Açıklama
AirEngine 6760R-51, Huawei'nin AirEngine serisindeki yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) açık hava kablosuz AP'si. Yüksek genel hız 5.95Gbps, 8×8 MU-MIMO ile yüksek yoğunluklu erişim,yerleşik akıllı antenler, ve IP68 endüstriyel sınıf koruması. 2.4G + 5G çift radyo 4 × 4 çift mimarisi benimser, bu da kare,yaya sokaklarıYüksek hızlı iletim, müdahale karşıtlığı ve aşırı ortamlara adapte olma yeteneğini dengeler.Küçük ve orta boylu açık ağlar için uygun maliyetli bir seçim haline getirmek.
Resimler
![]()
Spesifikasyon
| Parametreler | Özelliklerin açıklaması |
| Ürün Serisi | AirEngine 6700 serisi |
| Kablosuz Standart | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11a/b/g/n/ac/ac wave2 ile geriye doğru uyumlu |
| Çalışma Frekansı Bandı | 2.4 GHz ve 5 GHz |
| Uzay akışı sayımı | Tüm makine 8 uzay akışını destekler (2.4GHz: 4x4:4, 5GHz: 4x4:4) |
| Toplam Hız | 5,95 Gbps'e kadar |
| Anten Tipi | Akıllı anten içinde (yönlü anten) |
| Anten kazancı | 2.4G: 10 dBi; 5G: 11 dBi |
| Çizgi genişliği | 2.4G yatay düzlem 60 °, dikey düzlem 40 °; 5G yatay düzlem 60 °, dikey düzlem 20 ° |
| Maksimum iletim gücü | 2.4G: 30 dBm (kombine güç); 5G: 30 dBm (kombine güç) |
| Ağ Arayüzü | 1x 5GE elektrikli port (PoE_IN) + 1x GE elektrikli port + 1x 10GE SFP+optik port |
| Kullanıcıların Maksimum Sayısı | ≤ 1024 |
| Güç kaynağı yöntemi | PoE güç kaynağını destekler (802.3bt/at) |
| Güç kaynağı açıklaması | Tüm fonksiyonlar 802.3bt ile çalıştırıldığında kısıtlanmaz; 802.3at ile çalıştırıldığında, RF 2.4G (2x2) + 5G (2x2) e düşer ve 5GE elektrikli portu GE'ye yavaşlar |
| PoE_OUT | Desteklenmiyor |
| Maksimum Güç Tüketimi | 35.3 W |
| Montaj Yöntemi | Ayakları tutmak, duvarları asmak |
| Fiziksel Boyutlar | 270 mm x 220 mm x 85 mm (genişlik x derinlik x yükseklik) |
| Ağırlık | Yaklaşık 3 kg. |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ️ +65°C |
| Koruma derecesi | IP68 (toz ve su geçirmez) |
| Aşırı koruma derecesi | İş port yıldırım koruması ortak mod 6KA/6KV, anten besleyici yıldırım koruması 5KA |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, sıfır yapılandırma dağıtımı ve yerel işletim ve bakım için kullanılır |
| USB/IoT Arayüzü | Desteklenmiyor |
![]()
Hizmetimiz
% 100 düşük fiyat garantisi:
networks-equipments.com yüksek kaliteli ürünleri düşük toptan satış fiyatlarıyla sunar
% 100 Kalite Güvenliği:
Tüm ürünler yepyeni ve fabrika mühürlüdür. Ek güvence için, her birim tam olarak test edilebilir ve mühendis tarafından mükemmel çalışma durumunda olduğu doğrulanabilir.
%100 Para Geri Garanti:
Geri dönüşünüz uygun standartlarımıza uygunsa, bizden satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Teknik Destek:
networks-equipments.com deneyimli teknik ekibi telefonla, sohbetle, e-posta ile veya uzaktan giriş yoluyla destek sağlayabilir.
Sık Sorulan Sorular
1Neden bizi seçtin?
Kaliteli ağ ekipmanlarının önde gelen Çin tedarikçisiyiz ve bu alanda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.
2Ürünlerin kalitesi nedir?
Tüm eşyalar orijinal marka.
3Nasıl sipariş verilir?
Müşteri siparişi onayladıktan sonra, isteğiniz olarak bir sipariş oluşturacağız. T / T, Wester, Union, Alibaba Siparişleri, Alipy ve benzeri gibi birçok ticaret şartını kabul ediyoruz.
4Kargoya ne dersin?
FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT ve Hava Nakliye ve Okyanus Taşımacılığı ile ürünleri teslim ediyoruz. İhtiyacınız varsa malları Çin'deki sevkiyatçınıza da teslim edebiliyoruz.
5- Garantiye ne dersin?
1 yıllık garanti.
6Tüm mallarınızı test ediyor musunuz?
A: Evet, gönderilmeden önce tüm cihazları test etmek için profesyonel mühendisimiz var.
7Ya garanti süresince makine çalışmazsa?
Teknik destek mevcut, eğer tamir edilemiyorsa, tam geri ödeme ile değiştirme veya iade kabul edilebilir.
8Peki ya ana ürünleriniz?
Ürün hatlarımız arasında anahtarlar, yönlendiriciler, sunucular, SFP modülleri, OLT'ler, SDH'ler, ağ modülleri, arabirim kartları, güvenlik güvenlik duvarları, kablosuz AP vb.
9Hangi marka ürünleri sunuyorsunuz?
A: Piyasadaki tüm yaygın markaları sağlayabiliriz.