Opis
Huawei CloudEngine 5735-L24T4S-QA1 to 24-portowa gigabit elektryczna, 4-portowa gigabit optyczna linka w górę, bezwietrzna cicha trzywarstwowa jednostka dostępowa, należąca do serii S5735-L-Q silent,przeznaczone do średniej do wysokiej gęstości, scenariusze niskiego hałasu, stabilnego i niezawodnego dostępu do sieci
Zdjęcia
![]()
Specyfikacja
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Wymiary bez opakowania (H x W x D) [mm(in.)] |
Podstawowe wymiary (z wyłączeniem części wystających z nadwozia): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 cala x 17,4 cala x 8,66 cala) Maksymalne wymiary (głębokość to odległość od otworów na przednim panelu do części wystających z tylnego panelu): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 cala x 17,4 cala x 8,94 cala) |
| Wymiary z opakowaniem (H x W x D) [mm(in.)] | 90.0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 cala x 21,65 cala x 14,17 cala) |
| Wysokość podwozia [U] | 1 U |
| Materiał podwozia | Metal |
| Masa bez opakowania [kg(lb) ] | 30,69 kg (8,14 lb) |
| Waga z opakowaniem [kg(lb) ] | 40,45 kg (9,81 funtów) |
| Typowe zużycie energii [W] | 290,8 W |
| Typowe rozpraszanie ciepła [BTU/godzinę] | 1010,68 BTU/godzinę |
| Maksymalne zużycie energii [W] | 33 W |
| Maksymalna rozpraszanie ciepła [BTU/godzinę] | 1120,60 BTU/godzinę |
| zużycie energii statycznej [W] | 17.4 W |
| MTBF [roki] | 66.16 lat |
| Dostępność | > 0.99999 |
| Hałas w temperaturze normalnej (moc akustyczna) [dB(A] | Bez hałasu (bez wentylatorów), < 30 |
| Hałas w temperaturze normalnej (ciśnienie akustyczne) [dB(A] | Bez hałasu (bez wentylatorów), < 20 |
| Liczba automatów do kart | 0 |
| Liczba gniazd mocy | 0 |
| Liczba modułów wentylatorów | 0 |
| Zbytne zasilanie | Nie obsługiwane |
| Długotrwała temperatura pracy [°C ((°F)) ] | ¥5°C do +45°C (23°F do 113°F) na wysokości 0 do 1800 m (0 do 5905.51 ft) |
| Ograniczenie częstotliwości zmiany temperatury pracy [°C(°F] |
Kiedy wysokość wynosi 1800-5000 m (5906-16404 ft), najwyższa temperatura operacyjna zmniejsza się o 1 ° C (1,8 ° F) za każdym razem, gdy wysokość wzrasta o 220 m (722 ft). Urządzenia nie mogą działać, gdy temperatura jest niższa niż 0°C (32°F). W przypadku zastosowania następujących modułów optycznych urządzenie może działać w zakresie temperatur od 5°C do +40°C (23°F do 104°F):
|
| Temperatura przechowywania [°C[°F] | -40°C do +70°C (-40°F do +158°F) |
| Długoterminowa wilgotność względna robocza [RH] | 5% RH do 95% RH, nie kondensujące |
| Długoterminowa wysokość operacyjna [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft) |
| Wysokość przechowywania [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 ft) |
| Tryb zasilania | Wbudowany klimatyzator |
| Włókno wejściowe [V] | Wprowadzenie prądu przemiennego: od 100 V prądu przemiennego do 240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Zakres napięcia wejściowego [V] | wejście AC: od 90 V AC do 290 V AC, od 45 Hz do 65 Hz |
| Maksymalny prąd wejściowy [A] | 2 A |
| Pamięć | 512 MB |
| Pamięć flash | 512 MB |
| Port konsoli | RJ45 |
| Port zarządzania | Nie obsługiwane |
| USB. | Nie obsługiwane |
| RTC | Nie obsługiwane |
| Wejście RPS | Nie obsługiwane |
| Ochrona przed prądem napięcia w porcie obsługi [kV] | Powszechny tryb: ±7 kV |
| Opieka przeciwprężowa zasilania [kV] | ±6 kV w trybie różniczkowym, ±6 kV w trybie ogólnym |
| Poziom ochrony przed wnikaniem (przeciśnienie przed pyłem/przeciśnienie przed wodą) | IP20 |
| Rodzaje wentylatorów | Żadnego |
| Tryb rozpraszania ciepła | Naturalne rozpraszanie ciepła |
| Kierunek przepływu powietrza | - |
| PoE | Nie obsługiwane |
| Certyfikacja |
Certyfikacja EMC Certyfikacja bezpieczeństwa Certyfikacja produkcji |
![]()
Nasza służba
100% gwarancja niskiej ceny:
networks-equipments.com dostarcza wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych
100% zapewnienie jakości:
Wszystkie elementy są zupełnie nowe i zapieczętowane fabrycznie. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, każda jednostka może zostać w pełni przetestowana i zweryfikowana przez inżyniera na Twoje żądanie.
100% gwarancja zwrotu pieniędzy:
Jeśli zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić produkt, który kupiłeś od nas.
Profesjonalne wsparcie techniczne:
networks-equipments.com doświadczony zespół techniczny może zapewnić wsparcie telefonicznie, przez czat, e-mail lub zdalnym logowaniem.
Skontaktuj się z nami
| Tel. | +86 135 9465 3689 |
| Skype | +86135 9465 3689 |
| WhatsApp/Wechat | +86135 9465 3689 |
| Wiadomość e-mail | KingKomosity@gmail.com |
| Strona internetowa | www.networks-equipments.com |
Częste pytania
1Dlaczego wybrałeś nas?
Jesteśmy wiodącym chińskim dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.
2- Jaka jest jakość produktów?
Wszystkie przedmioty są oryginalne.
3Jak zamówić?
Po potwierdzeniu zamówienia przez klienta, utworzymy zamówienie zgodnie z Państwa prośbą. Akceptujemy wiele warunków handlowych, takich jak T/T, Wester, Union, Alibaba Orders, Alipy itp.
4A co z przesyłką?
Dostarczamy produkty za pośrednictwem FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT oraz transportu lotniczego i morskiego.
5Co z gwarancją?
1 rok gwarancji.
6- Sprawdzasz wszystkie swoje towary?
A: Tak, mamy profesjonalnego inżyniera, aby przetestować wszystkie urządzenia przed wysyłką.
7Co jeśli maszyna nie będzie działać w okresie gwarancji?
Wsparcie techniczne dostępne, jeśli nie można go naprawić, wymiana lub zwrot z pełnym zwrotem jest akceptowalny.
8A co z twoimi głównymi produktami?
Nasze linie produktowe obejmują przełączniki, routery, serwery, moduły SFP, OLT, SDH, moduły sieciowe, karty interfejsowe, zapory bezpieczeństwa, bezprzewodowe AP itp.
9Jaką markę produktów oferujesz?
A: Możemy dostarczyć wszystkie popularne marki na rynku