Huis > Producten >
Huaweischakelaar
>
S5735-L32ST4X-A 98010929 24*Ge SFP-poorten, 8*10/100/1000base-T-poorten 10g netwerkswitch

S5735-L32ST4X-A 98010929 24*Ge SFP-poorten, 8*10/100/1000base-T-poorten 10g netwerkswitch

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Huawei
Modelnummer: S5735-L32ST4X-A
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Huawei
Modelnummer:
S5735-L32ST4X-A
Productnaam:
netwerk schakelaar
Markeren:

High Light

Markeren:

S5735-L32ST4X-A 10G netwerkswitch

,

24-poort GE SFP-switch

,

Huawei S5700 8-poorts Gigabit-switch

Handelsinformatie
Min. bestelaantal:
1 EENHEID
Prijs:
660-850USD
Verpakking Details:
Origineel Karton
Levertijd:
7 werkdagen
Betalingscondities:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen:
1000 eenheden
Productbeschrijving

S5735-L32ST4X-A 98010929 24*Ge SFP-poorten, 8*10/100/1000base-T-poorten 10g-netwerkswitch


Beschrijving


Mondelinge specificaties
Downstream 24 x GE SFP Gigabit Optische Poort + 8 x 10/100/1000BASE-T Gigabit Elektrische Poort, totaal 32 downstream poorten, zonder PoE
Upstream 4 × 10GE SFP+10G optische poort
Wordt geleverd met RJ45 Console debugpoort, USB-poort, RJ45 beheer netwerkpoort, onafhankelijk beheer


Hardwareprestaties
Schakelcapaciteit 432 Gbps/4,32 Tbps
Pakketdoorzendsnelheid van 120 Mpps/138 Mpps
Chassis 1U rack 442 × 220 × 43,6 mm
De voeding heeft een ingebouwde vaste AC-voeding van 100-240V, die niet plugbaar is en geen redundantie heeft
Het maximale stroomverbruik van de hele machine is 66,8 W
Koelventilator voor warmteafvoer, intelligente snelheidsregeling
Werktemperatuur -5 °C~+50 °C


Softwaremogelijkheden
VRP-platform, volledige drielaags routering, statische routering OSPF VRRP IPv4 IPv6 dual stack
IStack stacking, 4K VLAN, QinQ, IGMP multicast QoS
Beveiligingsfuncties Poortbeveiliging ARP Anti-aanval 802.1X MAC-authenticatie
Ondersteunt SVF, kan worden gebruikt als SVF-oudapparaat om asteroïde externe modules te beheren

Afbeeldingen


S5735-L32ST4X-A 98010929 24*Ge SFP-poorten, 8*10/100/1000base-T-poorten 10g netwerkswitch

Specificatie


Item

Beschrijving

Geheugen (RAM)

1 GB

Flash

512 MB in totaal. Om de beschikbare flashgeheugengrootte te bekijken, voert u de display version opdracht uit.

Gemiddelde tijd tussen storingen (MTBF)

85,87 jaar

Beschikbaarheid

> 0,99999

Overspanningsbeveiliging servicepoort

Gezamenlijke modus: ±7 kV

Overspanningsbeveiliging voeding

±6 kV in differentiële modus, ±6 kV in gezamenlijke modus

Afmetingen (H x B x D)

  • Basismaat (exclusief de delen die uit het lichaam steken): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 inch x 17,4 inch x 8,7 inch.)
  • Maximale afmetingen (de diepte is de afstand van de poorten op het voorpaneel tot de delen die uit het achterpaneel steken): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 inch x 17,4 inch x 8,94 inch.)

Gewicht (met verpakking)

4,31 kg (9,5 lb)

Stackpoorten

Elke 10/100/1000BASE-T-poort, 100/1000BASE-X-poort of 10GE SFP+-poort (toepasbaar in V200R019C10 en latere versies)

RTC

Niet ondersteund

RPS

Niet ondersteund

PoE

Niet ondersteund

Nominaal spanningsbereik

  • AC-ingang: 100 V AC tot 240 V AC, 50/60 Hz
  • Hoogspannings DC-ingang: 240 V DC

Maximaal spanningsbereik

  • AC-ingang: 90 V AC tot 264 V AC, 47 Hz tot 63 Hz
  • Hoogspannings DC-ingang: 190 V DC tot 290 V DC

Maximaal stroomverbruik (100% doorvoer, volledige snelheid van ventilatoren)

65 W

Typisch stroomverbruik (30% verkeersbelasting)
  • Getest volgens ATIS-standaard
  • EEE ingeschakeld
  • Geen PoE-stroomverbruik

46 W

Bedrijfstemperatuur

-5°C tot +50°C (23°F tot 122°F) op een hoogte van 0-1800 m (0-5906 ft.)
OPMERKING:

Wanneer de hoogte 1800-5000 m (5906-16404 ft.) is, neemt de hoogste bedrijfstemperatuur met 1°C (1,8°F) af telkens als de hoogte met 220 m (722 ft.) toeneemt.

De switch kan niet worden gestart wanneer de omgevingstemperatuur lager is dan 0°C (32°F).

Korte-termijn bedrijfstemperatuur

-5°C tot +55°C (23°F tot 131°F) op een hoogte van 0-1800 m (0-5906 ft.)

