Açıklama
Huawei CloudEngine S5735-S24U4XC ve S5736-S24U4XC, farklı konumlandırmalara sahip iki anahtardır.Performansı kapsamlı olarak yükseltirken PoE++ güç kaynağı yeteneğini miras alır, ölçeklenebilirlik ve akıllı operasyon ve bakım.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Paketsiz boyutlar (H x W x D) [mm ((in.) ] |
Temel boyutlar (bedenin dışına çıkan parçaları hariç): 43.6 mm x 442.0 mm x 420.0 mm (1.72 in. x 17.40 in. x 16.54 in.) Maksimum boyutlar (derinlik, ön panel üzerindeki portlardan arka panelden çıkan parçalara olan mesafedir): 43.6 mm x 442.0 mm x 444.0 mm (1.72 in. x 17.40 in. x 17.48 in.) |
| Paketlenmiş boyutlar (H x W x D) [mm ((in.) ] | 150.0 mm x 710.0 mm x 560.0 mm (5.91 in. x 27.95 in. x 22.05 in.) |
| Şasi yüksekliği [U] | 1 U |
| Şasi malzemesi | Metal |
| Paketlenmemiş ağırlık [kg ((lb) ] | 5.1 kg (11.24 lb) |
| Paketlenmiş ağırlık [kg(lb) ] | 8.1 kg (17.86 lb) |
| Tipik güç tüketimi [W] | 59 W |
| Tipik ısı dağılımı [BTU/saat] | 201.31 BTU/saat |
| Maksimum güç tüketimi [W] |
|
| Maksimum ısı dağılımı [BTU/saat] |
|
| Statik güç tüketimi [W] | 49 W |
| MTBF [yıl] | 70.89 yıl |
| Kullanılabilir | > 0.99999 |
| Normal sıcaklıktaki gürültü (akustik güç) [dB(A] | 70 dB ((A) |
| Normal sıcaklıktaki gürültü (akustik basınç) [dB(A] | 58 dB ((A) |
| Kart yuvalarının sayısı | 1 |
| Güç yuvalarının sayısı | 2 |
| Fan modülleri sayısı | 2 |
| Gereksiz güç kaynağı |
1+1 Bağlanabilir AC ve DC güç modülleri aynı anahtarda birlikte kullanılabilir. |
| Uzun süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F] | -5°C'den +45°C'ye (23°F'den 113°F'ye) 0-1800 m'lik bir yükseklikte (0-5906 ft.) |
| Kısa süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F] | -5°C'den +50°C'ye (23°F'den 122°F'ye) 0-1800 m'lik bir yükseklikte (0-5906 ft.) |
| Çalışma sıcaklığı değişim hızı kısıtlaması [°C(°F] |
Yükseklik 1800-5000 m olduğunda, en yüksek çalışma sıcaklığı 220 m artarken her seferinde 1 ° C azalır. Aygıt, çalışma sıcaklığı normal aralığın ötesindeyken kısa süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar yerine getirilmelidir:
Önceki koşullardan herhangi biri yerine getirilmezse, cihaz hasar görebilir veya bilinmeyen bir hata meydana gelebilir. Aygıtlar, sıcaklık 0°C'den (32°F) düşük olduğunda çalıştırılamaz. Kısa süreli çalışmada kullanılan optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez. |
| Depolama sıcaklığı [°C(°F] | -40°C'den +70°C'ye (-40°F'den +158°F'ye) |
| Uzun süreli çalışma göreceli nemliği [RH] | % 5 RH'dan % 95 RH'ya kadar, kondensasyon yapmayan |
| Uzun süreli çalışma yüksekliği [m ((ft.) ] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Depolama yüksekliği [m ((ft.) ] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Güç kaynağı modu | Bağlanabilir güç kaynağı |
| Adlık giriş voltajı [V] |
|
| Giriş voltaj aralığı [V] |
|
| Maksimum giriş akımı [A] | Mevcut özellikler, takılabilir güç modülü ile ilgilidir. Detaylar için, takılabilir güç modülleri'ne bakın. |
| Hafıza | 2 GB |
| Flaş bellek | Kullanılabilir flash bellek boyutunu görüntülemek için, görüntüleme sürümü komutunu çalıştırın. |
| Konsol portu | RJ45 |
| Eth Yönetim limanı | RJ45 |
| USB | Desteklenen |
| RTC | Desteklenen |
| RPS girişi | Desteklenmiyor |
| Servis bağlantısı dalgalanma koruması [kV] | Genel mod: ±6 kV |
| Güç kaynağı artış koruması [kV] |
|
| Girme koruma seviyesi (toz/su geçirmez) | IP20 |
| Fan türleri | Bağlanabilir |
| Sıcaklık dağılma modu | Fan ile ısı dağılımı, akıllı fan hızı ayarlama |
| Hava akışı yönü | Soldan, önden ve sağdan hava alımı, arkadan hava tükenmesi |
| PoE | Desteklenen |
| Sertifikasyon |
EMC sertifikası Güvenlik Sertifikasyonu Üretim sertifikası |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Bizimle İletişim
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.