Açıklama
Huawei CloudEngine S5735-S24T4X ve S5736-S24T4XC, farklı konumlandırmalara sahip iki ethernet anahtarıdır. S5736-S24T4XC, temel arayüz düzenini miras alırken performans, ölçeklenebilirlik ve gelişmiş özelliklerde kapsamlı yükseltmeler geçiren S5735-S24T4X'in "geliştirilmiş bir sürümü" olarak görülebilir.
Resimler
![]()
Şartname
| Öğe | Şartname |
|---|---|
| Paketleme olmadan boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] |
Temel boyutlar (gövdeden çıkan parçalar hariç): 43,6 mm x 442,0 mm x 420,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 16,54 inç) Maksimum boyutlar (derinlik, ön paneldeki portlardan arka panelden çıkan parçalara kadar olan mesafedir): 43,6 mm x 442,0 mm x 444,0 mm (1,72 inç x 17,40 inç x 17,48 inç) |
| Paketleme ile boyutlar (Y x G x D) [mm(in.)] | 150,0 mm x 710,0 mm x 560,0 mm (5,91 inç x 27,95 inç x 22,05 inç) |
| Kasa yüksekliği [U] | 1 U |
| Kasa malzemesi | Metal |
| Paketleme olmadan ağırlık [kg(lb)] | 5 kg (11,02 lb) |
| Paketleme ile ağırlık [kg(lb)] | 8 kg (17,64 lb) |
| Tipik güç tüketimi [W] | 39 W |
| Tipik ısı dağılımı [BTU/saat] | 133,07 BTU/saat |
| Maksimum güç tüketimi [W] | 55 W |
| Maksimum ısı dağılımı [BTU/saat] | 187,67 BTU/saat |
| Statik güç tüketimi [W] | 30 W |
| MTBF [yıl] | 83,79 yıl |
| Kullanılabilirlik | > 0,99999 |
| Normal sıcaklıkta gürültü (akustik güç) [dB(A)] | 47,4 dB(A) |
| Normal sıcaklıkta gürültü (akustik basınç) [dB(A)] | 35,4 dB(A) |
| Kart yuvası sayısı | 1 |
| Güç yuvası sayısı | 2 |
| Fan modülü sayısı | 2 |
| Yedekli güç kaynağı |
1+1 Takılabilir AC ve DC güç modülleri aynı anahtarda birlikte kullanılabilir. |
| Uzun süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F)] | 0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +45°C (23°F ila 113°F) |
| Kısa süreli çalışma sıcaklığı [°C(°F)] | 0-1800 m (0-5906 ft.) rakımda -5°C ila +50°C (23°F ila 122°F) |
| Çalışma sıcaklığı değişim oranına ilişkin kısıtlama [°C(°F)] |
Rakım 1800–5000 m (5906–16404 ft.) olduğunda, rakım her 220 m (722 ft.) arttığında en yüksek çalışma sıcaklığı 1°C (1,8°F) azalır. Cihaz, çalışma sıcaklığı normal aralığın dışındayken kısa bir süre çalışabilir, ancak aşağıdaki koşullar karşılanmalıdır:
Yukarıdaki koşullardan herhangi biri karşılanmazsa, cihaz hasar görebilir veya bilinmeyen bir hata oluşabilir. Cihazlar 0°C'nin (32°F) altında çalıştırılamaz. Kısa süreli çalışma için kullanılan optik modülün maksimum iletim mesafesi 10 km'yi geçemez. |
| Depolama sıcaklığı [°C(°F)] | -40°C ila +70°C (-40°F ila +158°F) |
| Uzun süreli çalışma bağıl nemi [RH] | 5% RH ila 95% RH, yoğuşmasız |
| Uzun süreli çalışma rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Depolama rakımı [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft.) |
| Güç kaynağı modu | Takılabilir güç kaynağı |
| Nominal giriş voltajı [V] |
|
| Giriş voltajı aralığı [V] |
|
| Maksimum giriş akımı [A] | Akım özellikleri, kullanılan takılabilir güç modüllerine bağlıdır. Ayrıntılar için ilgili güç modülü özelliklerine bakın. |
| Bellek | 2 GB |
| Flaş bellek | Toplam 1 GB. Kullanılabilir flaş bellek boyutunu görüntülemek için display version komutunu çalıştırın. |
| Konsol portu | RJ45 |
| Eth Yönetim portu | RJ45 |
| USB | Desteklenir |
| RTC | Desteklenir |
| RPS girişi | Desteklenmez |
| Servis portu aşırı gerilim koruması [kV] | Ortak mod: ±6 kV |
| Güç kaynağı aşırı gerilim koruması [kV] |
|
| Giriş koruma seviyesi (toz geçirmez/su geçirmez) | IP20 |
| Fan türleri | Takılabilir |
| Isı dağılım modu | Fan ile ısı dağılımı, akıllı fan hızı ayarı |
| Hava akış yönü | Soldan, önden ve sağdan hava girişi, arkadan hava tahliyesi |
| PoE | Desteklenmez |
| Sertifikasyon |
EMC sertifikası Güvenlik sertifikası Üretim sertifikası |
![]()
Hizmetimiz
100% Düşük Fiyat Garantisi:
networks-equipments.com, düşük toptan satış fiyatlarıyla yüksek kaliteli ürünler sunar
100% Kalite Güvencesi:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrikada mühürlüdür. Ek güvence için, her birim mühendis tarafından talep üzerine tam olarak test edilebilir ve mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
100% Para İadesi Garantisi:
İadeleriniz ilgili standartlarımıza uyarsa, bizden satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi, telefon, sohbet, e-posta veya uzaktan oturum açma yoluyla destek sağlayabilir.
Bize Ulaşın
| Tel | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86 135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86 135 9465 3689 |
| E-posta | KingKomosity@gmail.com |
| Web sitesi | www.networks-equipments.com |
SSS
1. Neden bizi seçmelisiniz?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
2. Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm ürünler orijinaldir.
3. Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz doğrultusunda bir sipariş oluşturacağız. T/T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy vb. gibi birçok ticaret terimini kabul ediyoruz.
4. Sevkiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürünleri FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava taşımacılığı ve Okyanus taşımacılığı ile teslim ediyoruz. İhtiyacınız olursa malları Çin'deki ileticinize de teslim edebiliriz.
5. Garanti nasıl?
1 Yıl garanti.
6. Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
C: Evet, göndermeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7. Garanti süresi boyunca makine çalışmazsa ne olur?
Teknik destek mevcuttur, düzeltilemezse, değişim veya tam iade kabul edilebilir.
8. Ana ürünleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ürün yelpazemiz Anahtarlar, Yönlendiriciler, Sunucu, SFP Modülleri, OLT'ler, SDH'ler, Ağ Modülleri, Arayüz Kartları, Güvenlik Duvarları, Kablosuz AP vb. içerir.
9. Ne marka ürünler sunuyorsunuz?
C: Pazardaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz