Açıklama
AirEngine 6776I-X6ETH, Huawei'nin AirEngine serisindeki üç bantlı Wi-Fi 7 (802.11be) dış erişim noktasıdır.Çok yüksek bir hızla 15'e çıkıyor..1Gbps, 2.4G + 5G + 6G üç bantlı mimarisi, esnek harici anten uyarlaması, IP68 endüstriyel derece koruması ve esnek bir şekilde 6GHz'den 5GHz'ye geçme yeteneği.Karmaşık arazilerde açık havada yüksek yoğunluklu terminal erişimi ve geniş kapsama senaryoları için uygundurStadyumlar, turistik yerler, şehir meydanları ve büyük endüstriyel parklar gibi, ultra yüksek hız, büyük kapasite, aşırı ortamlara uyumluluk ve dağıtım esnekliği,Yüksek kaliteli açık hava Wi-Fi 7 ağları için temel bir amiral gemisi modeli..
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler kategorisi | Özellikler |
| Ürün modeli | AirEngine 6776I-X6ETH |
| Kablosuz protokol | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ac wave2/ax/be ((Wi-Fi 7) |
| En yüksek hız | 15.1 Gbps |
| Çalışma modu | İki mod arasında esnek geçiş destekler: |
| Mod 1: 2.4GHz (2x2) + 5GHz (2x2) + 6GHz (4x4) - 15.1Gbps hızı | |
| Mod 2: 2.4GHz (2x2) + 5GHz (2x2) + 5GHz (4x4) - hız 7.89Gbps | |
| MIMO uzay akışı | 2.4GHz: 2 × 2:2, 5GHz: 2 × 2:2, 6GHz: 4 × 4: 4 (tüm makine için 8 uzay akışı) |
| Anten tipi | Dış anten (N tipi arayüzü) |
| Arayüz tipi | 1 × 10GE/PoE-IN elektrikli bağlantı noktası (RJ45) |
| 1 × 10GE SFP+optik port | |
| 1 x GE/PoE-IN elektrikli bağlantı noktası (RJ45) | |
| Güç kaynağı yöntemi | Çift PoE sıcak yedek güç kaynağı: 802.3bt/at Ethernet güç kaynağı standardını karşılar |
| Ya da DC: 18V~60V | |
| Maksimum Güç Tüketimi | ≤35W |
| Kullanıcıların maksimum sayısı | ≤1800 |
| Koruma seviyesi | IP68 (toz ve su geçirmez) |
| Yıldırım koruma seviyesi | Ethernet arayüzü ortak mod 6KA/6KV gelişmiş yıldırım koruma tasarımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ️ +70°C |
| Kurulum yöntemi | Tutma direklerinin ve duvar asılmalarının montajı |
| Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik) | 280 mm × 220 mm × 85 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 3.70 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5'e sahip.2, Bluetooth seri port işletimini ve konumlandırmayı destekler |
| Çalışma modu | FIT/FAT/bulut yönetimi |
| Bluetooth | Bluetooth 5'e sahip.2, Bluetooth seri port işletimini ve konumlandırmayı destekler |
| Çalışma modu | FIT/FAT/bulut yönetimi |
| NAND flaş belleği | 512 MB |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.