirmez/su geçirmez) | IP20 |
| Fan türleri | Dahili |
| Isı dağılım modu | Fanlı ısı dağılımı, akıllı fan hızı ayarı |
| Hava akışı yönü | Soldan ve önden hava girişi, sağdan hava tahliyesi |
| PoE | Desteklenmiyor |
| Sertifikasyon |
EMC sertifikası Güvenlik sertifikası Üretim sertifikası |
![]()
Hizmetimiz
100% Düşük Fiyat Garantisi:
networks-equipments.com, düşük toptan fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunar
100% Kalite Güvencesi:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrikada mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir - isteğiniz üzerine.
100% Para İadesi Garantisi:
İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.
Bize Ulaşın
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86 135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86 135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
SSS
1. Neden bizi seçmelisiniz?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
2. Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm ürünler orijinal markadır.
3. Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda bir sipariş oluşturacağız. T/T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy vb. gibi birçok ticaret terimini kabul ediyoruz.
4. Sevkiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürünleri FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava taşımacılığı ve Okyanus taşımacılığı ile teslim ediyoruz. İhtiyacınız olursa malları Çin'deki ileticinize de teslim edebiliriz.
5. Garanti nasıl?
1 Yıl garanti.
6. Tüm ürünlerinizi test ediyor musunuz?
C: Evet, göndermeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7. Garanti süresi boyunca makine çalışmazsa ne olur?
Teknik destek mevcuttur, düzeltilemezse, değiştirme veya tam geri ödeme ile iade kabul edilebilir.
8. Ana ürünleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürün yelpazemiz Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucu, SFP Modülleri, OLT'ler, SDH'ler, Ağ Modülleri, Arayüz Kartları, Güvenlik Duvarları, Kablosuz AP vb. içerir.
9. Ne marka ürünler sunuyorsunuz?
C: Pazardaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz