Opis
AirEngine 6576-56TP to Wi-Fi 7 (802.11be) trójpasmowy 8-strumieniowy wewnętrzny wysokiej gęstości punkt dostępu, przyjmujący 2,4G + podwójną architekturę równoległą 5G, wbudowaną inteligentną antenę,wyposażony w podwójne porty 5GE+GE i rozszerzenie USB, specjalnie zaprojektowany do scenariuszy dostępu o wysokiej gęstości, takich jak biura przedsiębiorstw, edukacja, obiekty itp., zrównoważając dużą szerokość pasma, silne pokrycie i możliwości rozszerzenia IoT
Wprowadzenie do podstawowych punktów sprzedaży
1. Podróż wi-fi 8 strumieniowa, Wi-Fi 7 wysokiej gęstości i dużej prędkości
2Wbudowana inteligentna antena dla precyzyjnego i stabilnego zasięgu.
3. Podwójne porty elektryczne + rozszerzenie USB, elastyczna i łatwa rozbudowa sieci
4Roaming AI + współpraca z wieloma punktami dostępu, płynne doświadczenie mobilne
5Minimalistyczna eksploatacja i konserwacja +oszczędność zielonej energii +bezpieczeństwo przedsiębiorstwa
Zdjęcia
![]()
Specyfikacja
| element parametru | Specyfikacje |
| Model produktu | AirEngine 6576-56TP |
| standard bezprzewodowy | Wi-Fi 7 ((802.11be), Kompatybilny z 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| konfiguracja pasma częstotliwości | Trójczęstotliwość: 2,4 GHz (2 × 2) + 5 GHz (2 × 2) + 5 GHz (4 × 4) |
| przepływ przestrzeni | 8 strumieni (2+2+4) |
| Prędkość maszyny | 9.33 Gbps(2.4G:689Mbps;5G1:2.88 Gbps; 5G2:50,76 Gbps) |
| Maksymalna liczba użytkowników | 1800 (jednorazowa częstotliwość radiowa ≤ 600) |
| Port stały | 1 x 5GE (PoE In), 1 x GE (PoE Out), 1 x USB, wbudowany BLE 5.2 |
| anteny | Wbudowana inteligentna antena (2.4G: 4dBi; 5G: 5dBi × 2) |
| zasilacz | 802.3bt/w PoE, prąd stały 43,2 ̇57,6 V |
| Maksymalne zużycie energii | Około 22,3 W (z wyłączeniem USB i PoE Out) |
| Wielkość | Φ220 mm×45 mm;1,8 kg |
| Temperatura pracy | -10°C+50°C |
| zarządzanie | Zarządzanie chmurą, lokalne zarządzanie prądem AC SNMP,Web,CLI |
![]()
Nasza służba
100% gwarancja niskiej ceny:
networks-equipments.com dostarcza wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych
100% zapewnienie jakości:
Wszystkie elementy są zupełnie nowe i zapieczętowane fabrycznie. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana przez inżyniera na Twoje żądanie.
100% gwarancja zwrotu pieniędzy:
Jeśli zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić produkt, który kupiłeś od nas.
Profesjonalne wsparcie techniczne:
networks-equipments.com doświadczony zespół techniczny może zapewnić wsparcie telefonicznie, przez czat, e-mail lub zdalnym logowaniem.
Częste pytania
1Dlaczego wybrałeś nas?
Jesteśmy wiodącym chińskim dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.
2- Jaka jest jakość produktów?
Wszystkie przedmioty są oryginalne.
3Jak zamówić?
Po potwierdzeniu zamówienia przez klienta, utworzymy zamówienie zgodnie z Państwa prośbą. Akceptujemy wiele warunków handlowych, takich jak T/T, Wester, Union, Alibaba Orders, Alipy itp.
4A co z przesyłką?
Dostarczamy produkty za pośrednictwem FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT oraz transportu lotniczego i morskiego.
5Co z gwarancją?
1 rok gwarancji.
6- Sprawdzasz wszystkie swoje towary?
A: Tak, mamy profesjonalnego inżyniera, aby przetestować wszystkie urządzenia przed wysyłką.
7Co jeśli maszyna nie będzie działać w okresie gwarancji?
Wsparcie techniczne dostępne, jeśli nie można go naprawić, wymiana lub zwrot z pełnym zwrotem jest akceptowalny.
8A co z twoimi głównymi produktami?
Nasze linie produktowe obejmują przełączniki, routery, serwery, moduły SFP, OLT, SDH, moduły sieciowe, karty interfejsowe, zapory bezpieczeństwa, bezprzewodowe AP itp.
9Jaką markę produktów oferujesz?
A: Możemy dostarczyć wszystkie popularne marki na rynku