Açıklama
Huawei CloudEngine S5736-S48T4XC, yüksek yoğunluklu Ethernet erişimi, 10 Gigabit uplink ve esnek genişlemeye odaklanan 48 portlu Gigabit Ethernet üç katmanlı kurumsal düzeyde bir anahtardır. S5736-S serisinin amiral gemisi Ethernet anahtarıdır ve esas olarak yüksek yoğunluklu ofis terminalleri, sunucular veya izleme ekipmanlarının erişim ağlarında kullanılır.
Resimler
![]()
Özellik
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Ambalajsız Boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] |
Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 420,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 16,54 inç) Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki portlardan arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 444,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 17,48 inç) |
| Ambalajlı Boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] | 150,0 mm x 710,0 mm x 560,0 mm (5,91 inç x 27,95 inç x 22,05 inç) |
| Kasa Yüksekliği [U] | 1 U |
| Kasa Malzemesi | Metal |
| Ambalajsız Ağırlık [kg(lb)] | 5,2 kg (11,46 lb) |
| Ambalajlı Ağırlık [kg(lb)] | 8,2 kg (18,08 lb) |
| Tipik Güç Tüketimi [W] | 53 W |
| Tipik Isı Dağılımı [BTU/saat] | 180,84 BTU/saat |
| Maksimum Güç Tüketimi [W] | 60 W |
| Maksimum Isı Dağılımı [BTU/saat] | 204,73 BTU/saat |
| Statik Güç Tüketimi [W] | 34 W |
| MTBF [yıl] | 70,89 yıl |
| Erişilebilirlik | > 0,99999 |
| Normal Sıcaklıkta Gürültü (akustik güç) [dB(A)] | 44,7 dB(A) |
| Normal Sıcaklıkta Gürültü (akustik basınç) [dB(A)] | 32,6 dB(A) |
| Kart Yuvası Sayısı | 1 |
| Güç Yuvası Sayısı | 2 |
| Fan Modülü Sayısı | 2 |
| Yedekli Güç Kaynağı |
1+1 Takılabilir AC ve DC güç modülleri aynı anahtarda birlikte kullanılabilir. |
| Uzun Süreli Çalışma Sıcaklığı [°C(°F)] | 0-1800 m (0-5906 ft.) yükseklikte -5°C ila +45°C (23°F ila 113°F) |
| Kısa Süreli Çalışma Sıcaklığı [°C(°F)] | 0-1800 m (0-5906 ft.) yükseklikte -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F) |
| Çalışma Sıcaklığı Değişim Hızına Kısıtlama [°C(°F)] |
Yükseklik 1800–5000 m (5906–16404 ft.) olduğunda, yükseklik her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1,8°F) azalır. Cihaz, çalışma sıcaklığı normal aralığın dışındayken kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
Yukarıdaki koşullardan herhangi biri karşılanmazsa, cihaz hasar görebilir veya bilinmeyen bir hata oluşabilir. Cihazlar 0°C'nin (32°F) altında çalıştığında başlatılamaz. Kısa süreli çalışma için kullanılan optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez. |
| Depolama Sıcaklığı [°C(°F)] | -40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F) |
| Uzun Süreli Çalışma Bağıl Nem Oranı [RH] | Yoğuşmasız %5 RH ila %95 RH |
| Uzun Süreli Çalışma Rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Depolama Rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Güç Kaynağı Modu | Takılabilir Güç Kaynağı |
| Nominal Giriş Voltajı [V] |
|
| Giriş Voltaj Aralığı [V] |
|
| Maksimum Giriş Akımı [A] | Akım özellikleri, kullanılan takılabilir güç modüllerine bağlıdır. Ayrıntılar için ilgili güç modülü özelliklerine bakın. |
| Bellek | 2 GB |
| Flaş Bellek | Toplam 1 GB. Kullanılabilir flaş bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın. |
| Konsol Portu | RJ45 |
| Eth Yönetim Portu | RJ45 |
| USB | Desteklenir |
| RTC | Desteklenir |
| RPS Girişi | Desteklenmez |
| Servis Portu Aşırı Gerilim Koruması [kV] | Ortak Mod: ±6 kV |
| Güç Kaynağı Aşırı Gerilim Koruması [kV] |
|
| Giriş Koruma Seviyesi (toz geçirmez/su geçirmez) | IP20 |
| Fan Tipleri | Takılabilir |
| Isı Dağılım Modu | Fan ile ısı dağılımı, akıllı fan hızı ayarı |
| Hava Akışı Yönü | Soldan, önden ve sağdan hava girişi, arkadan hava tahliyesi |
| PoE | Desteklenmez |
| Sertifikasyon |
EMC Sertifikası Güvenlik Sertifikası Üretim Sertifikası |
![]()
Hizmetimiz
100% Düşük Fiyat Garantisi:
networks-equipments.com, düşük toptan fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunar
100% Kalite Güvencesi:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından-isteğiniz üzerine-tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
100% Para İadesi Garantisi:
İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.
Bize Ulaşın
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86 135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86 135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web Sitesi | www.networks-equipments.com |
SSS
1. Neden bizi seçmelisiniz?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
2. Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm ürünler orijinal markadır.
3. Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda bir sipariş oluşturacağız. T/T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy vb. gibi birçok ticaret terimini kabul ediyoruz.
4. Sevkiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürünleri FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava taşımacılığı ve Okyanus taşımacılığı ile teslim ediyoruz. İhtiyacınız olursa malları Çin'deki ileticinize de teslim edebiliriz.
5. Garanti hakkında ne düşünüyorsunuz?
1 Yıl garanti.
6. Tüm ürünlerinizi test ediyor musunuz?
C: Evet, göndermeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7. Makine garanti süresi içinde çalışmazsa ne olur?
Teknik destek mevcuttur, düzeltilemezse, değişim veya tam para iadesi ile iade kabul edilebilir.
8. Ana ürünleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürün yelpazemiz Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucular, SFP Modülleri, OLT'ler, SDH'ler, Ağ Modülleri, Arayüz Kartları, Güvenlik Duvarları, Kablosuz AP vb. içerir.
9. Ne marka ürünler sunuyorsunuz?
C: Pazardaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz