Do domu > Produkty >
przełącznik Huaweia
>
S5735-S8P2X-IA200H1 02313CMQ 8*10/100/1000base-T Poe+ Porty Przemysłowy przełącznik

S5735-S8P2X-IA200H1 02313CMQ 8*10/100/1000base-T Poe+ Porty Przemysłowy przełącznik

Szczegóły produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Huawei
Numer modelu: S5735-S8P2X-IA200H1
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
Huawei
Numer modelu:
S5735-S8P2X-IA200H1
Nazwa produktu:
Przejście przemysłowe
Pojemność wymiany:
168 Gb/s
Szybkość przekazywania pakietów:
41,7 Mp/s
Rozpraszanie ciepła:
Naturalne odprowadzanie ciepła bez wentylatora
Tabela adresu MAC:
32 tys.; maksymalna liczba sieci VLAN: 4094
Podkreślić:

High Light

Podkreślić:

Przełącznik przemysłowy Huawei S5700

,

8-port PoE+ przełącznik przemysłowy

,

10/100/1000Base-T Industrial Switch

Informacje handlowe
Minimalne zamówienie:
1 jednostka
Cena:
420-500 USD
Szczegóły pakowania:
Oryginalny karton
Czas dostawy:
7 dni roboczych
Zasady płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply:
1000 jednostek
Opis produktu

S5735-S8P2X-IA200H1 02313CMQ 8*10/100/1000base-T Poe+ Porty Przemysłowy przełącznik


Opis


CloudEngine S5735-S8P2X-IA200H1, IP55 zewnętrzna inteligentna maszyna zwrotna wszystko w jednym; 8-port Gigabit PoE+port elektryczny+2-port 10G SFP+port optyczny;Wsparcie zasilania zapasowego z sieci elektrycznej, fotowoltaika słoneczna i zewnętrzne baterie litowe; naturalne rozpraszanie ciepła bez wentylatora, temperatura robocza -40 °C~+55 °C (tryb baterii), wbudowana ochrona przed błyskawicami i zintegrowana powłoka z włókna stopionego;Wspiera trójwarstwowe sterowanie i inteligentną diagnostykę usterek kamer, odpowiednią do jednolitych punktów dostępu i informacji zwrotnych z odległych punktów monitorowania zewnętrznego bez zasilania sieciowego.
1. Przesyłanie warstwy 3: wyposażone w system operacyjny VRP, obsługujący IPv4/IPv6 dual stack, routing statyczny, OSPF, protokoły routingu RIP.
2. Bezpieczeństwo dostępu: Wspiera 802.1X, uwierzytelnianie MAC, kontrolę dostępu ACL, DHCP Snooping, ochronę ARP i obronę przed atakami DoS.
3. Specjalna obsługa i konserwacja wideo: obsługuje inteligentną diagnostykę usterek kamerą SFD, wykrywanie jakości wideo eMDI, lokalizację usterek wideo jednym kliknięciem i dostosowuje się do monitoringu bezpieczeństwa.
4Jakość usług QoS: ograniczenie prędkości w porcie, planowanie kolejek, kształtowanie ruchu, zapewnienie stabilnej transmisji strumieni wideo monitorowanych.
5. Zarządzanie obsługą i konserwacją: obsługuje telemetrię telemetryczną i interfejsy z inteligentną platformą parku iMaster NCE; obsługuje import i eksport konfiguracji USB, konfigurację zerową,Uaktualnienie urządzenia zdalnego; wsparcie ostrzeżenia o przerwie zasilania (gas umierający).

Zdjęcia


S5735-S8P2X-IA200H1 02313CMQ 8*10/100/1000base-T Poe+ Porty Przemysłowy przełącznik

Specyfikacja


Pozycja Specyfikacja
Wymiary bez opakowania (H x W x D) [mm(in.)]

Włącznie z wystającymi częściami: 582 mm x 300 mm x 165,5 mm (22,91 cala x 11,81 cala x 6,52 cala)

Z wyłączeniem wystających części: 570 mm x 300 mm x 150 mm (22,44 cala x 11,81 cala x 5,91 cala)