OPMERKING:

Wanneer de hoogte 1800-5000 m (5906-16404 ft.) is, neemt de hoogste bedrijfstemperatuur met 1°C (1,8°F) af telkens als de hoogte met 220 m (722 ft.) toeneemt.

Het apparaat kan buiten het normale bedrijfstemperatuurbereik voor een korte periode werken, maar de volgende voorwaarden moeten worden voldaan:
  • Het apparaat werkt maximaal 96 uur per jaar continu bij een temperatuur van meer dan 50°C (122°F).
  • Het apparaat werkt maximaal 360 uur per jaar bij een temperatuur van meer dan 50°C (122°F).
  • Het apparaat werkt maximaal 15 keer per jaar bij een temperatuur van meer dan 50°C (122°F).
Het apparaat kan beschadigd raken of onverwachte uitzonderingen vertonen als een van de bovengenoemde limieten wordt overschreden.

Het apparaat kan niet starten wanneer de temperatuur lager is dan 0°C (32°F). De maximale afstand van optische modules die onder deze omstandigheden worden gebruikt, mag niet meer dan 10 km bedragen.

Opslagtemperatuur

-40°C tot +70°C (-40°F tot +158°F)

Geluidsniveau bij normale temperatuur (27°C, geluidsvermogen)

< 53,3 dB(A)

Relatieve vochtigheid

5% tot 95%, niet-condenserend

Bedrijfshoogte

0-5000 m (0-16404 ft.)

Certificering

  • EMC-certificering
  • Veiligheidscertificering
  • Productiecertificering

Onderdeelnummer

98010929

S5735-L32ST4X-A 98010929 24*Ge SFP-poorten, 8*10/100/1000base-T-poorten 10g netwerkswitch


Onze Service


100% Laagste Prijs Garantie:

networks-equipments.com biedt hoogwaardige producten tegen lage groothandelsprijzen


100% Kwaliteitsgarantie:

Alle artikelen zijn gloednieuw en fabrieksmatig verzegeld. Voor extra zekerheid kan elke unit volledig worden getest en geverifieerd als in perfecte staat door een ingenieur - op uw verzoek.


100% Geld Terug Garantie:

Als uw retourzendingen voldoen aan onze relevante normen, kunt u contact opnemen met ons klantenserviceteam om elk product dat u bij ons hebt gekocht te ruilen of retourneren.


Professionele Technische Ondersteuning:

Het ervaren technische team van networks-equipments.com kan ondersteuning bieden via telefoon, chat, e-mail of externe login.



Veelgestelde vragen


V1: Wat is Huawei S6730-H24X6C?
A: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C is een 10GE vaste switch ontworpen voor grote campus aggregatie- en toegangsnetwerken van ondernemingen, evenals kernnetwerken van kleine en middelgrote campussen.


V2: Hoeveel 10GE-poorten biedt de S6730-H24X6C?
A: De S6730-H24X6C biedt 24 × 10GE SFP+-poorten voor optische netwerkverbindingen met hoge dichtheid.


V3: Ondersteunt de S6730-H24X6C 100GE uplinks?
A: Ja. De switch biedt 6 × 100GE QSFP28-interfaces. De uplinkpoorten zijn standaard 40GE en kunnen worden geüpgraded naar 100GE via een licentie volgens de specificaties van Huawei.


V4: Wat is de doorvoerprestatie van de S6730-H24X6C?
A: De officiële Chinese productpagina van Huawei specificeert een doorvoerprestatie van 1260 Mpps en een schakelcapaciteit van 2,56 T/25,6 Tbps.


V5: Is de S6730-H24X6C geschikt voor campusnetwerken van ondernemingen?
A: Ja. Huawei positioneert de S6730-H-serie voor grote campus aggregatie- en toegangsnetwerken van ondernemingen, evenals kernnetwerken in kleine en middelgrote campussen.


V6: Ondersteunt de S6730-H24X6C VXLAN?
A: Ja. Het ondersteunt VXLAN Layer 2 en Layer 3 gateways, gecentraliseerde en gedistribueerde gateways, en BGP-EVPN, waardoor het geschikt is voor virtualisatie van campusnetwerken.


V7: Kan de S6730-H24X6C draadloze toegangspunten beheren?
A: Ja. De S6730-H24X6C ondersteunt het beheer van maximaal 1.000 draadloze AP's en biedt WLAN-beheermogelijkheden voor geïntegreerde bekabelde en draadloze campusnetwerken.


V8: Kan de S6730-H24X6C toegangs-switches beheren?
A: Ja. Met SVF kan de S6730-H24X6C fungeren als een Parent switch om toegangs-switches en AP's te beheren, wat helpt bij het vereenvoudigen van netwerkimplementatie en beheer.


V9: Ondersteunt de S6730-H24X6C netwerktelemetrie?
A: Ja. De S6730-H-serie ondersteunt Telemetrie voor realtime verzameling van apparaatgegevens en analyse van netwerkoperaties.


V10: Wat moet ik bevestigen voordat ik de S6730-H24X6C aanschaf?
A: Klanten moeten de vereiste uplink-snelheid, 40GE- of 100GE-licentievereisten, optische modules, kabels, stroomconfiguratie, softwareversie en andere accessoires bevestigen voordat ze een bestelling plaatsen.