ماژول نوری SFP-25G-SR 02311KNR فرستنده نوری 25GE SFP28 برای سوئیچ دیتاسنتر
توضیحات محصول
SFP-25G-SR یک ماژول نوری پرسرعت 25 گیگابیت بر ثانیه با بستهبندی SFP28 است. عملکرد اصلی آن ارائه اتصالات اترنت 25G در مسافت کوتاه (معمولاً تا 100 متر) برای دستگاههای شبکه مانند سوئیچهای 25G، کارتهای شبکه سرور، پورتهای آپلینک OLT و غیره است.
تصاویر جزئیات
![]()
مشخصات فنی
| مورد | مقدار |
|---|---|
| اطلاعات پایه | |
| نام ماژول | SFP-25G-SR |
| شماره قطعه | 02311KNR |
| مدل | SFP-25G-SR |
| فرم فاکتور | SFP28 |
| استاندارد کاربرد | 25GBase-SR |
| نوع کانکتور | LC |
| نوع فیبر نوری | MMF |
| دمای کارکرد محیط [°C(°F)] | 0°C تا 70°C (32°F تا 158°F) |
| نرخ انتقال [بیت/ثانیه] | 25 گیگابیت بر ثانیه |
| مسافت انتقال هدف [کیلومتر] |
فیبر نوری چند حالته (OM3): - RS-FEC غیرفعال: 0.03 کیلومتر - RS-FEC فعال: 0.07 کیلومتر فیبر نوری چند حالته (OM4): - RS-FEC غیرفعال: 0.04 کیلومتر - RS-FEC فعال: 0.1 کیلومتر |
| مشخصات نوری فرستنده | |
| طول موج مرکزی [نانومتر] | 850 نانومتر |
| حداکثر توان نوری خروجی [dBm] | 2.4 dBm |
| حداقل توان نوری خروجی [dBm] | -8.4 dBm |
| حداقل نسبت خاموشی [dB] | 2 dB |
| مشخصات نوری گیرنده | |
| حساسیت گیرنده (میانگین) [dBm] | -10.3 dBm |
| توان اضافه بار (میانگین) [dBm] | 2.4 dB |