Wymiary z opakowaniem (H x W x D) [mm(in.)] 270.0 mm x 450,0 mm x 670,0 mm (10,63 cala x 17,72 cala x 26,38 cala)
Wysokość podwozia [U] 13.09 U
Materiał podwozia Metal
Masa bez opakowania [kg(lb) ] 14.5 kg (31,97 funtów)
Waga z opakowaniem [kg(lb) ] 170,6 kg (38,8 lb)
Typowe zużycie energii [W] 38 W
Typowe rozpraszanie ciepła [BTU/godzinę] 1290,66 BTU/godzinę
Maksymalne zużycie energii [W]
  • Bez mocy wyjściowej: 45 W
  • Z mocą wyjściową: 269 W (zużycie mocy urządzenia: 69 W; moc wyjściowa: 200 W)
Maksymalna rozpraszanie ciepła [BTU/godzinę]
  • Bez mocy wyjściowej: 153.55
  • Z mocą wyjściową: 917.86
zużycie energii statycznej [W] 37 W
MTBF [roki] 41.85 lat
Dostępność > 0.99999
Hałas w temperaturze normalnej (moc akustyczna) [dB(A] Bez hałasu (bez wentylatorów)
Hałas w temperaturze normalnej (ciśnienie akustyczne) [dB(A] Bez hałasu (bez wentylatorów)
Liczba automatów do kart 0
Liczba gniazd mocy 0
Liczba modułów wentylatorów 0
Zbytne zasilanie S5735-S8P2X-IA200H1 posiada wbudowany moduł zasilania prądem zmiennym i może być bezpośrednio podłączony do sieci prądu zmiennego lub zewnętrznego systemu fotowoltaicznego.Zewnętrzne baterie litowe mogą być również podłączone do przełącznika w celu uzupełnienia zasilania.
Długotrwała temperatura pracy [°C ((°F)) ]

-40°C do +55°C (-40°F do 131°F)

UWAGA:

¥35oC do +55oC (¥31oF do +131oF): potrzebny parasol; brak wymogów dotyczących prędkości powietrza; obsługiwane moduły optyczne GPON

W przypadku, gdy urządzenie jest wyposażone w urządzenie oświetleniowe o temperaturze od 35 do +45 °C (od 31 do +113 °F): promieniowanie słoneczne 1120 W/m2 (maksymalnie); brak wymogów dotyczących prędkości powietrza; obsługiwane moduły optyczne GPON

¥40oC do ¥35oC (¥40oF do ¥31oF): Stabilną wydajność portu można osiągnąć tylko wtedy, gdy co najmniej cztery elektryczne porty Ethernet są podłączone.

Ograniczenie częstotliwości zmiany temperatury pracy [°C(°F] Kiedy wysokość wynosi 2000-5000 m (5906-16404 ft), najwyższa temperatura operacyjna zmniejsza się o 1 ° C (1,8 ° F) za każdym razem, gdy wysokość wzrasta o 200 m (656 ft).
Temperatura przechowywania [°C[°F] -40°C do +85°C (-40°F do +185°F)
Długoterminowa wilgotność względna robocza [RH] 5% RH do 95% RH, nie kondensujące
Długoterminowa wysokość operacyjna [m(ft.)] - 150 m do 5000 m (-492 do 16404 ft)
Wysokość przechowywania [m(ft.)] - 150 m do 5000 m (-492 do 16404 ft)
Tryb zasilania
  • Wbudowany klimatyzator
  • Zapewnienie energią słoneczną
  • Zasilanie akumulatorami litowymi
Włókno wejściowe [V]

Wprowadzenie prądu przemiennego: od 100 V prądu przemiennego do 240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz

Wprowadzenie PV: 72 V prądu stałego

Wprowadzenie baterii: 53,5 V prądu stałego

Zakres napięcia wejściowego [V]

wejście AC: 85 V AC do 290 V AC, 45 Hz do 65 Hz

Wprowadzenie PV: 36 V DC do 120 V DC

Maksymalny prąd wejściowy [A]

Wprowadzenie AC: 4,5 A

Wprowadzenie PV: 28 A

Pamięć 1 GB
Pamięć flash Aby wyświetlić dostępny rozmiar pamięci flash, uruchom polecenie wyświetlania wersji.
Port konsoli RJ45
Port zarządzania RJ45
USB. Wsparcie
RTC Nie obsługiwane
Wejście RPS Nie obsługiwane
Ochrona przed prądem napięcia w porcie obsługi [kV] ±1,5 kV w trybie różniczkowym, ±6 kV w trybie wspólnym
Opieka przeciwprężowa zasilania [kV]

Prąd napięcia:

  • wejście AC: 20 kA
  • wejście PV: ±3 kA w trybie różnicowym; ±5 kA w trybie wspólnym
  • Wprowadzenie baterii: ±3 kA w trybie różnicowym; ±5 kA w trybie wspólnym

Wzrost:

  • Wprowadzenie prądu przemiennego: ±6 kV w trybie różnicowym; ±6 kV w trybie wspólnym
  • Wprowadzenie PV: ±2 kV w trybie różnicowym; ±4 kV w trybie wspólnym
  • Wprowadzenie baterii: ±2 kV w trybie różnicowym; ±4 kV w trybie wspólnym
  • 12 V prądu stałego: ±2 kV w trybie różniczkowym; ±4 kV w trybie wspólnym
  • 24 V mocy prądu przemiennego: ±2 kV w trybie różniczkowym; ±6 kV w trybie wspólnym
Poziom ochrony przed wnikaniem (przeciśnienie przed pyłem/przeciśnienie przed wodą) IP55
Rodzaje wentylatorów Żadnego
Tryb rozpraszania ciepła Naturalne rozpraszanie ciepła bez wentylatorów
Kierunek przepływu powietrza -
PoE Wsparcie
Certyfikacja

Certyfikacja EMC

Certyfikacja bezpieczeństwa

Certyfikacja produkcji


S5735-S8P2X-IA200H1 02313CMQ 8*10/100/1000base-T Poe+ Porty Przemysłowy przełącznik


Nasza służba


100% gwarancja niskiej ceny:

networks-equipments.com dostarcza wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych


100% zapewnienie jakości:

Wszystkie elementy są zupełnie nowe i zapieczętowane fabrycznie. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana przez inżyniera na Twoje żądanie.


100% gwarancja zwrotu pieniędzy:

Jeśli zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić produkt, który kupiłeś od nas.


Profesjonalne wsparcie techniczne:

networks-equipments.com doświadczony zespół techniczny może zapewnić wsparcie telefonicznie, przez czat, e-mail lub zdalnym logowaniem.



Częste pytania


P1: Co to jest Huawei S6730-H24X6C?
Odpowiedź: Huawei CloudEngine S6730-H24X6C to stały przełącznik 10GE zaprojektowany do dużych sieci agregacji i dostępu do kampusu przedsiębiorstw, a także małych i średnich sieci rdzeniowych kampusu.


P2: Ile portów 10GE zapewnia S6730-H24X6C?
Odpowiedź: S6730-H24X6C zapewnia porty 24 × 10GE SFP+ do połączeń sieciowych o wysokiej gęstości.


P3: Czy S6730-H24X6C obsługuje 100GE uplinks?
Odpowiedź: Tak. Przełącznik zapewnia interfejsy 6 × 100GE QSFP28. Porty uplink są domyślnie 40GE i mogą być uaktualnione do 100GE za pośrednictwem licencji zgodnie ze specyfikacjami Huawei.


P4: Jaka jest wydajność przesyłania S6730-H24X6C?
Odpowiedź: Na oficjalnej stronie produktu Huawei China określono przepustowość przesyłania 1260 Mpps i pojemność przełączania 2,56T/25,6Tbps.


P5: Czy S6730-H24X6C nadaje się do sieci kampusowych przedsiębiorstw?
Huawei pozycjonuje serię S6730-H do sieci agregacji i dostępu w dużych przedsiębiorstwach, a także do sieci podstawowych w małych i średnich kampusach.


P6: Czy S6730-H24X6C obsługuje VXLAN?
Wspiera bramki VXLAN Layer 2 i Layer 3, scentralizowane i rozproszone bramy oraz BGP-EVPN, co czyni go odpowiednim do wirtualizacji sieci kampusowej.


P7: Czy S6730-H24X6C może zarządzać bezprzewodowymi punktami dostępu?
Odpowiedź: Tak. S6730-H24X6C obsługuje zarządzanie do 1000 bezprzewodowymi punktami dostępu i zapewnia możliwości zarządzania WLAN dla zintegrowanych sieci kablowych i bezprzewodowych kampusu.


P8: Czy S6730-H24X6C może zarządzać przełącznikami dostępu?
Z SVF, S6730-H24X6C może działać jako przełącznik rodzicielski do zarządzania przełącznikami dostępu i punktami dostępu, pomagając uproszczyć wdrożenie i zarządzanie siecią.


P9: Czy S6730-H24X6C obsługuje telemetrię sieciową?
Odpowiedź: Tak. Seria S6730-H obsługuje telemetrię do zbierania danych urządzeń w czasie rzeczywistym i analizy działania sieci.


P10: Co powinienem potwierdzić przed zakupem S6730-H24X6C?
Odpowiedź: Klienci powinni potwierdzić wymaganą prędkość łącza górnego, wymagania licencyjne 40GE lub 100GE, moduły optyczne, kable, konfigurację zasilania, wersję oprogramowania,i inne akcesoria przed złożeniem zamówienia.