Do domu > produkty >
Router Huawei
>
NetEngine 8000 X4 02353CVY Enterprise Service Router

NetEngine 8000 X4 02353CVY Enterprise Service Router

Szczegóły produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Huawei
Orzecznictwo: CQC
Numer modelu: Silnik NetEngine 8000 X4
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Nazwa handlowa:
Huawei
Orzecznictwo:
CQC
Numer modelu:
Silnik NetEngine 8000 X4
Nazwa produktu:
Router usług korporacyjnych
Numer części:
02353CVY
tryb zasilania:
DC
Podkreślić:

High Light

Podkreślić:

Silnik NetEngine 8000 X4

,

02353CVY Enterprise Service Router

Informacje handlowe
Minimalne zamówienie:
1 JEDNOSTKA
Cena:
3560-6550USD
Szczegóły pakowania:
Oryginalny markowy karton
Czas dostawy:
7 dni roboczych
Zasady płatności:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Możliwość Supply:
1000 jednostek
Opis produktu

NetEngine 8000 X4 02353CVY Enterprise Service Router

 

Opis


Router serwisowy dla przedsiębiorstw z serii Huawei NetEngine 8000 to wszechstronna, inteligentna platforma routera zaprojektowana dla ery chmury.

 

Wykorzystując ultraszerokopasmowe łącza do budowy uproszczonych sieci oraz protokoły Segment Routing (SR) i Segment Routing over IPv6 (SRv6) do ustanawiania inteligentnych połączeń, NetEngine 8000 łączy się z nową generacją Huawei Network Cloud Engine (NCE), aby wdrożyć pełną automatyzację cyklu życia i proaktywne operacje i konserwację (O&M). Podejście oparte na intencjach uwalnia klientów od zbędnych ograniczeń, uwalniając potencjał sieci.

Dostępny w różnych formatach i mający zastosowanie w sieciach rdzeniowych, agregacyjnych i dostępnych, wielokrotnie nagradzany router serwisowy dla przedsiębiorstw NetEngine 8000 oferuje wysoką wydajność i niezawodność, przy niskim zużyciu energii i pełnych możliwościach ewolucji. Zastosowania obejmują funkcjonowanie jako węzeł rdzeniowy dla korporacyjnej sieci rozległej (WAN), jako węzeł dostępowy w dużej sieci korporacyjnej, jako węzeł Data Center Interconnect (DCI) lub jako wyjście sieci kampusowej lub Internet Data Center (IDC).

 

Zdjęcia


NetEngine 8000 X4 02353CVY Enterprise Service Router

 

NetEngine 8000 X4 02353CVY Enterprise Service Router

Specyfikacja


Element Specyfikacja
Standardy instalacji w szafie
  • Obudowę można zainstalować w standardowej szafie 19-calowej o głębokości co najmniej 1000 mm. Zalecana jest szafa o głębokości 1200 mm. Szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących szafy można znaleźć w sekcji Instalacja i konserwacja sprzętu > Przygotowanie przed instalacją > Sprawdzanie szafy.
  • Domyślnie używana jest szafa Huawei A612 (o wysokości 2200 mm i głębokości 1200 mm). Numer części szafy to 02116153 (CR8B22A612C0).
  • Obudowę można również zainstalować w szafie Huawei A610 (o wysokości 2200 mm i głębokości 1000 mm) z wypukłymi drzwiami przednimi. Numer części szafy to 02116078 (CR8B0A610E60).
  • Zaleca się użycie szafy Huawei. W przypadku użycia szafy innej firmy, drzwi przednie szafy muszą być wyposażone w filtr powietrza, a drzwi tylne nie mogą być wyposażone w żaden filtr powietrza (jeśli jest jakiś filtr powietrza, należy go usunąć).
Wymiary bez opakowania (wys. x szer. x gł.) [mm(cale)]
  • 438 mm x 442 mm x 874 mm (17,24 cala x 17,40 cala x 34,41 cala) (wymiary korpusu obudowy)
  • 438 mm x 483 mm x 985 mm (17,24 cala x 19,02 cala x 38,78 cala) (w tym przednie i tylne części dekoracyjne obudowy oraz taca na kable)
Wymiary z opakowaniem (wys. x szer. x gł.) [mm(cale)] 730 mm x 770 mm x 1150 mm (28,74 cala x 30,31 cala x 45,28 cala)
Wysokość obudowy [U] 9.8U
Waga bez opakowania [kg(funt)] 78,1 kg (172,18 funta)
Waga z opakowaniem [kg(funt)] 142 kg (313,05 funta)
Waga bez opakowania (pełna konfiguracja) [kg(funt)]

Pakiet 4T: 194,3 kg (428,4 funta)

Pakiet 14,4T: 215,3 kg (474,7 funta)

UWAGA:

Waga urządzenia może być oszacowana na podstawie konfiguracji płyty za pomocą Info-Finder Hardware Configuration.

Typowe zużycie energii (z konfiguracją) [W]

5340 W (płyty LPUI-4T są w pełni skonfigurowane)

UWAGA:

Zużycie energii urządzenia może być oszacowane na podstawie konfiguracji płyty za pomocą Info-Finder Hardware Configuration.

Typowe rozpraszanie ciepła (z konfiguracją) [BTU/godz.]

17324 BTU/godz. (płyty LPUI-4T są w pełni skonfigurowane)

UWAGA:

Rozpraszanie ciepła urządzenia może być oszacowane na podstawie konfiguracji płyty za pomocą Info-Finder Hardware Configuration.

MTBF [rok] 18,71 roku
MTTR [godzina] 0,5 godziny
Dostępność 0,99999
Tryb zasilania DC
Maksymalna liczba wejść zasilania obudowy (12 kanałów/PEM) x 1 PEM = (2 kanały/PM) x 6 PM = 12 kanałów
Znamionowe napięcie wejściowe [V] –48/–60 V
Zakres napięcia wejściowego [V] –40 V do –72 V
Maksymalny prąd wejściowy [A] 58,5 A/PM
Maksymalny rozmiar kabla wejściowego [mm²] 35 mm²
Wyłącznik/bezpiecznik obwodu przedniego [A]

2200 W DC PM: 2 x 63 A na PM, 6 PM, do 12 x 63 A dla całej obudowy

3000 W DC PM: 2 x 100 A na PM, 6 PM, do 12 x 100 A dla całej obudowy

4000 W DC PM: 2 x 125 A na PM, 6 PM, do 12 x 125 A dla całej obudowy

Tryb rozpraszania ciepła chłodzenie powietrzem
Kierunek przepływu powietrza Przepływ powietrza od przodu do tyłu
Hałas w normalnej temperaturze (moc akustyczna) [dB(A)] < 78 dB(A) @ 27°C
Liczba gniazd 14
Liczba gniazd kart serwisowych 4
Wydajność przełączania

10,82 Tbit/s (pakiet 1T)

21,64 Tbit/s (pakiet 2T)

41,89 Tbit/s (pakiet 4T)

173,15 Tbit/s (pakiet 14,4T)

173,15 Tbit/s (pakiet 19,2T)

Zapasowe MPU 1:1
Zapasowe struktury przełączników 3+1
Zapasowe zasilanie 5+1
Zapasowe wentylatory Obsługuje tworzenie kopii zapasowych pojedynczego wentylatora.
Długotrwała temperatura pracy [°C(°F)] 0°C do 40°C (32°F do 104°F)
Krótkotrwała temperatura pracy [°C(°F)] –5°C do +50°C (23°F do 122°F)
Ograniczenie tempa zmian temperatury pracy [°C(°F)] ≤ 0,5°C/min (32,9°F/min), bez kondensacji
Temperatura przechowywania [°C(°F)] –40°C do +70°C (–40°F do +158°F)
Środowisko przechowywania

ETSI EN 300 019-1-1 Klasa 1.2

UWAGA:
  • Produkt ma ważny okres przechowywania wynoszący jeden rok.
  • Ważny okres przechowywania odnosi się do okresu, w którym produkt zachowuje wymaganą jakość, gdy jest przechowywany w środowisku spełniającym powyższe wymagania.
Długotrwała wilgotność względna podczas pracy [RH] 5% RH do 85% RH, bez kondensacji
Krótkotrwała wilgotność względna podczas pracy [RH] 5% RH do 95% RH, bez kondensacji
Wilgotność względna podczas przechowywania [RH] 5% RH do 95% RH, bez kondensacji
Długotrwała wysokość eksploatacji [m(ft.)] ≤ 4000 m (13123,36 stóp) (Od 1800 m do 4000 m [5905,51 stóp do 13123,36 stóp], temperatura pracy urządzenia obniża się o 1°C [1,8°F] na każde 220 m [721,78 stóp] wzrostu wysokości.)
Wysokość przechowywania [m(ft.)] < 5000 m (16404,2 stóp)

NetEngine 8000 X4 02353CVY Enterprise Service Router

 

Nasze usługi


100% Gwarancja niskiej ceny:

networks-equipments.com oferuje wysokiej jakości produkty po niskich cenach hurtowych

 

100% Gwarancja jakości:

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i fabrycznie zapieczętowane. Dla dodatkowego zapewnienia, każde urządzenie może zostać w pełni przetestowane i zweryfikowane pod kątem idealnego stanu technicznego przez inżyniera — na Twoje życzenie.

 

100% Gwarancja zwrotu pieniędzy:

Jeśli Twoje zwroty spełniają nasze odpowiednie standardy, możesz skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta, aby wymienić lub zwrócić dowolny produkt zakupiony u nas.

 

Profesjonalne wsparcie techniczne:

Doświadczony zespół techniczny networks-equipments.com może zapewnić wsparcie przez telefon, czat, e-mail lub zdalne logowanie.

 

Skontaktuj się z nami


 

Tel +86 135 9465 3689 
Skype +86 135 9465 3689
WhatsApp/Wechat +86 135 9465 3689
Email  KingKomosity@gmail.com
Strona internetowa  www.networks-equipments.com

 

FAQ


1.  Dlaczego warto wybrać nas?

Jesteśmy wiodącym chińskim dostawcą wysokiej jakości sprzętu sieciowego i mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.

 

2.  Jaka jest jakość produktów?

Wszystkie produkty są oryginalne.

 

3.  Jak złożyć zamówienie?

Po potwierdzeniu zamówienia przez klienta, utworzymy zamówienie zgodnie z Twoją prośbą.  Akceptujemy wiele warunków handlowych, takich jak T/T, Wester, Union, Zamówienia , Alipy itp.

 

4.  A co z wysyłką?

Dostarczamy produkty przez FEDEX, DHL, ARAMEX, EMS, UPS, TNT i wysyłkę lotniczą i transport oceaniczny.  Jesteśmy również w stanie dostarczyć towary do Twojego spedytora w Chinach, jeśli potrzebujesz.

 

5. A co z gwarancją?

1 rok gwarancji.

 

6. Czy testujecie wszystkie swoje towary?

Odp.: Tak, mamy profesjonalnego inżyniera, który testuje wszystkie urządzenia przed wysyłką.

 

7. Co jeśli maszyna nie działa w okresie gwarancji?

Dostępne wsparcie techniczne, jeśli nie można naprawić, akceptowalna wymiana lub zwrot z pełnym zwrotem pieniędzy.

 

8. A co z Twoimi głównymi produktami?

 Nasze linie produktów obejmują przełączniki, routery, serwery, moduły SFP, OLT, SDH, moduły sieciowe, karty interfejsu, zapory bezpieczeństwa, bezprzewodowe AP itp.

 

9. Jakiej marki produkty oferujecie?

Odp.: Możemy dostarczyć wszystkie popularne marki na rynku