Açıklama
Huawei AirEngine 5761R-11, yüksek yoğunluklu kullanıcı senaryoları için tasarlanmış bir Wi-Fi 6 açık hava erişim noktasıdır.Toplam hızı 1'e kadar.775Gbps, yüksek bant genişliği, yüksek eşzamanlılıklı dış mekan kablosuz erişim taleplerini karşılıyor.
Bu ürün, IP68 derecesi ile su geçirmez ve toz geçirmez bir tasarıma sahiptir, -40 °C'den +65 °C'ye kadar geniş bir çalışma sıcaklık aralığını destekler.ve gelişmiş artış koruması için 6kA Ethernet portu ve artış koruması için 5kA antenle donatılmıştırEkstrem dış ortamlar için uygun hale getirir. Ayrıca bir GE Ethernet bağlantısı ve bir GE SFP optik bağlantısı sağlar.Çeşitli ağ dağıtım senaryolarına esnek uyarlanma için hibrit optik ve optik yüklü bağlantıyı desteklemek.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler kategorisi | Ayrıntılı özellikler |
| Ürün modeli | AirEngine 5761R-11 |
| Kablosuz protokol | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ac wave2/ax ((Wi-Fi 6) |
| En yüksek hız | 1.775 Gbps |
| Çalışma frekans bandı | 2.4 GHz+5 GHz çifte bant aynı anda hizmet sağlayan |
| MIMO uzay akışı | 2.4 GHz: 2×2:2,5 GHz: 2×2:2 |
| Anten tipi | Yönlü antenle inşa edilmiş |
| Anten kazancı | 2.4 GHz: 10 dBi,5 GHz: 11 dBi, Bluetooth: 5 dBi |
| Lobe genişliği | 2.4 GHz: Yatay düzlem 65 °, dikey düzlem 40 °; 5 GHz: Yatay düzlem 65 °, dikey düzlem 20 ° |
| Maksimum aktarım gücü | 2.4 GHz: 28 dBm (toplam), 5 GHz: 27 dBm (toplam) |
| Arayüz tipi | 1 x GE/PoE-IN elektrikli portu (RJ45), 1 x GE SFP optik portu |
| Güç kaynağı yöntemi | PoE güç kaynağı: 802.3at/af standardını karşılar |
| Maksimum Güç Tüketimi | 17.7 W (tüm fonksiyonlar 802.3at ile çalıştırıldığında kısıtlanmaz) |
| Kullanıcıların maksimum sayısı | ≤1024 |
| Koruma seviyesi | IP68 (toz ve su geçirmez) |
| Yıldırım koruma seviyesi | Ethernet arayüzü ortak mod 6kA yıldırım koruması |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ️ +65°C |
| Çalışma Nemliği | % 0 RH % 100 RH |
| Kurulum yöntemi | Tutma direklerinin ve duvar asılmalarının montajı |
| Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik) | 200 mm × 200 mm × 69 mm |
| Ağırlık | 1.91 kg (paket malzemeleri hariç) |
| Bluetooth | BLE 5.2, Bluetooth seri port işletimini ve konumlandırmayı destekler |
| Çalışma modu | FIT/FAT/bulut yönetimi |
| MTBF | 123 yıl |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.