Opis
AirEngine 6776-X6ETH to komórka Wi-Fi 7 (802.11be) trójpasmowa/dwupasmowa, zewnętrzna antena, 10 Gigabit wewnętrzny wysokiej gęstości punkt dostępu z 8 strumieniami.4G+5G+6G) lub podwójnej pasma (2.4G+5G) i jest wyposażony w 10GE porty optyczne i podwójne porty elektryczne.i sieci o pojemności 10 Gigabitów
Wprowadzenie do podstawowych punktów sprzedaży
1Elastyczne przełączanie pomiędzy trójpasmowym/podwójnym pasmem, prędkość i zasięg równoważenia
2Zewnętrzna antena + 10 gigabitowy port, elastyczna sieć i sterowalny zasięg
3. Współpraca z wieloma punktami dostępu + roaming AI, stabilne doświadczenie w scenariuszach o wysokiej gęstości
4Minimalistyczna eksploatacja i konserwacja +oszczędność zielonej energii +bezpieczeństwo przedsiębiorstwa
Zdjęcia
![]()
Specyfikacja
| element parametru | Specyfikacje |
| Model produktu | AirEngine 6776-X6ETH |
| standard bezprzewodowy | Wi-Fi 7 ((802.11be), Kompatybilny z 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Zakres częstotliwości/tryb | trójczęstotliwości: 2,4 GHz (2 × 2) + 5 GHz (4 × 4) + 6 GHz (2 × 2); |
| Tryb podwójnego pasma: 2,4 GHz (4x4) + 5 GHz (4x4) | |
| przepływ przestrzeni | 8 strumieni (trójpasmowe: 2+4+2; podwójne: 4+4) |
| Prędkość maszyny | 12.21Gbps (Tri-band: 2.4G 689Mbps + 5G 5.76Gbps + 6G 5.76Gbps) |
| Maksymalna liczba użytkowników | 1800 (jednorazowa częstotliwość radiowa ≤ 600) |
| Port stały | 1 × 10GE SFP+, 1 × 5GE (PoE In), 1 × GE (PoE In), wbudowany BLE 5.2 |
| anteny | Antenna zewnętrzna (wymaga zewnętrznej anteny wszechstronnej / kierunkowej) |
| zasilacz | 802.3bt/at/af PoE, DC 43,2 ∼57,6 V, podwójne zapasowe zasilanie PoE |
| Maksymalne zużycie energii | Około 30 W |
| Wielkość | 220 mm × 220 mm × 61 mm; 2,0 kg |
| Temperatura pracy | -10°C+50°C |
| zarządzanie | Zarządzanie chmurą, lokalne zarządzanie prądem AC SNMP,Web,CLI |
![]()
Nasza służba
100% gwarancja niskiej ceny:
networks-equipments.com dostarcza wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych
100% zapewnienie jakości:
Wszystkie elementy są zupełnie nowe i zapieczętowane fabrycznie. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana przez inżyniera na Twoje żądanie.
100% gwarancja zwrotu pieniędzy:
Jeśli zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić produkt, który kupiłeś od nas.
Profesjonalne wsparcie techniczne:
networks-equipments.com doświadczony zespół techniczny może zapewnić wsparcie telefonicznie, przez czat, e-mail lub zdalnym logowaniem.
Częste pytania
1Dlaczego wybrałeś nas?
Jesteśmy wiodącym chińskim dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.
2- Jaka jest jakość produktów?
Wszystkie przedmioty są oryginalne.
3Jak zamówić?
Po potwierdzeniu zamówienia przez klienta, utworzymy zamówienie zgodnie z Państwa prośbą. Akceptujemy wiele warunków handlowych, takich jak T/T, Wester, Union, Alibaba Orders, Alipy itp.
4A co z przesyłką?
Dostarczamy produkty za pośrednictwem FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT oraz transportu lotniczego i morskiego.
5Co z gwarancją?
1 rok gwarancji.
6- Sprawdzasz wszystkie swoje towary?
A: Tak, mamy profesjonalnego inżyniera, aby przetestować wszystkie urządzenia przed wysyłką.
7Co jeśli maszyna nie będzie działać w okresie gwarancji?
Wsparcie techniczne dostępne, jeśli nie można go naprawić, wymiana lub zwrot z pełnym zwrotem jest akceptowalny.
8A co z twoimi głównymi produktami?
Nasze linie produktowe obejmują przełączniki, routery, serwery, moduły SFP, OLT, SDH, moduły sieciowe, karty interfejsowe, zapory bezpieczeństwa, bezprzewodowe AP itp.
9Jaką markę produktów oferujesz?
A: Możemy dostarczyć wszystkie popularne marki na rynku